ДЕКЕМВРИЙЧЕТА

  • 53 436
  • 257
  •   1
Отговори
# 210
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Понеже доста е изостанала темичката, да я пораздвижим малко АААааааааааааааааааааааааааааааааа?

Да се похваля-вече ходихме на моренце - на Златни пясъци. Очарована съм от този град. Никола изпитва голяма паника от вода - не дава да се къпе дори - мъчение голяма, а само вижте


И аз се чудя какво да правя с предучилищната - Никола се развива сравнително бързо гледайки от кака си, но все пак е момче /не искам да обиждам никой, но определено мисля, че това е от значение/, но тези терзания ще ги оставя все пак за един по-нататъчен период.

# 211
  • Мнения: 187
Здравейте,мацки Simple Smile
Нинка,гледах ти снимките във фейса-май сте си изкарали страхотно.
На мен морето тази година май ми се размина.Ходих веднъж,ама едвам изтърпях-вечерта бях по зле и от парцал  Rolling Eyes подпухна ми лицето-ужасТ.А и Мартин не е фен на морето нещо.А аз съм станала такъв тюлен,че.....
Иначе сме добре-Мартин расте,аз дебелея и така.До края на месеца е на градина,след това август е ваканция.Нещо не иска да слуша,та как ще се разбираме 1 месец незнам.Станал е направоооооо  ooooh! .Голям характер,голямо нещо....от сега.Какво ме чака за напред незнам,всички казват че е взел моя характер.... Joy Joy
Иначе си имаме 2 гаджета в детската  Mr. Green Едното момиченце след обед като го вземам все му подвиква "Марти,много те обичаааам" Голям майтап са.
И така,общо взето това е от мен....ама верно,много ни е запустяла темичката.....

# 212
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Е то почти неостанало при теб бе Миленка...ама в тия жеги как се носи тоз корем  Rolling Eyes

# 213
  • Мнения: 187
ох,не питай...

# 214
  • Мнения: 688
Какви жеги бе хора, аз умирам от студ особено сутрин и вечер  Shocked
Баш си е хубаво времето за бременност Ени-тка, желая ти здраве и успех!
Аз бая се зачудих да изпратя малкия на лагер летен близо до София за 1 седмица (спане в юрти и разходки, езда и забавления), но мъжа ми ме отказа - много малък бил  Rolling Eyes. Вие какво мислите, някой да се е замислял за подобна инициатива?

# 215
  • Мнения: 187
tsveta_pile ,ела във Варна да видиш колко е хубаво времето за бременеене,то и аз не съм критерий за топло и студено,но все пак...
Аз наскоро се замислих за такъв лагер и дали ще мога да пратя Марти и май няма да мога,сякаш му е рано още...след 2-3 години да.Моя първи лагер беше като бях 2 клас,тук близо до Варна някъде беше-ама какъв рев му бях дръпнала за мама и тати още помня....

# 216
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Честно казано за Никола никога дори не съм се замисляла, защото едва ли някой учител ще се наеме да прави инхалации и да дава лекарства...
Тази година ходиха на летен лагер на Равда от ДГ - 16деца/на възраст от4г. до 5г./ с 2учители, 3 родителя и лекар.

# 217
  • София
  • Мнения: 3
ние ходихме за една седмица до Велинград- прекрасно изкарахме. Мащерка цъфнала навсякъде, събирахме билки, плуване в минералния басейн, а хванахме и празниците на Велинград и всяка вечер на откритата сцена в центъра имаше песни, танци и забавления.
Междувременно Елиза пак беше болна и пихме вече петия за последните около 7 месеца антибиотик....А от вчера пак е хремава и сърцето ми се свива. То вече при нас всяка хрема води до антибиотик и това се случва всеки месец... Мислех, че като не ходи на детска лятото ще е по-добре...Дано се оправи бързо. Че ни предстоят още две почивки в Банско и на море. Пък и ми е толкова мъчно все да е болничка...

# 218
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Здравейте дружина!
И ние се върнахме от кратко моренце, бяхме на Албена за 5 дни. Голям кеф, спокойствие и зеленина. Тати обгрижва госпожицата, аз си почивах Simple Smile Е, изкарахме с него еднодневен вирус, опазихме малката, което беше и по-важното.
Steil, посявка на носен секрет пускала ли си? Може да има бактерия, която да я повтаря и да пие ненужния АБ. Аз страдам, че нямам с кого да я пратя тази година до Трявна. Миналата есен ходихем и й се отрази невероятно. От ноември до март не беше боледувала, без сопол и кашлица, а това беше нейния бич. Сега от края на юни си влачи една кашлица, ту отминава, ту се засилва, направо не ми се мисли каква зима ни чака ако боледува често, как ще опазя бебето  Rolling Eyes
Отивам и се мятам в кревата. Каката я оставихме на село и до утре ще мързелувам на воля  Mr. Green

# 219
  • Мнения: 19
Нали не влизаме много често в темичката си и не сме видели, че Милена е станала мама на момиченце. Simple Smile Да ти е жива и здрава малката принцеса, да расте усмихната, ведра и добра.  bouquet

# 220
  • Мнения: 187
Нали не влизаме много често в темичката си и не сме видели, че Милена е станала мама на момиченце. Simple Smile Да ти е жива и здрава малката принцеса, да расте усмихната, ведра и добра.  bouquet

Много ти благодаря.Имам си малка принцеса,роди се на 5 септември и се казва Енита  Grinning МАрти е много щастлив,много ми помага.Все иска да й сменя памперса,да я преоблича,да я къпе и така.

# 221
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Честито, Миленка! Да сте живи и здрави и баткото да ти е голям помагач и много да пази и покровителства малката госпожица.   bouquet

# 222
  • Мнения: 4
Здравейте  Grinning
Може ли и аз да се присъединя към вас?  Моето момченце е на 4 г.и 8 м. Роди се на 28.12.2008г.  и беше едва 46см и 2500 гр.  Simple Smile

# 223
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Firenelly извинявай с малко закъснение, но добре си ни дошла!   bouquet Гледам, че и принцеса чакате отново през декември  Hug

# 224
  • Мнения: 4
Добре заварила , ninanb  Hug
Даа и малката госпожица ще е декември  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт