Крем за около очи - IV тема

  • 85 214
  • 721
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 597
Искам да похваля и гелчето на Lierac -Диопти гел, което струва ми се почти никой тук не харасва  Confused. Аз обаче го намирам за страхотно! То ми беше първият продукт от тази марка и въпреки скептецизма ми се пребори успешно с подпухванията. Идеална поносимост. Харесва ми как изглежда околочната зона след нанасяне - матова, мека и нежна. Аз ще продължавам да си го позвам с удоволствие. Но явно на всеки различно му понасят продуктите.
Декември месец една аптекарка ми го препоръча.Но пише че се нанася само отдолу,не се слага на горен клепач,също че се ползва един месец.Затова се отказах,предпочитам нещо ежедневно.Ти как го позваш?Интересно че противобръчковия също не се нанася на подвижния клепач.Така ли е?

# 76
  • Мнения: 2 843
Искам да похваля и гелчето на Lierac -Диопти гел, което струва ми се почти никой тук не харасва  Confused. Аз обаче го намирам за страхотно! То ми беше първият продукт от тази марка и въпреки скептецизма ми се пребори успешно с подпухванията. Идеална поносимост. Харесва ми как изглежда околочната зона след нанасяне - матова, мека и нежна. Аз ще продължавам да си го позвам с удоволствие. Но явно на всеки различно му понасят продуктите.
Декември месец една аптекарка ми го препоръча.Но пише че се нанася само отдолу,не се слага на горен клепач,също че се ползва един месец.Затова се отказах,предпочитам нещо ежедневно.Ти как го позваш?Интересно че противобръчковия също не се нанася на подвижния клепач.Така ли е?
Така ли? Аз го нанасям навсякъде около окото. За подвижния клепч друг крем ли трябва? Shocked

# 77
  • Мнения: 202
момичета, на 27г съм-ползвала съм до момента само хидратиращи околоочни--L'occitane-
но вече нещо много ме дразнят подпухванията и малките бръчки
харесала съм си ето това
 http://www.feelunique.com/p/Carita-Supreme-Wrinkle-Solution-Eye- … ontour-PRO3W-15ml

има ли  някой ползвал нещо на Carita
иначе ползвам Clarins, Decleor--но от определени серии съм доволна--не от всичко и за околоочния не смея да рискувам newsm78

# 78
  • Мнения: 2 597
Аглая Епанчина,ами тук съм го чела:
http://apteka.framar.bg/30002874/%D0%BB%D0%B8%D0%B5%D1%80%D0%B0% … BB-#axzz1jpuKTnIH
Може пък и да не е точна информацията тук Rolling Eyes

Последна редакция: ср, 18 яну 2012, 20:42 от bubka:)

# 79
  • Мнения: 2 843
Да, видях, че на сайта пише така и за крема против бръчки. Но какво да се слага на този "подвижен клепач"... чудна работа. Rolling Eyes
Аз ще си мажа и него, засега, след толкова опаковки, не съм забелязала вреда.

# 80
  • Мнения: 170
Искам да похваля и гелчето на Lierac -Диопти гел, което струва ми се почти никой тук не харасва  Confused. Аз обаче го намирам за страхотно! То ми беше първият продукт от тази марка и въпреки скептецизма ми се пребори успешно с подпухванията. Идеална поносимост. Харесва ми как изглежда околочната зона след нанасяне - матова, мека и нежна. Аз ще продължавам да си го позвам с удоволствие. Но явно на всеки различно му понасят продуктите.
Декември месец една аптекарка ми го препоръча.Но пише че се нанася само отдолу,не се слага на горен клепач,също че се ползва един месец.Затова се отказах,предпочитам нещо ежедневно.Ти как го позваш?Интересно че противобръчковия също не се нанася на подвижния клепач.Така ли е?
Така ли? Аз го нанасям навсякъде около окото. За подвижния клепч друг крем ли трябва? Shocked

Аз лично го нанасям отдолу. На горния клепач не слагам нищо. Струва ми се, че при мен подпухванията на горния клепач са инцидентни - недоспиване или прекалено спане и се разнасят за час, два след сън. Докато торбичките отдолу нещо ме притесниха, не минаваха лесно. Тогава си купих това гелче. Слагам си го сутрин, понякога и вечер - никакви проблеми.

# 81
  • Варна
  • Мнения: 37
Отдавана съм спряла ( особено вечер ) да слагам крем над окото. Така сутрин нямам голям проблем с подпухване.

# 82
  • Мнения: 3 675
Отдавана съм спряла ( особено вечер ) да слагам крем над окото. Така сутрин нямам голям проблем с подпухване.
И аз, но от скоро, че и на мен започнаха да ми подпухват очите.

# 83
  • Мнения: 2 597
Да ви споделя за подпухването на очите.Преди дни бяхме на почивка на Боровец за една седмица.Отидох подпухнала разбира се...Когато се върнахме нямах никакво,ама никакво подпухване Shocked 2 дена след връщането сутрин ставах без грам подуване...Още на Боровец забелязах че след 2-3 ден ми се успокои околоочния контур,но просто мислех че е случайно.Вече започвам да си мисля че причините са най-вече замърсения градски въздух.Понеже имам алергия към прахоляците,няма да се учудя ако това ми дразни сунусите,а оттам се образува отток под очите Rolling Eyes В този случай всяка козметика е безсилна.Поне в моя случай Tired

# 84
  • Мнения: 155
По отношение крема върху горния клепач, на доста места съм чела да не се маже с крем не само заради подпухването, а и защото клепача се отпускал. На мен лично не ми стана ясно точно каква е логиката, но така или иначе престанах да мажа и горния клепач (допреди 2-3 години го правех). Не забелязвам обаче особена разлика (не усещам липсата на крем сега, но и не съм забелязала да ми се е отпуснал горния клепач докато мажех, проблеми с подпухването не съм имала никога).

# 85
  • Варна
  • Мнения: 37
На очите ми не се отразява добре и климатика. Студеният въздух ми действа супер. Навън контурът ми се успокоява и подпухването изчезва.

# 86
  • Мнения: 28
Здравейте! Да се включа и аз.
Напоследък не ми остава много време за сън и очите ми винаги са подпухнали, като зомби съм сутрин.  Mr. Green
Препоръчайте ми нещо за под очите, да е що-годе евтино, във възрастова група 25-.  Wink

# 87
  • Мнения: 3 675
Когато бях на 25г. използвах на Clinique


Някой може ли да сравни Repairwear Intensive Eye Cream и Anti-Gravity Firming Eye Lift Cream
От Repairwear Intensive Eye Cream не съм доволна  Confused Не си чувствам кожата добре хидратирана след него.  Sad
Следващия път мисля да пробвам All About Eyes Rich. Много ми се иска и кремът за очи да ми е на Clinique  Mr. Green
Много съм доволна от Weleda, черният на Lierac и от едно кремче на Chanel Simple Smile

# 88
  • Варна
  • Мнения: 37
B & C, ползвала съм All Abaut Eyes Rich и не съм доволна. Освен, че не изпълни обещаното ми направи жестока алергия. Между Repairwear и Anti - gravity няма голяма разлика. Моето мнение е да не се насочваш към Клиник за около очи. Опитай и Логона - http://www.lovelula.com/pd-logona-age-protection-eye-cream.cfm. Може да пробваш и  https://store.drhauschka.com/b2c/ecom/ecomEnduser/items/items-3- … eeyes.aspx?store=

# 89

Общи условия

Активация на акаунт