Коледно ли ве е

  • 10 799
  • 151
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 786
Още не ми е коледно, но ми е празнично (на вълна подаръци съм). Дори съм си избрала подарък, който искам.  Mr. Green Да видим дали ще ме огрее (ако не ме, сама ще си го купя пък  Mr. Green).

# 76
  • Мнения: 51
lorenca,даа,точно!
Ама сме сантименто и двете! Grinning
Хубав ден,нищо,че вали! Party

# 77
  • Мнения: 5 160
lorenca,даа,точно!
Ама сме сантименто и двете! Grinning
Хубав ден,нищо,че вали! Party

Simple Smile Ами то това са миговете от живота, другото е... Въздух.

Ама - къде вали?!?!

# 78
  • Мнения: 13 207
Не ми е Коледно и ми е напълно малоумно месец и половина преди Коледа да ми стане Коледно или началото на март да ми стане Великденско  Crazy
newsm10 Коледа и Бъдни вечер са ми любимите празници, но украсявам на 24.12 всяка година.

Последна редакция: чт, 15 ное 2012, 10:49 от papi6

# 79
  • Мнения: 229
Не ми е Коледно и ми е напълно малоумно месец и половина преди Коледа да ми стане Коледно или началото на март да ми стане Великденско  Crazy
newsm10 Украсявам на 24.12 всяка година.
Абсурд да издържа до 24.12  Thinking

# 80
  • Мнения: 51
Бях решила,че вали,пък като излязох на терасата-то било мъгла Grinning...
Да,разбира се-и аз съм този "вид"-"Животът скрит е в малките неща.."
Мисля около 1-ви декември да украсим у дома,особено се вълнувам тази година-защото вече си имаме и още един член на семейството и ми е много хубаво очакването Simple Smile

# 81
  • Мнения: 1 379
Много ми е коледно тази година! От лятото сме в нов дом и нямам търпение вече за украсата.
Чудя се и се мая на такива коментари, от сорта,че този празник е досаден.
Това е най- топлия и мил семеен празник! Обожавам го!

# 82
  • Мнения: 943
Тази година ми е по-малко Коледно от миналата Tired не знам защо така , но с настъпването на зимата може и да ми"проблесне"Коледния дух.иначе дъщеря ми е много щастлива , когато и обяснявам какво се прави на Коледа и как ще украсим стаите , това ми дава начален тласък с настоението като начало.

# 83
  • Мнения: 1 999
Супер КОЛЕДНО ми е  Heart Eyes
Всичко даже вече ми мирише на канела и ябълки, даже май и сняг искам...не знам защо тази година толкова рано, имайки предвид, че последния ми плаж беше на 18.10.
Вече обикалям да купувам подаръци Laughing
Гледат ми се коледни филми, вкъщи на топличко, с чаша какао в ръце.
Още е рано за украса, но тази година съм избрала златно, червено и зелено като цветове Peace

# 84
  • Мнения: 1 597
Обичам Коледа и Нова Година. Това са най-семейните празници, според мен. Очакването, подготовката и самият празник е толкова светъл и красив, пълен с толкова положителен заряд, че искрено ме рсдва. Още не съм украсила, защото първо трябва да направя коледното почистване, но след него - ох какви приятни емоции ме чакат. Или поне ми харесва да си мисля, че ме чакат.

# 85
  • Мнения: 229
Аз не издържах и украсих елхата вече тъй като по новините гледах че в столичните молове вече е украсено но и тук в пловдив в доста магазини видях украсата и викам няма да е ще се залавям Grinning

# 86
  • СОФИЯ/ДРАГАЛЕВЦИ
  • Мнения: 753
и на мен вече ми е коледно но чакам 1 декември и почвам да украсявам, тази година съм решила елхата да ми е само с бели герлянди и бели топки . В един мол има уникални украси , цял магазин само с това и от там ми дойде идеята за бялата украса -ще купя всичко само в бяло . Елхата ми е зелена и мисля че ще стане мн красиво -ще покажа после снимки  Peace

# 87
  • Мнения: 229
и на мен вече ми е коледно но чакам 1 декември и почвам да украсявам, тази година съм решила елхата да ми е само с бели герлянди и бели топки . В един мол има уникални украси , цял магазин само с това и от там ми дойде идеята за бялата украса -ще купя всичко само в бяло . Елхата ми е зелена и мисля че ще стане мн красиво -ще покажа после снимки  Peace
заинтригува ме с идеята ти за бяла украса...чакаме снимки Peace

# 88
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Аз вече украсих вкъщи. Мъж ми като се прибере ще се хване за главата от светкащи лампички сигурно  Simple Smile Добре, че си ме знае какъв съм шемет. Даже днес си купих предКоледно една дрешка, която бях планувала за другия месец, ама пусто мое въздържание липсва   Crazy

# 89
  • Мнения: 229
Аз вече украсих вкъщи. Мъж ми като се прибере ще се хване за главата от светкащи лампички сигурно  Simple Smile Добре, че си ме знае какъв съм шемет. Даже днес си купих предКоледно една дрешка, която бях планувала за другия месец, ама пусто мое въздържание липсва   Crazy
Браво не съм само аз украсилата рано рано  Hug

Общи условия

Активация на акаунт