Коледно ли ве е

  • 10 802
  • 151
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 2 808
На мен все още не ми е коледно, може би заради топлото време . По принцип украсявам след Никулден, ама ще видим. Рано ми е от ноември да украсявам. Обичам семпли украси. Една елха, коледен венец на вратата, свещ и преспапие на масата примерно. Не понасям да ми висят гирлянди отвсякъде, де що вратички и дръжки има да са закичени с играчки и пр.

# 121
  • Мнения: 4 785
На изкуствена сме, но е много хубава, не е от тия баш китайските найлонови. Взехме я за около 150 лв. но е страхотна, прилича мнооого на истинска, не капе, не ползваме живи дръвчета и е абсолютно съразмерна - нещо, което не е много често при живите дръвчета. А и съм против рязането им за едната Коледа (знам че за това се садят и все пак  Peace). Инвестицията си заслужава. И няма окопали бодлички. И котката не може да я счупи  Mr. Green
може ли снимка на елхата ти заинтригува ме Peace

Давам, но не е с добро качество самата снимка (не се старахме и с телефона, та може и да не придобиеш представа). Всъщност се сетих, че тази елха я взехме за 150 лв. от МЕТРО и след това я върнахме, защото я видяхме в бившото Темпо (то си е на Пикадили) за около 90 лв.... Та значи сме я купили на половина почти  Tired

http://prikachi.com/images/818/5540818v.jpg

# 122
  • Мнения: 229
На изкуствена сме, но е много хубава, не е от тия баш китайските найлонови. Взехме я за около 150 лв. но е страхотна, прилича мнооого на истинска, не капе, не ползваме живи дръвчета и е абсолютно съразмерна - нещо, което не е много често при живите дръвчета. А и съм против рязането им за едната Коледа (знам че за това се садят и все пак  Peace). Инвестицията си заслужава. И няма окопали бодлички. И котката не може да я счупи  Mr. Green
може ли снимка на елхата ти заинтригува ме Peace

Давам, но не е с добро качество самата снимка (не се старахме и с телефона, та може и да не придобиеш представа). Всъщност се сетих, че тази елха я взехме за 150 лв. от МЕТРО и след това я върнахме, защото я видяхме в бившото Темпо (то си е на Пикадили) за около 90 лв.... Та значи сме я купили на половина почти  Tired

http://prikachi.com/images/818/5540818v.jpg
наистина е много красива

# 123
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 397
В нас вече е украсено  Wink Не можах да издържа  Mr. Green
Ами  покажи де  Hug.И аз чакам другата седмица и започвам

# 124
  • Мнения: 4 785
На изкуствена сме, но е много хубава, не е от тия баш китайските найлонови. Взехме я за около 150 лв. но е страхотна, прилича мнооого на истинска, не капе, не ползваме живи дръвчета и е абсолютно съразмерна - нещо, което не е много често при живите дръвчета. А и съм против рязането им за едната Коледа (знам че за това се садят и все пак  Peace). Инвестицията си заслужава. И няма окопали бодлички. И котката не може да я счупи  Mr. Green
може ли снимка на елхата ти заинтригува ме Peace

Давам, но не е с добро качество самата снимка (не се старахме и с телефона, та може и да не придобиеш представа). Всъщност се сетих, че тази елха я взехме за 150 лв. от МЕТРО и след това я върнахме, защото я видяхме в бившото Темпо (то си е на Пикадили) за около 90 лв.... Та значи сме я купили на половина почти  Tired

http://prikachi.com/images/818/5540818v.jpg
наистина е много красива

Абе на живо е по-хубава - така нещо много се открояват гирляндите и е кичозничка на вид, ама нищо  Mr. Green Нали като я гледам в нас не ми боде очите  Whistling

# 125
  • Мнения: 1 252
Къде видя кич,  treisy ? М? Нашата е същата, я намини да ми я украсиш така хубаво, пък ще почерпя Grinning

# 126
  • Мнения: 4 785
Къде видя кич,  treisy ? М? Нашата е същата, я намини да ми я украсиш така хубаво, пък ще почерпя Grinning

Мммм в гирляндите  Mr. Green На живо някак си не изпъкват, и всичко е по мярка, ама на снимка...  Crossing Arms И само за справка - отзад не е украсена, защото миналата година не ми стигнаха играчките, а купих купища, последните от които в 2 през нощта (на рождения ми ден). И тъй като мъжът ми гледаше лееееко злобно вече  Laughing се принудих да си остана само с тези. И тази година съм си с тях, но нали не се вижда отзад  Crazy

пп - и подаръците са бутафорни - празни кутии, които понеже съм много "сръчна", ако видите отдолу ще припаднете хахаххаха. Но при мен всичко е скрито-покрито!

# 127
  • Мнения: 8 970
treisy , много ми хареса и на мен украсата на елхата! Отзад не се вижда, споко!
Нашата елха е от същия вид, но много трудно се задържат играчките. При вас как е? Или може би моят метод е неправилен - нашите играчки са с по една примка от конче накрая... А съм виждала да продават и специални кукички...  newsm78

# 128
  • Мнения: 770
Вместо кукички, ползвам кламери - отварям го на две, закачам единия край за играчката, другия - на елхата.

# 129
  • Мнения: 4 785
treisy , много ми хареса и на мен украсата на елхата! Отзад не се вижда, споко!
Нашата елха е от същия вид, но много трудно се задържат играчките. При вас как е? Или може би моят метод е неправилен - нашите играчки са с по една примка от конче накрая... А съм виждала да продават и специални кукички...  newsm78

Благодаря Peace Моите играчки също са с конец/панделка, няма проблем със закачването... Иначе такива кукички видях в Джъмбо  Peace

# 130
  • Мнения: 1 252
Моите така са купувани повечето или имат щипки, или си имат конец или как се казва там, играчките, де. Всичко си имам,  нямам  ищях да украсявам нещо.... Преди децата го правеха, сега и малкият се изтарикати.  newsm45

# 131
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Коледно, коледно, колко да ми е коледно- излизам на терасата по къс ръкав, гледам морето, виждам плажа огрян от гадното слънце Mr. Green
Абсурд е да украся  и преди Никулден.
За мен Коледа е студ, сняг, камина, светлини.

Идеи за украса събирам из нета и засега много ми харесаха някои от този сайт:
http://pinterest.com/chantalvdvelden/christmas-winter-holidays-kerstmis/

Иначе елхичката от миналата година: цък

# 132
  • Мнения: 7 947
Не понасям изкуствените елхи, ужасно кичозно ми е. Купувам същия размер, но естествена елха, то си мирише на дръвче, съвсем друго е за мен...

# 133
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Не понасям изкуствените елхи, ужасно кичозно ми е. Купувам същия размер, но естествена елха, то си мирише на дръвче, съвсем друго е за мен...

Щом има откъде да я вземеш...
И аз предпочитам естествена, ама освен едни малки, разпърпани елхи тук друго не съм виждала. Обичам големите елхи, но в няма да ида в гората да сека, я. Затова съм кичозна.

# 134
  • Мнения: 7 947
Аз съм в София, купувам я. Но все си мислех, че в по-малките градове или населени места – ще е още по-лесно да си я „намериш“  Embarassed Иначе - ако говорим за избор или липса на такъв - много ясно, че като няма естествена - ще сложа каквото има, като цяло обичам украсата по Коледа, стига да не е претрупано и заринато чак...

Общи условия

Активация на акаунт