Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - Приказката Свърши - Тема 81

  • 30 937
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Велико Търново
  • Мнения: 90
Гони Hug забрави ни ти с това Фатме   smile3521
Elizabett bouquet,winona   bouquet на мен ми харесват и Туба и  НУргюл.Туба е с екзотична топла красота ,а Нургюл има една такава хем студена красота ,но пък като се усмихне като че ли светва всичко.Туба съм я гледала в Аси ,в ЗС и малко в Под липите и бих казала ,че за сега играе в по еднотипни роли които може би не разгръщат изцяло потенциала и .Нургюл пък съм я гледала в доста повече неща и навсякъде  е различна ,не се страхува да експериментира което е много хубаво според мен.А като са в двойка с Мурат и двете ми харесват.Като  по назад в темата Дими е писала  като че ли любовта в ЛИН е по човешка ,по земна докато в Аси през повечето време имаше надскачане кой е по инат.


ЕНИчка, smile3525моя сродна душичко.
За кой ли път изказваш на глас моите мисли. smile3521

# 721
  • Мнения: 12 840
 Здравейте, момичета! Hug

  За най-пристрастените, от които съм и аз, решихме да редактираме и допълним субтитри, като за удобство са вградени, на  началните епизоди  и сега е ред на първи епизод. Simple Smile

Ask ve ceza 1 Bolum - редактирани субтитри

Ask.Ve.Ceza.1.avi
 http://dox.bg/files/dw?a=b7a23ad42e


Танче, истински съкровища сте, неуморни и заклети фенки на ЛиН!
Благодаря ви момичета за отделеното лично време!


    

# 722
  • Мнения: 8 474
 Здравейте, момичета! Hug

  За най-пристрастените, от които съм и аз, решихме да редактираме и допълним субтитри, като за удобство са вградени, на  началните епизоди  и сега е ред на първи епизод. Simple Smile

Ask ve ceza 1 Bolum - редактирани субтитри

Ask.Ve.Ceza.1.avi
 http://dox.bg/files/dw?a=b7a23ad42e


Танче мерси  smile3525 smile3525 smile3525
Дими много хубави колажи си направила  smile3525
Ели големи красоти си постнала   smile3525
Сонче Hug

# 723
# 724
  • Мнения: 9 793
  Здравейте, момичета! Hug

  За най-пристрастените, от които съм и аз, решихме да редактираме и допълним субтитри, като за удобство са вградени, на  началните епизоди  и сега е ред на първи епизод. Simple Smile

Ask ve ceza 1 Bolum - редактирани субтитри

Ask.Ve.Ceza.1.avi
 http://dox.bg/files/dw?a=b7a23ad42e


ТАНЧЕ Hug ЕЛДО  Hug  БЛАГОДАРЯ ВИ МИЛИЧКИ    love001 smile3501 newsm51 txtloves

# 725
  • Мнения: 887
 Здравейте, момичета! Hug
  За най-пристрастените, от които съм и аз, решихме да редактираме и допълним субтитри, като за удобство са вградени, на  началните епизоди  и сега е ред на първи епизод. Simple Smile
Ask ve ceza 1 Bolum - редактирани субтитри
Ask.Ve.Ceza.1.avi
 http://dox.bg/files/dw?a=b7a23ad42e

ТАНЧЕ Hug ЕЛДО  Hug  БЛАГОДАРНОСТ И ОТ МЕН , МИЛИЧКИ - ВЕЛИКИ СТЕ -ОБИЧАМ ВИ!


# 726
  • Мнения: 12 840
Ени къде ги намери по това време зелените сливи за Мурат? Joy Joy Joy Joy

# 727
  • Мнения: 887
Да сложа и от мътоляка дето го пият с Хасиб - та да не е хептем капо Саваш/Мурат

# 728
  • Мнения: 12 840
Добре си помислила Дини, то тия киселици как се ядат само, макар че аз много ги обичам.Но гледам те ги хрускат с алкохол

# 729
  • Мнения: 1
Добро утро, момичета!

Изчезнах за дълго, но сега ви поднасям, надявам се приятна, изненада - благодарение превода на Elis, с Таня подготвихме за вас, със съдействито на Jane, "Къщата с асмата. Живот"


Приятно гледане!

Аз съм една от ревностните почитателки на Asmalı konak и на Нургюл благодарение на Алейнам. Гледала съм и сериала, и филма. Ходих и в самата къща.
Но въпреки това с удоволствие изгледах отново филма с превод на български. Затова искам да кажа едно огромно благодаря на Елис, Таня, Джейн и Елдо.

# 730
  • София
  • Мнения: 45
 Здравейте, момичета! Hug

  За най-пристрастените, от които съм и аз, решихме да редактираме и допълним субтитри, като за удобство са вградени, на  началните епизоди  и сега е ред на първи епизод. Simple Smile

Ask ve ceza 1 Bolum - редактирани субтитри

Ask.Ve.Ceza.1.avi
 http://dox.bg/files/dw?a=b7a23ad42e




Благодаря ви, Момичета!
Страхотни сте, целувки! newsm51

Аз си гледам само Оригинала, ДФ не можа да ме спечели за зрител, даже позагуби  и 3-4 други покрай мен. Предпочитам си Оригинала с дупките в превода и с авторските коментари, отколкото да слушам онзи безумен пенсионерски и бездушен дублаж. Стигнала съм до 12-ти епизод, но ... веднага връщам лентата.  И аз като Мечо Пух - Колкото повече, толкова повече.

Благодаря ви, Момичета, още веднъж. Трудът ви е неоценим!!!

Последна редакция: пн, 28 ное 2011, 00:09 от niki_k

# 731
# 732
  • Мнения: 8 474
Добре си помислила Дини, то тия киселици как се ядат само, макар че аз много ги обичам.Но гледам те ги хрускат с алкохол



Ухааа имаме си мезенце имаме си и алкохол и най-вече красива компания емииии освен да кажа едно На здраве друго не остава  smile3521Ели избрала си снимка дето ми предизвиква сериозен сърцетуп  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two HeartsНедей така момиче трябва да лягам да спя а аз нещо много се разсъних   Joy Joy Joy

# 733
  • Мнения: 12 840

Ухааа имаме си мезенце имаме си и алкохол и най-вече красива компания емииии освен да кажа едно На здраве друго не остава  smile3521Ели избрала си снимка дето ми предизвиква сериозен сърцетуп  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two HeartsНедей така момиче трябва да лягам да спя а аз нещо много се разсъних   Joy Joy Joy

Еее то с такава компания спи ли се , Joy Joy Joy Joy направих грешка че пак надзърнах в темата

# 734
  • Пловдив
  • Мнения: 38
Привет, момичета!

Аз да ви събера мезето, питието и момчето на едно място.





Последна редакция: пн, 28 ное 2011, 00:40 от Eldo

Общи условия

Активация на акаунт