Математически турнири - 12

  • 68 514
  • 749
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 3 614
О,звучи сериозно,благодаря Grinning
На КМС се представи ужасяващо,но е обещал да се стегне за другите,та ще видим.

# 721
  • Мнения: 960
Синът ми е утре на някаква олимпиада по математика,но не срещнах такава в календарния план. Знаете ли нещо по въпроса или от училището си организират някакво вътрешно състезание и са го кръстили "олимпиада"? newsm78

Утре е общинският кръг на олимпиадата по математика за всички училища в София.
Да общинският кръг е, но не е само за София! Peace
Синът ми се е справил за един час, казва, че задачите били елементарни.

# 722
  • Мнения: 863
Олимпиадата не е ли утре? Къде се е провела днес?

# 723
  • Мнения: 1 988
И аз питам къде се е провела олимпиада днес?

Последна редакция: сб, 17 дек 2011, 12:54 от VAVA

# 724
  • Русе
  • Мнения: 2 153
и в Русе е утре.

# 725
  • Мнения: 23
олимпиадата беше днес и Пазарджик

# 726
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 146
и във Варна е утре.
Мислех да пускам детето утре с 4-ти клас ( тя е 3-ти ), но се отказах. Повече от месец стана не е имала почивен ден. Състезание, школа, тренировки в различна последователност.
Задачите не ме се струват много трудни и щеше да е една тренировка  за следващата година, когато тази олимпада е доста важна, но утре ще пропусне.

# 727
  • Мнения: 48
И в Пазарджик се проведе днес

# 728
  • Мнения: 729
И аз питам къде се е провела олимпиада днес?

Моя син днес беше на състезанието, но мисля, че беше от веригата мат. състезания за купата "Ум белия делфин". Предишното е било на 26 ноември, а днес беше второто.

п.п. може и да греша...

# 729
  • Мнения: X
А някой родител, чието дете днес е било на олимпиада няма ли да се жертва да сканира и качи тук задачите, независимо от кой град и  за кой клас са? Аз лично най-бих се зарадвала на тези за пети клас.  Peace
Някой от Благоевград, Пазарджик, Търговище, Шумен?

Последна редакция: сб, 17 дек 2011, 14:23 от Анонимен

# 730
  • Мнения: 112
Някой ако случайно има осмокласни задачи от днес, ако не го затруднява, моля да ги качи. Simple Smile

# 731
  • Мнения: 8 567
ако може и шести, и шести, и шести.......

# 732
  • Мнения: 48
С  радост бих пратила, но моят син каза че са им взели и тестовете и черновите  мисли че задачите били горе долу лесни първата задача била за фигури втората  числови изрази и третата с години--това са за 4 клас

# 733
  • Мнения: 819
Добре де,ама като решите задачите още днес,няма ли да е нечестно спрямо другите деца,които ще се потят утре над задачите?Нещо не разбирам...
Какъв е смисъла от тези състезания? newsm78

# 734
  • Мнения: X
Добре де,ама като решите задачите още днес,няма ли да е нечестно спрямо другите деца,които ще се потят утре над задачите?Нещо не разбирам...
Какъв е смисъла от тези състезания? newsm78
И какво нечестно виждаш? Задачите са различни в различните области. Е, понякога две-три области се договарят да използват едни и същи задачи, но допускам че ако и тази година има такива, олимпиадата за децата от тези области ще се проведе в един и същи ден.

Общи условия

Активация на акаунт