ДЕКЕМВРИйската дружинка вече стана на годинка Тема 12

  • 28 370
  • 746
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 152
Ей честита ни тема, която явно ще е посветена главно на рождени дни Simple Smile

Аз влизам само пак да ви информирам за поредната промоцийка Wink много съм луда май... само да не стана като свекървата на Добра, че нещо напоследък ме гони шопинг манията много ... ( Добра, дано не се обидиш, че намесвам името ти  Hug
 Та в петък 25.11 в Хиполенд 25% отстъпка http://hippoland.net/ Simple SmileSimple SmileSimple Smile Айде ,че имам много да чета

# 16
  • Мнения: 55
Здравейте момичета:)

Преди това не можах да изчета...та сега като спи да продължа;)

Честита ни темичка!Кимбърли,благодарим за заглавието също  bouquet Hug

Бебешондел,страхотен е колажа!Мноооого ми хареса! Hug Heart Eyes

Момичета,оставете този правопис вече,моля ви!Един пише по-добре,друг бърка повече,един проверява,друг бърза...Не се хабете за такива неща!Между другото в агенцията,в която работех когато редакторката отсъстваше ме ползваха да чета всичко.Просто имам набито око и веднага виждам всичко.И аз виждам всяка грешчица,ама пак си обичам всички HugА и аз правя и си виждам и моите hahaha

Ангиа,и аз 2 запетайки мисля,че ти липсват;)Но това не е изпит егати!Наистина във всеки пост
 има грешки по различни причини..голяма работа:)

За вит Д лятото не давах по преценка на неото.Сега давам немския Д-Флуорентен веднъж на 10 дни.Фонтанелата се е затворила май.

Цвети,как е Гоги сега?Дано няма повече!Дали от храна е било,или пък зъбите гадни?На едни познати на всеки изкарал зъб имаше разстройство детето.

Вчера Ая се беше държала супер с баба ми,играли си,малко над час:)Върнах се беше на кеф:)А като видя новата проходилка с лъвчето на Фишър Прайс се разхили и не мога да я удържа да я сглобя:)Натиска му носа да пее и танцува с ръчичките горе JoyНе знаех,че има втори имен ден,но много се зарадвах,че без да искам съм й взела подарък в навечерието:)

Днес като стане мисля пак да използвам доброто й разположение на духа и да хвръкна отново за час и нещо да пия кафе с едни колеги от университета,че се забравихме...Simple SmileДобре че молчето на Стамболийски ми е така близо,че иначе за толкова кратко време само не мога да се превозя до където съм тръгнала:)

Много е мръчкаво днес,едвам няма и 1 час изкарахме долу по обед.Лек ден засега!



# 17
  • Мнения: 55
Ивееее,обичам те Heart EyesСупер инфо за Хиполенд:)Нали искам пързалки да гледам;)Петък сме там с половинката и директно ще й накупим всички подаръци тогава:)

# 18
  • Мнения: 15
Цял ден само чета, а не мога да пиша, че ми излиза някаква грешка, но най-накрая!!!!

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВАЛЕТО!!!!!!  ДА БЪДЕ ЖИВ, ЗДРАВ И БЕЗГРИЖЕН!!!!
На мама поднасям   bouquet !!!

Честит имен ден на Алекс на Ивчето, на Ая на Калина, на Алето на Мари!!!! А дали и Алето на Добра няма празник??? Да им е честити на всички, които се чувстват именници!!!

За витамин Д - не давах цяло лято, но сега по препоръка на педи по 1 капка през ден!!!

Кимбарли, благодаря за темата  Hug

Хайде верно да спрем с тоя правопис, че стана една...

# 19
  • Мнения: 57
Иве добре, че си ти  Hug и ние ще отидем в Хиполенд!  Laughing жалко,че сме от различни градове щяхме да си направим една срещичка пред ХИПОЛЕНД  Laughing Laughing Вчера взех волан на Гого, но той се страхува от него, много е хубав със щипки за количката се прихваща... Whistling незнам какъв подарък да купя на това дете от всичко се страхува!... newsm78

# 20
  • Мнения: 3 647
Ниkoлета и Филип се страхува в началото от  новите играчки. Моята тактика е  да започна аз да  си играя  и   къде от ревност, къде  от интерес  идва  да я  дърпа от  ръцете ми и  Simple Smile Simple Smile  и така  го запознавам с  новостите  Hug Hug Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 401
Цитат
тук :
 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=623262.0

тук са описани  какви документи ти трябват за втората  година :
https://docs.google.com/document/pub?id=1KPU8R-sanXbT60mDbIHQ8lt … pvRQEw4&pli=1

Благодаря ти Simple Smile

Калина,  Hug днес не е имал разстройство, но е много мирен, което ме навежда на мисълта, че нещо не е наред.

 

# 22
  • Мнения: 276
Иве, благодаря за инфото за Хиполенд, на мен ми е близо този до Метро Люлин, но едва ли ще мога отида.  А като знам какво беше миналата година по време на намаленията ooooh! ooooh! ooooh!

Николета, записахте ли час за III-та градска?

# 23
  • София
  • Мнения: 700
Лелелелеле, кви сте фурии - не мога да изчета, не мога да се запиша.
Излязохме за 2,5часа с Фифльон и вие и нова тема започнахте ....  Joy

Мерси на Кимбърли за новата темичка!!!   bouquet

В Хиполенд си спомням, че миналата на 25 ноември бая неща накупихме на Филип - матрак на Магннифлекс, преносимо креватче, корито, шишета - абе какво ли не! Голям удар беше....
И тогава с големия тумбак - мале, мале....
Ще го посетим, няма спор - може да почнем с коледния шопинг  Laughing

tsvety_georgieva , дано няма Гоги повече разстройство. Като знам с Филип колко си  патихме с реакциите му към храна и ти съчувствам....Омазвацията е пълна!

# 24
  • Мнения: 329
Angya,  понеже темата доста се изчерпа и досади на останалите и само за да се аргументирам ще кажа, че според мен ти липсват 3 запетаи и не си сложила тире на единствената превъзходна форма в поста.
Права си, това не значи, че липсват всички запетаи, но липсват достатъчно за да не бъде и твоят пост идеален в граматично отношение. Както самата ти си казала на Николета - Не го приемай като плюене по теб, а като градивна критика.
За мен темата е приключена   bouquet

Честита нова темичка! Kimberly, благодаря ти!  Hug

# 25
  • Мнения: 3 647
Е имаме напредък:

Цитат
Също така в поста на Angya, обясняващ на Николета как не трябва да прави грешки нямаше нито една вярна запетая,
до:

Цитат
липсват 3 запетаи

Не съм засягала  граматиката, а правописа. За мен спора беше приключил отдавна, но ми се стори, че трябва да  доказвам, че нямам сестра.
  bouquet

tsvety_georgieva
, сама  ли  ще си попълваш документите?

И в заключение  на темата за  правописа, всички правим грешки. Мисля, че с това  започнах темата и  аз съм писал "више" и  "пОкупки", но поне  се старая да пиша по-правилно. Пунктуацията няма да  я засягам, защото тук  всички  ще фейлнем жестоко. Simple Smile
И както пишеше на една църква " Перфектни хора няма!
Имаше един и ние  го убихме. "  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Мама_Ива, днес как е Алекс? Надявам се по-добре.


# 26
  • София
  • Мнения: 401

tsvety_georgieva [/b], сама  ли  ще си попълваш документите?



да

# 27
  • Мнения: 20
И аз си ги попълвам сама, така се стекоха нещата около мен Rolling Eyes, но не е болка...намерих всичко нужно в нета и на 1.12 ги изпращам до работодателя  Peace

Много малко спим напоследък  newsm78 режим ли ще сменяме, не знам...
Новата тема е супер  Hug

Последна редакция: чт, 24 ное 2011, 12:36 от pipi_mb

# 28
  • Мнения: 152
Здравейте,

при нас пак проблемче изникна... първо има разстройство... като че ли вървим по стъпките на Гоги на Цвети... но за по-шаренко си имаме и обривче. Мисля, че имаме бебешка шарка. големия я кара около годинка и май сега и малкия. Опитах се да го заведа при нашия педи, но като стигнах до кабинета му отпред имаше поне  5 дечица , а си представям какво е било вътре в чакалнята, та дадох назаден и си отидох. Но пък в понеделник като бяхме при него той го подметна като вероятност, но после нещо кривнахме от темата и така и не се разбрахме какво да очаквам ако е тази шарка. а обривите ни са много интересни, ситни пъпчици, като от претоплено и само по корема и гърдичките и по гърба. Като че ли е отсечено , точно до раменете спират и до крачетата... ох , няма край това ... сега като го къпах си мислех, как преди лятото го калявах това дете на 3-4 месеца го плакнех с хладка вода и на него му беше кеф, а сега ме е страх да не настине ... ама ние като сме влязли в някаква серия от болести и настинки ... айде  Hug и лека нощ

# 29
  • Мнения: 844
Честит нова тема!
Светле , благодаря за информацията. И аз си спомням ,че миналата година направихме голям удар на -25% Simple Smile
Аз да се оплача , че нашата кака (т.е. на мен ми е първа братовчедка , ама сме с много доляма разлика) пипна шарка в градината. ТЯ има всекидневен контакт с Maрио , та очаквам включване...само да не се ошарим за рождения ден  Sad Дано да е или сега...или никога  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт