С гирлянди и балони почват Януарските купони

  • 31 998
  • 745
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 613
Хайде пак да помоля за вашите стиснати палци и положителна енергия- има някакви индикации да се развият нещата и в посока работата на мъжа ми, и в посока продажбата на онзи имот, на базата на която разчитаме след това за покупка на собствено жилище, но все още няма окончателна яснота, та, моля, стиснете и вие по едно палче, пък дано скоро се похваля Praynig
Толкова ми се иска вече и на нас да ни се усмихне късметът....

# 16
  • Мнения: 20
ААААА УУУУ АААА УУУУУ.....много ще ме извинявате, но като прочетох, че Усмихнатото е бременно вече нищо не ми беше интересно да чета. Сиси, ти сериозно ли бе...малеее колко съм назад с информацията, моля те с риск да се повториш разкажи и на мен, толкова много се радвам за теб. Ти си страхотна майка и жена и затова много се радвам. Кога стана, кога ще е денят??? Еееее честно мнооооогоо се зарадвах... (не ме базикаш нали????)

Лорини, ама ти сякаш от детство ме познаваш точно ме описа. миналата събота да си призная под секрет бях без деца и мъж за пръв път откакто съм семейна и....избягах и избухнах  Joy Ама сериозно с една приятелка зачезнахме на дискотека, ами кво да ви кажа- дискотеката ме обича!!! А каква нужда съм имала аз от нея, така добре се разтоварих....хахаха

# 17
  • Ловеч
  • Мнения: 683
Дони  Hug
Прочетох  и нищо не запомних,коли ,деца,торти #Crazyзабърках се Mr. Green
Не ми се налага да плаша младежа,но когато се ослушва при прибирането на играчките се заканвам да викна Виктория - една много напориста мома от вторият етаж,която е на 1г и половина ама е такъв пожар.За сега този номер действа bowuu
Дядо Коледа май ще носи влак- но се замислям сериозно ,че ако БДЖто фалира ще трябва да го пращам да учи за машинист зад граница hahaha
Отивам да полегна ,довечера за пийването ще се вясна -все пак нова тема е !

# 18
  • Мнения: 180
Бърз запис, че Кокоска ме чака да пием кафе  Mr. Green
Гадини!!! И нея ще я возиш а  Crossing Arms

Пък тя не ме вози  smile3506 Оправда се, че дошла на работа с трамвая  Smile

Ама иначе беше много приятно  smile3533

# 19
  • Мнения: 925
Бърз запис, че Кокоска ме чака да пием кафе  Mr. Green
Гадини!!! И нея ще я возиш а  Crossing Arms

Пък тя не ме вози  smile3506 Оправда се, че дошла на работа с трамвая  Smile

Ама иначе беше много приятно  smile3533
ще те возя след като си купиш пантофки, да не ми цапаш Меганчето    smile3534
Иначе няма как да идвам с него на работа, че няма паркинг  Cry Голяма ми е мъка и обикновено марширувам от градината насам пеш  Tired
А за приятно и на мен ми беше приятно  Hug Само дето колегите ми се накараха, че не съм ги запознала с Кокоска  Mr. Green
За плашенето - плаша го с полицаите  Rolling Eyes Само от полицаи се стряска  hahaha
ралче  Praynig Praynig Praynig Ще видиш този път ще ви провърви  Hug

# 20
  • Мнения: 857
Ох, не мога да се вредя тук, ама хич  ooooh!
Не съм видяла новата придобивка на Бубс, но сигурна съм че е впечатляваща. С много здраве да я ползваш.
За РД, нищо не съм и мислила. Имам други мисли в момента и не знам как ще се развият нещата. Тортата е поръчана със Спайдърмен /не че го е гледал, но вече има НЯКОЛКО гащи със Спайдърмен/. Има 2 блузи с Бен Тен /не че и него и гледал де/ едва смогвам да ги пера и суша /утре ще ходя за трета/. Днес му купих чорапи с Бен Тен - обу ги един върху друг - няма такава радост ви казвам, голямо конте  ooooh!. На играчки не обръща внимание, но виж на външния вид много държи  hahaha /както и на всичко за ядене  hahaha/. Сутрин ми казва кое яке, кой панталон, кои обувки да сложа  Crazy.
Не плаша с нищо /миналата година го "плашех" с яслата, за което много съжалявам  Tired/, само му казвам, че трябва да свърши нещо защото така и така - използвам силата на логиката и свързаните неща и той уж възприема.
Да, може една среща да направим - нищо против.  Peace

# 21
  • Мнения: 387
опит за запис на прочетените постове...

# 22
  • Мнения: 180

А за приятно и на мен ми беше приятно  Hug Само дето колегите ми се накараха, че не съм ги запознала с Кокоска  Mr. Green

Как можа да пропуснеш  Mr. Green Кой пък успя и да разбере, че си имала гости. Тези хора не работят ли  hahaha

# 23
  • Варна
  • Мнения: 389
Елена, Ники и Тайс - айде щом имате желание, да се организираме по-сериозно:)

Дзън!

# 24
  • Ловеч
  • Мнения: 683
Дзън!

# 25
  • Мнения: 3 861
Ееееееей, кога изписахте 2 страници бре, да не покривате норматив някакъв #Crazy

# 26
  • Мнения: 925
Eйййййййй, Тобиииииииии, ще се удавя от обилно слюнкоотделяне да му се не види  Joy
Дзън и от мен!!!

А за приятно и на мен ми беше приятно  Hug Само дето колегите ми се накараха, че не съм ги запознала с Кокоска  Mr. Green

Как можа да пропуснеш  Mr. Green Кой пък успя и да разбере, че си имала гости. Тези хора не работят ли  hahaha
Ами нали като те изпращах вече подаваха глави от кабинетите, но така и не ми обясниха как са разбрали, че не си "пациент", щото днес цял ден изпращам и посррещам такива  newsm78 . Професионален нюх, според тях  hahaha А според мен са ни подслушвали на вратата  hahaha hahaha hahaha
Елена как не тЪ Ъ срам!!! Веднага да се поправиш и да погледнеш последната страница на предходната тема !!! Вярвай ми - гледката си заслужава усилията  Flutter
Лека  Hug

# 27
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Бубс, размахай  пръст де  Naughty
Що ли ми се струва, че състава става все по камерен? Че и на чат го обънахме. За деца не си говорим  ooooh!
Само алкохол и коли.

Да кажа пък нещо тематично- от нищо не го е страх Преслав. Само от тъмно, Като се затръшка, че не иска да влиза например в стаята, гася лампата и тръгва като коте на каишка  hahaha Дажи и името си казва- иначе като го питаш е Кеси (я да видя кой е в час с детските филмчета и книжки, м?)

# 28
  • Мнения: 56
Дзън и от мен с кока-колата Heart Eyes
Оххх, Тоби, и на мен ми се ще едно такова Crazy

Тайс, кво им е лошото на колите и пиенето Heart Eyes

И двете спят, така че след малко отивам да гледам Тримата мускетари Grinning

За плашенето, аз я плаша в момента, че ако не слуша няма да отиде на детска градина Laughing Други качествени заплахи са, че нама да идем на клубче, няма да гледа детски или че ще я сложа в леглото.

Айде, до после.

# 29
  • Мнения: 3 861
Аз пък плаша с торбаланки и че ще и "взема" лака на краката  hahaha
От това по-жестока закана за малката кипра няма!

За разресването сме със специални лъжи. Решим се задължително сутрин и когато успея вечер защото иначе се събират"много паяци в косата" Outta Joint . Само тогава дава. Тази къдрава коса е голяма мъка за поддържане!

Общи условия

Активация на акаунт