Крем за около очи - IV тема

  • 81 043
  • 721
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 796
kiora, аз съм от дамите, които упорито слагат такъв крем, а въобще не трябва. Разбирам добре ситуацията. Наистина е чудно как майка ми и бабите ми, които имаха много запазени лица ( на сериозна възраст ) са имали такива без околоочен крем. Щом непоносимостта се е появила скоро е добре контурът да се остави спокоен ( без крем ) една седмица. После да се действа внимателно. Моят крем не ми дразни въобще, но не е "медицински" и съм писала много за него - Веледа. Тези "медицински " марки не са гаранция за добра поносимост. Пробвала съм почти всички. По - скоро натурални да се опитат.
didaka,къде във Варна има кремове на Веледа?

# 61
  • In transit
  • Мнения: 11 819
kiora, аз съм от дамите, които упорито слагат такъв крем, а въобще не трябва. Разбирам добре ситуацията. Наистина е чудно как майка ми и бабите ми, които имаха много запазени лица ( на сериозна възраст ) са имали такива без околоочен крем. Щом непоносимостта се е появила скоро е добре контурът да се остави спокоен ( без крем ) една седмица. После да се действа внимателно. Моят крем не ми дразни въобще, но не е "медицински" и съм писала много за него - Веледа. Тези "медицински " марки не са гаранция за добра поносимост. Пробвала съм почти всички. По - скоро натурални да се опитат.
didaka,къде във Варна има кремове на Веледа?
в Гранд Мол, аптеката на входа, която е, там има Peace

# 62
  • Мнения: 1 167

Аз си го купих от "Произведено в България" в зала Универсиада, и съм ИЗКЛЮЧИТЕЛНО  доволна Peace

Значи се предлага все пак някъде... Thinking А на прах ли е и как се използва точно  Embarassed

# 63
  • Другата България
  • Мнения: 37 303

Аз си го купих от "Произведено в България" в зала Универсиада, и съм ИЗКЛЮЧИТЕЛНО  доволна Peace

Значи се предлага все пак някъде... Thinking А на прах ли е и как се използва точно  Embarassed

Не е на прах, като крем си е, много бързо попива и има перлен отенък Laughing, нанасям го сутрин и вечер.

# 64
  • Мнения: 1 167
Благодаря, ще го потърся  Hug

# 65
  • Варна
  • Мнения: 37
enigm@, в аптеки Санита също има. Срещу пощата със сигурност.

# 66
  • Мнения: 796
Благодаря,ще проверя,а той един ли е за около очи или е според годините ?

# 67
  • Варна
  • Мнения: 37
Два са. Първият е http://usa.weleda.com/our-products/shop/wild-rose-smoothing-eye-cream.aspx и е недостатъчен за този сезон. При ползване на макиаж под очите се получават линии от сухота.
Вторият е http://usa.weleda.com/our-products/shop/pomegranate-firming-eye-cream.aspx. Перфектен за зимата. Назад в темата съм писала много и за двата. Виж, за да не се повтарям. Не е от значение възрастта, защото са натурални и няма да вредят.

# 68
  • Мнения: 170
Много се умълчахте, та да споделя аз тогава  Simple Smile Аз след като изчетох темите си купих Веледа с нар. Многократно е писано за него, колко е добър и това наистина е така. Кремът би бил идеален за хора  с по-сух околоочен контур. Аз съм на 37 г. Кремът е малко по - мазничък отколкото кожата ми се нуждае в действителност. Бях напълно наясно с това, когато си купувах, тъй като беше описан многократно много подробно от didaka и другите дами, но аз исках точно такъв подхранващ за вечер. За дамите, които обаче искат да го ползват ежедневно, но нямат проблеми със сухота в тази област, може да им дойде доста мазничък - на мен ми попива доста бавно, не мазнее визуално на кожата, но при допир - да, усеща се, че има крем там. Категорично, както бе казано многократно - няма ги подпухванията  Simple Smile, областта около очите изглежда обгрижена. МНОГО съм доволна от него, но за мен е само  за нощна грижа.
Искам да похваля и гелчето на Lierac -Диопти гел, което струва ми се почти никой тук не харасва  Confused. Аз обаче го намирам за страхотно! То ми беше първият продукт от тази марка и въпреки скептецизма ми се пребори успешно с подпухванията. Идеална поносимост. Харесва ми как изглежда околочната зона след нанасяне - матова, мека и нежна. Аз ще продължавам да си го позвам с удоволствие. Но явно на всеки различно му понасят продуктите.

Последна редакция: ср, 11 яну 2012, 11:49 от gumenka

# 69
  • Варна
  • Мнения: 37
gumenka, слагаш ли макиаж върху гела на Лирак? Интересува ме дали контурът изсъхва или е добре хидратиран. Може и аз да го пробвам като ми свършат запасите.

# 70
  • Мнения: 170
Ползвам само от тези фон дьо тени в писалка - консилиер май му казват  Embarassed, за да туширам сенките. Не ми изсушава изобщо, чуствам се прекрасно. Пак подчертавам обаче, че кожата ми, в тази област поне, не е суха. Ако решиш да го пробваш, може би е по-добре през лятото, така поне ми казваше аптекарката - повечето жени го предпочитали през лятото, а през зимата ползвали кремчето против бръчки (все за Lierac говоря). Аз кремчето им против бръчки не съм пробвала, а гелчето си го ползвам и през зимата без проблем. Пък и на немския им сайт са си лепнали някакъв медал - околоочен клем на 2011 - http://lierac.de/produkte/augen/dioptigel. Е, сигурно някоя аптека си го е определила така, ама нейсе Laughing То чудеса с кремчета май не стават, ама това ми понася добре.     

# 71
  • Варна
  • Мнения: 37
Кремът на Лирак против бръчки от серията Диопти съм опитвала. Много неефективен.

# 72
  • Мнения: 170
Аз четох доста преди да реша да си го купя - и на български и на чужди сайтове, но гелът беше единственият им околоочен продукт, за който имаше много на брой добри отзиви. От всички останали продукти хората масово не бяха доволни, като най-често оплакванията са липса на обещания ефект. Но като цяло серията диопти имала добра поносимост - не предизвиквала поне дразнанения на кожата и очите. 

# 73
  • Мнения: 813
Крема на Лиерак -диопти крем 10мл аз ползвам от повече от три седмици. Наистина и той е за по-суха кожа , макар че на мен попива идеално , мажа и вечер и сутрин и попива бързо.Като резултат не мога да кажа има ли някакъв ефект имам малки бръчки мисля.По-скоро не вярвам да има ефект Grinning Това е първата ми покупка от марката заедно  с ексфолиант за лице бяха на промоция и мога да кажа че усещането и след двата продукта е страхотно. Не знам за кое точно гелче говорите ще погледна и него. Като се има предвид че мазнотии не обичам вземам предимно хидратиращи този учудващо ми допадна. Цените им обаче са си високи за количеството Sad Ако трябва да сравня с нещо от подобен клас да речем с нирванеск на нукс мисля че ефекта ще е подобен-по -скоро никакъв но с добро усещане след намазване на кожицата Simple SmileМай най-доволна бях от един хидратиращ околоочен на рок преди години хем лек хем ми озаряваше погледа направо , едва ли го има същия. Сега видях че за диопти гел на Лиерак става въпрос Peace
Да на лиерак няма лош ефект това е така , аз съм с чувствителни очи , няма сълзене твърдо

# 74
  • Мнения: 1 167
Днес си взех гел на Амрита. Сложих си даже. Още не е попил и май няма такова намерение. Това нормално ли е?  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт