Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - Приказката Свърши - Тема 81

  • 30 940
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
# 61
  • Мнения: 12 841
И един прекрасен поглед



# 62
  • Мнения: 630
Здравейте, момичета! Hug Hug

keii Hug Благодаря, че си ни спретнала пак хубаво и приятно  дворче   bouquet  bouquet newsm51 smile3525

От сутринта Савашко завъртял мелничката, но аз чак сега ще си пийна от кафенцето. Благодаря момичета за приятната атмосфера! Hug Hug  bouquet  bouquet

# 63
  • Мнения: 12 841
Гони привет wavey

# 64
# 65
  • Мнения: 630
Свет, Тане, Ени, Ели  wavey wavey wavey    wavey  love001  love001  love001  love001
Само да не изтърва, някоя муцка! ooooh!

# 66
  • Мнения: 630

Страхотна сцена и въобще серията - чакам си я с нетърпение! Peace Peace

# 67
  • Мнения: 887
Муцки, Линки-бамбинки - здравейте!

И аз като Гони изпуснах сутрешното кафе,ама сега съм при вас и ми е много густо! Hug
Довечера ще бъде най-сетне моментът на истината.
Гледам ги сериите по ДФ най-вече заради това,че ги няма досадните реклами в долния край на екрана.
Довечера на Лейля ще й се спече положението.Ама аз си мисля за друго - тази актриса дето играе нейната роля я гледах в 1001 нощи,а тук има много специална връзка между нея и бебетата.
Страхотна игра направи и тя.

# 68
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 357
Привет Савашки,Линки,Ясеминки.
Подготвяте ни за довечера, ама какви ли ще ги натвори дубльора не ми се мисли.Аз за всеки случай ще си подготвя н.кърпички.Ако по време на филма не ми потрябват,след 23.00 часа си пускам оригинала и рев на воля.Щом Саваш ще плаче и аз с него,да не е самотно момчето.
А на КЕИИ моето благодаря, както всеки път за темичката.Ние пак на воля да тичаме из нашия си двор.

# 69
  • Мнения: 887
Колко малко такива щастливи моменти ще имат миличките ми занапред!

Кати - здравей ,миличка!
И аз май ще роня сълзички довечера за емнайсети път и вероятно ще бъде така, колкото и пъти да го гледам този филм!

# 70
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Ох тук ще бъде трудно никой не познаван от тук(а грешка Дини Hug Hug Hug),но идвам да агитирам да гласувате ето тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=624833.420 за Британците,Британците  Praynig Praynig Praynig Praynig моля ви,моля ви,каквото пожелаете раздавам,само да спечелим  Praynig Praynig Praynig Praynig  

Благодаря за вниманието bowuu bowuu bowuu bowuu  и сори за спама  Blush

# 71
  • Мнения: 630
Ди-ни Hug и аз харесвам играта на актрисата - Лейля. Като се сетя при първото ни гледане на сериала, колко много критикувахме Лейля, заради мрънкането й / в т.ч. и Аз/ - мани-мани.  ooooh! ooooh! Ама донякъде си е и права жената.....

ККати   Hug и аз винаги си плача неудържимо на тези моменти. Особено, когато Саваш беше клекнал до леглото на Омерчо, държеше му ръчичката и плачеше.... Ооох , аз още от сега май ще почна..... Embarassed Thinking

# 72
  • Мнения: 887
mimi123456, plami89, usmivkata546 -Добре сте ни дошли ,момичета!
Как така не се познаваме-ади скачайте от балкона,че като гледам навън е студ,да не простинете!
А тук при нас всеки е добре дошъл - ще ни бъде приятно да сте ни компания в конушмата!
Може би някои от вас гледат за първи път филма-споделете с нас какво ви вълнува.
Плами Hug

# 73
  • Мнения: 27
Привет и от мен. Относно сериала...няма какво да добавя, страхотна игра, страхотни актьори...Идеално се допълват Мурат и Норгюл. Само нашите дубльори "окъкват" пейзажа с извинение разбира се...Няма серия от оригиналните, на която да не съм намокрила поне една кърпичка. Гледах го 2 пъти и сега гледам и дублираните...само не ми се мисли как ще преживея следващите десетина-петнадесет серии отново-много драма, много чувства, много нещо...много си ги обичам...

# 74
  • Мнения: 630
Ох тук ще бъде трудно никой не познаван от тук(а грешка Дини Hug Hug Hug),но идвам да агитирам да гласувате ето тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=624833.420 за Британците,Британците  Praynig Praynig Praynig Praynig моля ви,моля ви,каквото пожелаете раздавам,само да спечелим  Praynig Praynig Praynig Praynig  

Благодаря за вниманието bowuu bowuu bowuu bowuu  и сори за спама  Blush


 Hug Hug За какво иде реч newsm12

Общи условия

Активация на акаунт