Отговори
# 15
  • Мнения: 12 719
Виж какво Неси ако обичаш бъди така мила и си смени подписа защото е мой никъде няма печат че мой но той е мой  Crossing Arms защото първа съм си го харесала и ще те помоля да не използваш нито чужди цветове нито аватари нито банери  Peace защото те са наши понеже ние сме си ги харесали  Peace Тинче прекрасна тема миличка както винаги дано в нея да напишеме най-сетне за сдобряването на Фемир  Hug Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Извинявам се, въобще не забелязах
Нищо но да не се повтори защото едва ли на теб би ти било приятно  Peace

# 16
  • Мнения: 2
Тинче мерси  за уютната   и  прекрасна  тема  както винаги   bouquet

# 17
  • Мнения: 8 417
Диди,  Hug не се сърди, но се дръж по-мило с новодошлите.  Peace Не е станало кой знае какво. ooooh!

Неси, ще потърся някакъв подпис из нета, ако ти хареса - ползвай го.
Hug

Последна редакция: вт, 22 ное 2011, 20:58 от ·٠•Snejka•٠·

# 18
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Габи, честит дрешки Hug, а с какво са свързани newsm78


Виж какво Неси ако обичаш бъди така мила и си смени подписа защото е мой никъде няма печат че мой но той е мой  Crossing Arms защото първа съм си го харесала и ще те помоля да не използваш нито чужди цветове нито аватари нито банери  Peace защото те са наши понеже ние сме си ги харесали  Peace Тинче прекрасна тема миличка както винаги дано в нея да напишеме най-сетне за сдобряването на Фемир  Hug Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Извинявам се, въобще не забелязах
Нищо но да не се повтори защото едва ли на теб би ти било приятно  Peace

Диди, не мисля , че е нужно да бъдеш толкова груба  NaughtyВсе пак не е направено с умисъл.

Неси , ще свикнес с форума , мила.  Hug

# 19
  • Враца
  • Мнения: 791
Неси , на колко години си мила от къде си  Hug

# 20
  • Мнения: 12 719
Габи, честит дрешки Hug, а с какво са свързани newsm78


Виж какво Неси ако обичаш бъди така мила и си смени подписа защото е мой никъде няма печат че мой но той е мой  Crossing Arms защото първа съм си го харесала и ще те помоля да не използваш нито чужди цветове нито аватари нито банери  Peace защото те са наши понеже ние сме си ги харесали  Peace Тинче прекрасна тема миличка както винаги дано в нея да напишеме най-сетне за сдобряването на Фемир  Hug Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Извинявам се, въобще не забелязах
Нищо но да не се повтори защото едва ли на теб би ти било приятно  Peace

Диди, не мисля , че е нужно да бъдеш толкова груба  NaughtyВсе пак не е направено с умисъл.

Неси , ще свикнес с форума , мила.  Hug

Аз ще се погрижа да открия подпис на Неси просто не ми стана приятно знам че е нова не се сърдя но ми стана неприятно  Hug Неси надявам се да не съм те засегнала  Sad

# 21
  • Мнения: 12 719
Неси , на колко години си мила от къде си  Hug
Сестро  Hug Hug Hug Hug

# 22
# 23
# 24
  • Враца
  • Мнения: 791
Хати слез  Party Party много се радвам че си с нас отново  Hug Hug Hug Hug  Party Party Party
Габи като гледах клипчето получих сърцехлоп  Crazy Crazy Whistling Whistling Whistling

# 25
  • Мнения: 12 719
Хати слез  Party Party много се радвам че си с нас отново  Hug Hug Hug Hug  Party Party Party
Габи като гледах клипчето получих сърцехлоп  Crazy Crazy Whistling Whistling Whistling
Хати миличка добре си дошла пак сред нас  Hug Hug Hug Hug  Сестро хубавото си е хубаво аз щях да се гътна  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Crazy Crazy Crazy Crazy

# 26
  • Варна
  • Мнения: 161
Честита тема прекрасна както винаги  newsm51

# 27
  • Мнения: 8 417
Лека нощ от мен.  Hug Hug Hug

# 28
  • Мнения: 61

Габи като гледах клипчето получих сърцехлоп  Crazy Crazy Whistling Whistling Whistling
ooooh! Ичи, притесних се, да не ти стане нещо и аз да съм виновна Rolling Eyes. hahaha

# 29
  • Мнения: 180
Снежи,лека,маме Hug

Общи условия

Активация на акаунт