До ДЕКЕМВРИ малко остана, скоро ще бъда в прегръдките на мама

  • 26 788
  • 735
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • София
  • Мнения: 104
И моето дете ме кара вече да украсяваме вкъщи,но аз задържам нещата.Незнам защо newsm78.

# 32
  • USA
  • Мнения: 1 323
Отивам да си видя фъстъчето за последно на видеозон днес и после ще пиша като се върна от лекар.Дано и доки не ме засили да се стягам за срещата скоро ,че не съм готова Crazy.Поне направихме вчера фото-сесията с тати Mr. Green
Теди  bouquet

# 33
  • Мнения: 6
Аз нямам нищо против пуйки, печени прасенца, сърмички, пълнени шарани и т.н. Даже ще им се зарадвам  hahaha
Пък и пуйка се яде не само за Деня на Благодарността, както и не само в САЩ. У нас пуйки също има, че даже и за Коледа понякога правим. Ако тръгнем да се заглеждаме толкова в символи и традиции трябва да махнем Дядо Коледа от заглавията на темата, всякакви джуджета и прочие.

  202uu напълно съм съгласна с теб на 100% нека да има повече празнично настроение в темичката newsm44
Беборана, не знаех, че се съобразяваме с религии, та затова дадох идеите за разнообразие просто Simple Smile...Иначе и аз не съм американка, но пък съм българка, а при нас е важно поводи да има Wink
За похапването и на мен все ми се хапва, но няма място в този пусти стомах...за това по-малко и мнооого на често  hahaha
Мимето, стискам палци на прегледа и моите започват всяка седмица от 1ви дек.
 Hug Теди, благодарим за труда както винаги!
Калалили,късмет и да качиш снимки  bouquet

ПП: А онази торта с филираните бадеми...още сънувам снимката  Joy

# 34
  • Мнения: 34
Момичета хубава новина : днес IoannaD стана мама на малкия Данаил , който след близо 20 часа науспешни контракции, се роди със секцио- 2,700 кг и 48 см!

Да и е честит на мама Йоана и много да ги радва !

# 35
  • Мнения: 1 675
Само аз ли се мотая със прането и гладенето! Thinking
Все още не съм се захванала с тази дейност. Ходя си на работа, не знам защо!?! Понякога ми писва и то най-вече при мисълта, че можех да съм си вкъщи и да се търкалям по цял ден. Но пък иначе сутрин ми е едно страхотно да стана, да пия кафе докато се гримирам, да се облека и увия /с голям шал, че ходя разкопчана вече/ и да изляза да походя 20-30 крачки до спирката на чистия сутрешен въздух. Ей това удоволствие нещо не ми се оставя!

ЧЕСТИТО НА МАМА IoannaD!
Да расте здрав и щастлив малкия Данаил!

# 36
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 758
Още един мъж. Жив и здрав да е Данаил!

Някой беше споменал едни свещички за разхлабване и едни други за обзболяване, може ли пак да им дадете имената моля  Peace

# 37
  • Мнения: 133
Честит син на Йоанна! Много радост да им носи! Бързо възстановяване на мама!

Ей момичета 2 бебета днес. Само такива хубави новини да се пишат в новата темичка.

А забелязвате ли, че доста момчета се родиха по-раничко от термините? Май момите са по-търпеливи?  newsm78 newsm78 newsm78 

# 38
  • Мнения: 110
Честито Йоанна, да е жив и здрав и да ви донесе мнооого радост

# 39
  • Мнения: 439
*Cveteto* , благодаря ти! Много полезни линкове си дала.  bouquet
Честито на  Канди, родили сме в един ден, да сте здрави и щастливи   bouquet
Честита дъщеря и на Мишле3, желая всичко добро и на вас.  bouquet
Хайде виждам и Йоана, леле колко бебета има вече. Честито и бързо възстановяване  bouquet

# 40
  • Мнения: 255
Момичета хубава новина : днес IoannaD стана мама на малкия Данаил , който след близо 20 часа науспешни контракции, се роди със секцио- 2,700 кг и 48 см!

Да и е честит на мама Йоана и много да ги радва !

Ехее Simple Smile Честито на Йоана!!!!   bouquet   Да им е живо и здраво бебчето Simple Smile

# 41
  • София
  • Мнения: 104
А забелязвате ли, че доста момчета се родиха по-раничко от термините? Май момите са по-търпеливи?  newsm78 newsm78 newsm78 
Противно на общоприетото,че момичетата избързвали Simple Smile.

Честит син,Йоанка!!!Много да ви радва!Да е здрав и силен юнак!

# 42
  • Русе
  • Мнения: 2 609
Да е жив и здрав малкия Данаил и бързо възстановяване на мама Йоанна!!!!!!
 Благодарности на Теди за темата! Hug
Колкото до пуйките и другите символи ..ще кажа само едно-ДАЙТЕ ГИ НАСАМ!!!Аз си мисля,че е важно поводи да има.А и никой не налага някакво религиозно мнение...поне аз не съм забелязала!Много хора сме се събрали тук верно и ако можем да извадим най-доброто от всички култури...супер!!! bowuu

# 43
  • Мнения: 6
smile3525 Честито и от мен на мама Йоанна!Имаме си още едно момченце!  smile3525

# 44
  • Мнения: 171
Честито на Йоана , да е жив и здрав и да расте умен и красив

Мен преди малко ме почнаха някакви болки....даже не бих казала болки , ами като лек дискомфорт като преди цикъл , но ще изчакам да видя дали ще отминат, защото са само в дясната страна на корема  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт