ДЕКЕМВРИЙЧЕТА

  • 53 455
  • 257
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 505
Здравейте, момичета. Не съм писала от години. Но влизам редовно. Виждам , че доста от вас имат и по - малки дечица вече , някои са бременни в момента. Аз също се надявам в скоро време да се похваля и да се запиша в при юлки 2014, но съм в процес на изчакване още. Стискайте ми палци Grinning Поздрави на всички!

# 226
  • Мнения: 15
Здравейте, момичета! Не съм писала от 100 години...
Честито На ми_иванова, и аз се записах при Юнките...Simple Smile Да си призная честно, всичко съм забравила - от това кога се правят феталните морфологи до това колко е гадно да ти се гади постоянно Simple Smile Дано имам късмет ! Липсвате ми, липсва ми и времето прекарано с всички вас!  Cry
Дечицата ни растат, но винаги си остават най-малките в групата.
Искам да ви попитам имате ли логопедични проблеми със звуците : Ч, Ш, Ц, Ж?
Записах Гоги на логопед-ходихме 2 месеца и после се установи, че е още малък и не разбира какво се изисква от него...Имате ли някакви съвети, защото зная че трябва да се оправим преди 1ви клас, иначе ще има проблеми с диктовките.?

Благодаря предварително!
Целувки и прегръдки на малки и големи Simple Smile

# 227
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Да поизтупаме прахоляка от темата, а Mr. Green
Ние вече сме 4-ма, имаме си още една госпожица, която се роди на 16-ти октомври. Голям купон е вкъщи, каката помага, вре се, пита, голяма е любопитка и ужасно много пази и покровителства бебето. Уникална картинка са ми. Сега болната ми тема, е да я опазя от болести, от които обаче себе си не мога да спася.От както са ни изписали, за втори път боледувам. На бебка й се размина първия път, на какатасъщо, ще видим сега.Но явно много ми се е скапал имунитета  ooooh!
Велизара, не съм обръщала внимание конкретно за тези букви. Аз го раздавам доста спокойно, предпочитам да повтарям сгрешено изговорените думи, от колкото да търся специалист и да се чудя проблем ли е. Пък и явно не ми е направило нещо впечатление.
Едно тихичко "ЧЕстито"от мен. Много серадвам на всеки, който се е престрашил за второ, че и трето!Лека бременност и още по-лек финал   bouquet

# 228
  • Мнения: 4
Здравейте, здравейте  Grinning
Велизара, не се притеснявай. Повтаряй неправилно казаните думи и всичко ще се оправи  Peace Ние имаме проблем с буквата В, т.като тук го казват  едно такова между Б и В. Повтарям думите и карам малкия да ги повтори след мен - 2-3 пъти.. и така. Ще се научат дечицата  Grinning  Само да са живи и здрави. А , какво казва учителката от ДГ? Тя ако има проблем ще ти каже, т.като това е и тяхна работа. Naughty

Fervor жива и здрава да ти е малката госпожица   bouquet    И каката щом помага значи всичк ое супер  Peace  ДА видим у дома как ще е...  Simple Smile   А , ти защо не пиеш нещо да си засилиш имунната система?  

mi_ivanova хайде чакаме хубави новини от теб  Peace

# 229
  • Мнения: 505
Днес си направих тест и е положителен. Термина ми е 5 юли. Стискайте палци.

# 230
  • Мнения: 4
Днес си направих тест и е положителен. Термина ми е 5 юли. Стискайте палци.

Супер! Много сее радвам за теб   bouquet  bouquet Hug Леко бременеене ти пожелавам и на финал едно сладко бебоче  Peace

# 231
  • Мнения: 187
Здравейте,мацки,и аз не съм влизала скоро.Ние сме добре.Марти расте и дивее.Той също много ми помага за малката беба,нооооо........има едно НО...от както се е родила Ени не иска да ходи на детска градина.и голям проблем-сутрин рев.Иначе е добре-сам се научил да си пише името,цифрите до 10.един път иска да го азписвам на английски,на другия ден не ще.И да ви кажа повръща ми се вече от Маккуин , костенурките Нинджи и Спондж Боп  Joy

 mi_ivanova ,честито и лека бременност.

# 232
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Хе-хе радвам се че сте драснали по някой ред.

mi_ivanova, velizara_82 честито и лека бременност!   bouquet

Fervor честита ви госпожичка! Да е жива и здрава и много да ви слуша. Да ти кажа честно няма спасение от тези болести. Обикновено вторите деца като бебета боледуват повече, но пък си има и плюс - като стигнат да ходят на градина вече привикват към вирусчетата върлуващи там и доста по-малко боледуват.  Mr. Green

Велизара Никола има с буквичката Л. В градината си имаме логопед и работи с децата. Знам, че след 4годишна възраст е хубаво да се работи за оправяне на проблемите, но честно казано покрай Йоана /нейният набор/ ми е направило впечатление, че преди 6няма никакъв смисъл и това са си хвърлени пари на вятъра.

Ени-тка (Милена Ив) ха-ха това ми е до болка познато. Когато Никола се роди Йоана неискаше да се отделя от мен. Висеше ми постоянно в скука - повече и от самият него /дори тя ме е цедила  Embarassed /. Като малкият навърши месец я пратих, че не издържах, а тя се скъсваше от рев, обаче сега имаме и обратният случай. Лятото Никола ревеше, че ходи на градина, а кака е ваканция и на село.  #Crazy Няма угодия...

# 233
  • Мнения: 67
ЗДРАВЕЙТЕ НА ВСИЧКИ!
Честито на всички, които имат бебчета или две чертички!
Влизам за да честитя рождените дни на всички,които вече празнуваха 5 си рожден ден!Желая им здраве,весели игри и послушни родители! Mr. Green
Теди с нетърпение очаква нейния рожден ден и през няколко часа пита колко дни остават!
Какви подаръци избрахте за мъниците? Нашата госпожица си сменя всеки ден желанията, та едва ли ще успеем да улучим последния.Купихме докторски комплект, който искаше до оня ден.Сега иска пикащо бебе, а вчера Мики Маус, който разказва прикаски........ Rolling Eyes
Лека вечер на всички и светли и весели празници! Two Hearts newsm38 Gift nbirthday

# 234
  • Мнения: 505
 newsm59 И аз да честитя на всички рожденници. Да са здрави , весели и много палави Grinning Ние следващата седмица се готвиме за парти  bigdance2

# 235
  • Мнения: 688
Честити рожденници на тези които вече са празнували и весело посрещане на празника за тези на които предстои!
Момичета дайте идеи за подаръци за момчетата, при нас декември е месеца за всичко - имен, рожден ден и Коледа и съм в голяма чуденка какво да купувам  newsm78

# 236
  • Мнения: 505
Ние сме на кола с дистанционно, влакче и таблет.... засега са тези желанията.

# 237
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
tsveta_pile познато....  Mr. Green
Никола се сдоби с ботуши за именният си ден. Попитах го дали иска и ги носи от вчера с удоволствие.
На писмото с помощта на сестра си написаха Пауър рейнджър, бей блейд, трансформърс и комплект с магии - вече са закупени и опаковани - 3 от тях за вкъщи, а четвъртият в ДГ.
За РД още не сме решили какво.

Честит празник на всички декемврийчета и техните семейства!!!

# 238
  • Мнения: 688
На писмото с помощта на сестра си написаха Пауър рейнджър, бей блейд, трансформърс
лелее нинка това все едно аз съм го писала явно 2-мата именници си приличат не само по имената ами и по предпочитания  hahaha
Само дето ние обувки и дрехи няма как да чакаме празник, при нас обикновено се купуват спешно тези неща, че бързо умаляват или ни сварват сезоните неподготвени...
Да са ни живи и здрави децата, че ги чакат много празници!

# 239
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
При положение, че гледат CN няма как да не искат горе-долу еднакви неща. Аз пък се сдобих с прекрасен подарък предварително от колегите - ботуши, клин и блузон. Много си ги обичам.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт