Коледно ли ве е

  • 10 808
  • 151
  •   1
Отговори
# 60
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Коледно ми е  Simple Smile Това ми е любимия празник. В края на седмицата ще ходим да накупуваме нови играчки, след това започвам с украсяването. Обичам коледните лампички, гирляндите, играчките..., че дори и коледните филми по ТВ-то, които повтарят всяка зима  Simple Smile Нямам търпение да идват Бъдни вечер и Коледа  Heart Eyes

# 61
  • Мнения: 229
тук в Пловдив вече почти на всички булеварди свети коледната украса и това допълнително ме зарежда с настроение

# 62
  • Мнения: 8 999
Това е един от най-противните ми празници. Нито ме яхва еуфория, нито ми е приятно вкъщи да се моткат разни прахосъбирачки като елхи, венци и т.н. Тази година имаме коте и това ще е благоприятно извинение да не разхвърлям у дома тия грозилища. Докато децата бяха малки, се преструвах заради тях. Но вече нищо не ме принуждава да ахкам и охкам от възторг.
Иначе ми харесва шаренията по улиците, лампичките и кръжащите дядоколедовци, ама да не прекрачват прага ми.

# 63
  • Мнения: 1 134
още не, но започва да ме хваща; ето мола е украсен, започват да се редят коледните щандове, децата започват да подпитват кога ще пишем писмата...

# 64
  • Мнения: 229
ще изчакам и тази седмица да мине и после мисля да се залавям с украсата  newsm78

# 65
  • Мнения: 3 241
Да, малко по малко започва да ми е коледно Simple Smile

Сложиха украса по улиците, но не са я запалили още.
Аз чакам да ми пратят още украса и малко по малко ще украсяваме.

# 66
  • Мнения: 2 673
Не,не ми е коледно,като цяло не проумяват цялата истерия с подаръците,гирляндите,елхите и най-вече пазаруването като за световно.Може би отношението ми е породено от това,че с мъжа ми работим на график и е много вероятно пак и отново на Коледа да сме на работа.А децата да прекарат поредният празник с баба си.Единствено подаръци купувам,няма начин.

# 67
  • Мнения: 4 785
Още не, защото няма снежец  Crazy Но нямам търпение за Коледа, въпреки, че тази няма да го има пазаруването, опаковането на подаръци, но пък ще съм с любимия, с наще и техните... Обожавам я Коледа. Не знам как ще се справя с украсата - имам доста, но тази година имам и малко коте  Mr. Green Само да ми замирише на Коледа и настръхвам от кеф.

# 68
  • Мнения: 1 134
Не,не ми е коледно,като цяло не проумяват цялата истерия с подаръците,гирляндите,елхите и най-вече пазаруването като за световно.Може би отношението ми е породено от това,че с мъжа ми работим на график и е много вероятно пак и отново на Коледа да сме на работа.А децата да прекарат поредният празник с баба си.Единствено подаръци купувам,няма начин.
натъжавам се от такива думи, ето как битовизма може да убие щастливите мигове на човек; не се сърди ,нищо лично Peace

# 69
  • Pleven, Bulgaria
  • Мнения: 338
Здравейте.До сега не съм писала в коледните теми,но тази година за първи път ми е толкова Коледно.По принцип го нямам за някакъв специален празник,защото всяка година едно и също почни без различие от предната,но самата атмосфера по улиците,навсякъде играчки и украса ми създава някакъв уют.Въпреки че е твърде рано за коледната украса и продажбата на играчки и всякакви такива,но ми е някакво вдъхновяващо за приготовления.
Пожелавам Ви приятна вечер

# 70
  • Мнения: 229
сега остава да завили един сняг и да чакаме Коледа

# 71
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Леееко започва да ми става коледно, но то е заради украсените магазини, които стават все повече и повече. Все по-често се прибирам от пазар с нещо купено за празника. Децата също взеха да се вълнуват, всяка вечер искат да вадим елхата, озъртат се за джуджето на Дядо Коледа, което гледа от прозореца и искат да пишат писма. Тази година ние също имаме коте, малко съм притеснена как ще е с елхата, че ни е голяма, пък и аз украсявам навсякъде.

# 72
  • Варна
  • Мнения: 485
Честно. Старая се да ми е коледно и това ме крепи.
Като много се изнервя на работа, започвам да си мисля за Коледа, за приятната вечер преди Коледа, в която със семейството се събираме, не само да ядем, за подаръците, за предколедния календар на децата. Напявам си коледни песнички и това ме спасява да не се побъркам.

# 73
  • Мнения: 51
Още не,но все повече се промъква такова усещане-особено с ранното свечеряване,мириса на комин и зима и светлините на града... Simple Smile

# 74
  • Мнения: 5 160
Още не,но все повече се промъква такова усещане-особено с ранното свечеряване,мириса на комин и зима и светлините на града... Simple Smile

Да те допълня - и с бялото небе .... идва снега ...
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт