ТЪРНОВСКИТЕ МАМИ - на Дядо Коледа първи отмяни!

  • 49 894
  • 721
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 31
Здравейте, искам да ви попитам за добър хомеопат в Търново, и ако може някакви координати, тъй като искам да заведа малката. Ще съм ви много благодарна може и на ЛС.

# 16
  • Мнения: 41
Мами, дайте изцяло да обновим полезната информация на първа страница Thinking Зъболекари, хомеопати, гинеколози, педиатри.... Вие давайте имена и координати, а аз ще слагам. Знам, че многократно сте ги писали, но нека да систематизираме този път, ако сте съгласни. Може даже да включим фотографи и сладкарници и въобще всичко най-често коментирано.
Честит имен ден на Катерините днес и в контекста на Деня на благодарността, нека бъдеме благодарни за това, което имаме и което сме Hug

# 17
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 221
Моник, thanks за новата темичка!

Beleva, за пиано бар, и аз като Мартеничка, препоръчвам Максимус   Party.

За MyToys - поръчките наистина започват да се бавят от тук нататък, но смятам, че все още има шанс да пристигнат преди Коледа. Доставката наистина е скъпичка, но е постоянна величина, така че като се съберат няколко човека, си заслужава. Последни впечатления за цените - едно коте, което в Метро е на "промоция" за 130лв, в сайта е 50 евро. Има изгодни неща, особено по намаленията след НГ. Въпрос на дебнене и късмет  Peace.

Последна редакция: чт, 24 ное 2011, 21:23 от pepi:)

# 18
  • 50%:50% В страната на мечтите:В реалността
  • Мнения: 3
Прекрасна нова тема!   bouquet

# 19
  • Мнения: 116
Ехеее,нова темичка!
Моник,супер е,благодаря!
Записвам се да ви следя,че ви загубих напоследък.

# 20
  • Мнения: 13
Здравейте.
Знаете ли къде в Търново боядисват кожени якета от естествена кожа?

# 21
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 585
Чудесна Коледна темичка   bouquet
Да добавя ОДЗ Ален мак - тел 062/641911 , а това е сайта им http://odzalenmak.info/index.php?option=com_content&view=fro … age&Itemid=10

# 22
  • Мнения: 20
Привет в новата темичка и от мен!Като сте започнали да добавяте, ви предлагам и координатите на Павлина Малчева тя е логопед ,работи в бившия Пионерски дом .Ето сайта и: http://www.logoped.24bg.eu/  тел.0886353766

# 23
  • Мнения: 41
Новите попълнения в полезната информация са вече на първа страница  bouquet Благодаря Ви  bouquet

# 24
  • Мнения: 873
Моник, супер си Hug

Днес в Хиполенд Коледата дойде-как пазаруват хората, не е истина. Явно,когато става въпрос за сбъдването на детските желания, няма икономическа криза. и ние уредихме Лили с коледен подарък. много се радвам,че около рафтовете с книжки беше най-оживено.....дали,ако Дядо Коледа донесе в ДГ книжка, детето ще се разочарова при вида на играчките на другите деца newsm78 ние мислим топ-подаръка да е вкъщи,но Лили може би ще се зарадва най-много,ако има възможност да се похвали с него пред приятелчетата си Thinking вие как мислите?

# 25
  • Мнения: 3 020
Моник, супер си Hug

Днес в Хиполенд Коледата дойде-как пазаруват хората, не е истина. Явно,когато става въпрос за сбъдването на детските желания, няма икономическа криза. и ние уредихме Лили с коледен подарък. много се радвам,че около рафтовете с книжки беше най-оживено.....дали,ако Дядо Коледа донесе в ДГ книжка, детето ще се разочарова при вида на играчките на другите деца newsm78 ние мислим топ-подаръка да е вкъщи,но Лили може би ще се зарадва най-много,ако има възможност да се похвали с него пред приятелчетата си Thinking вие как мислите?

Деси, на Пламен в яслата миналата година не му дадоха да си отвори подаръка, чак като си тръгвахме. В градините дали ще разрешат на всички деца, то ще стане едно чудо, ще си искат играчките и т.н.

# 26
  • В.Търново
  • Мнения: 6 686
Коментирахме го по-рано,Дари,в темата магазина,но си пропуснала явно.Simple Smile Повечето майки не бяха впечатлени от магазина,но на мен ми хареса,въпреки че може да се позареди още малко със стока.Алиса е точно над Техномаркета по ескалатора на горе.

А за Хиполенд мога да кажа,че преди няколко дена,може би седмица бяхме там и ми се набиха в очите няколко играчки.По-специално една количка беше на 4лв.,но не я купихме.Отидохме днес и тия играчки бяха с повишени цени.Количката вече не беше на 4лв.,а на 4,90лв.С намалението излезе на 3,80лв.Така че си помислете какво е това намаление в Хиполенд. Но мисля че това беше коментирано и на миналогодишния рожден ден на магазина с 25%-ното намаление.

# 27
  • Мнения: 116
A предложение за рожден ден на 10 годишен?Без боулинга вече не иска там.Мисля си за Мак Донълдс,ама не знам там дали правят такива неща??

# 28
  • В.Търново
  • Мнения: 6 686
Имате ли информация кой месец през лятото ще почива детска ясла *Щастливо детство* на Балванска битка"?Аз мислех,че ще е юли месец,ама то тая 2011г. почиваха юли и може би 2012г. ще почиват август.Но не съм сигурна.До 2 август на работа ни искат всички отпуски за 2012г. да посочим.

# 29
  • Велико Търново
  • Мнения: 339
По закон не се ли посочва до края на ноември, предната година?

Общи условия

Активация на акаунт