Коледно ли ве е

  • 10 818
  • 151
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 659
В къщи вече е украсено, но не съм запалила лампичките, защото мъжът ми е болен и не е закачил всичкте. Аз съм си сбъднала детската мечта и вече шеста година украсявам къщата като по филмите.
Хубавото е, че съседите се включиха и вече все повече къщи по нашата улица светят празнично по Коледа. Страхотно е!
Били сме по Коледа и Нова година на топло. Много ми е нетипично да празнуваш по презрамки край басейна.

# 106
# 107
  • Pleven, Bulgaria
  • Мнения: 338
Аз още не съм се настроила за украса,защото каквото е топло на вън не си представям с коледна украса,пък и съм решила тази година да украся повечко и по-интересни идеи,а не само елха,лампички и свещници,но още не съм си направила цялостната концепция  Laughing но на лаптопа и телефона вече съм си сложила коледни картинки.

# 108
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Lilium Simple Smile, много е красиво всичко  Hug

# 109
# 110
  • СВИЩОВ
  • Мнения: 556
Най-накрая и снимки, Lilium много е красиво.
Аз още не съм украсила ,чакам да мине рождения ден на синът ми и другата седмица започвам. 

# 111
  • Мнения: 1 384
Благодаря ви! Laughing
Утре ще ходя за венец. Искам голям венец за входната врата, защото сме в къща, а този , който съм показала е на входа на нашия етаж. Сложих и лапички мрежа на единия прозорец. Иска ми се и лампички маркуч за голямата тераса, но ще видиме как ще съм с бюджета.

# 112
  • София
  • Мнения: 23
Lilium , браво, много хубава украса, на мен още не ми е чак толкова коледно, смисъл топло е навън, пък и не ми е останало време да украсявам, макар че нямам търпение да стане другата събота и неделя, когато категорично съм планирала да почна подготовката за Коледа и да украся, да пека меденки и т.н. Тогава вече и аз мога да се включа със снимки, а дотогава ще ви следя!  Laughing Laughing

# 113
  • Мнения: 8 982
Коледно ми е, въпреки че слънчевото време навън се опитва да ме разубеди. В неделя в Джъмбо направо си изгубих ума по коледните аксесоари. Накрая си тръгнахме с една солничка със снежни човеци, захарница под формата на бисквитена къщичка, чиния отново със снежни човеци и невероятна коледна възглавница. От Била пък купувах на децата комплекти с гипсови коледни фигурки за оцветяване - много се забавляваха.

Иначе вкъщи ще украсявам чааак около 10-ти декември, /ако изтраем до тогаз./

# 114
  • Мнения: 4 785
В нас вече е украсено  Wink Не можах да издържа  Mr. Green

# 115
  • Мнения: 3 241
Аз чакам тази седмица една пратка с украса и уикенда ще украсявам.
Кажете кога взимате елхата?
Тук вече продават, ама се притеснявам, че ще изсъхне.

# 116
  • Мнения: 229
Аз чакам тази седмица една пратка с украса и уикенда ще украсявам.
Кажете кога взимате елхата?
Тук вече продават, ама се притеснявам, че ще изсъхне.
аз съм на изкуствена макар че обожавам естествените но ме е страх дали ще издържи

# 117
  • Мнения: 4 785
На изкуствена сме, но е много хубава, не е от тия баш китайските найлонови. Взехме я за около 150 лв. но е страхотна, прилича мнооого на истинска, не капе, не ползваме живи дръвчета и е абсолютно съразмерна - нещо, което не е много често при живите дръвчета. А и съм против рязането им за едната Коледа (знам че за това се садят и все пак  Peace). Инвестицията си заслужава. И няма окопали бодлички. И котката не може да я счупи  Mr. Green

# 118
  • Мнения: 3 241
Аз също ще имам изкуствена.
Но си мислех и за малка естествена Simple Smile

# 119
  • Мнения: 229
На изкуствена сме, но е много хубава, не е от тия баш китайските найлонови. Взехме я за около 150 лв. но е страхотна, прилича мнооого на истинска, не капе, не ползваме живи дръвчета и е абсолютно съразмерна - нещо, което не е много често при живите дръвчета. А и съм против рязането им за едната Коледа (знам че за това се садят и все пак  Peace). Инвестицията си заслужава. И няма окопали бодлички. И котката не може да я счупи  Mr. Green
може ли снимка на елхата ти заинтригува ме Peace

Общи условия

Активация на акаунт