Петъчна - изборно-академична

  • 7 585
  • 223
  •   1
Отговори
# 195
  • Варна
  • Мнения: 957
Последната практика се препоръчва само в краен случай и при липса на първите две.

Тъй като съм изключително ангажирана предпетъчно, но и предколедно, ще скриптирам постериално само по тази,  крайна, но дифинитивна част.
Псалмите, о, псалмите ...

# 196
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Тясната връзка между епилизма и дудулизма беше отчетена сред научните сътрудници, посредством спазми в абдоминалната област, след неколкократното отхрачване на придатъци, подаващи се от епидермиса на лабораторният субект.
Доклада по експеримента ще бъде публикуван на 14.07.2014г., поради сложността на изследването и споровете, които породи.

# 197
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Браво, колеги, аплаузи за този емпиричен ентусиазъм.
С голямо прискърбие обаче отбелязвам, че някои от вас ще се включат само в последната част от елементите на познанието, а именно - пеенето на псалми. Това е чиста загуба на академичен материал.
 Друга част от аудиторията дава твърде краен срок за предаване на доклада, което от своя страна е крайно нежелателно, предвид текущите нужди на семинара.

# 198
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Моите уважения, колега, но науката иска жертви.
Въпреки това, обсъдихме възможността да предадем доклада във време, малко по-удобно за Вашите велики умове и след тежки преговори и количество спорове, които предпочитам да не перефразирам, поради тежестта на думите употребени при тяхното провеждане, новата обявена дата за предаване на доклада, със заглавие "Епилизъм, дудуизъм и отхрачване - взаимосвързани", е 10.07.2014г.
Надявам се това да удовлетвори и най-взискателните колеги.
Благодаря за вниманието!  bowuu

# 199
  • Мнения: 3 736
Боже, ти чете ли кво сънувах, БЕ? Изказ ше ми иска.  Tired Освен тва говорите за гнусотии, аз псалми не пея.

# 200
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
В конотацията на консистенцията на практическите изводи от апликирането на методите на дудуализма  върху неподготвени и необработени субекти бих искала да подложа на обсъждане скоростта на себеизява на горепосочените.
С думи не толкова сложни - колко подготвени трябва да се субектите, за да се считат практическите експерименти с тях за достоверни и научно обосновани?
Благодаря!

# 201
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Епилизирано-естетически подготвени, но това все още е в процес на доказване, както уточних по-горе, доклада все още се дописва.
Извън контекста му обаче, ще вмъкна с прости думи малко вътрешна информация, ако скоростта на дудуализация и дзен-шундолизъм е правилно използвана, то тогава отхрачване няма да има, стига субектите в практическия експеримент, да имат силно развито чувство за естетика и хигиенизиране на основните части, използвани за опита.

# 202
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
.... на основните части, използвани за опита.

Сегменти, колега, сегменти! Ей сега ще връхлети Професората да ни начуква кофите за неправилна конкретика!

# 203
  • София
  • Мнения: 6 210
На мен ми се счупИ (хм  Thinking, май трябва да използвам аварира) инджектопляктора на магадагудата и не мога нито да се епилизирам, нито да се хигиенизирам. Сегментите ми страдат и няма да идвам на лекции, ще се обучавам дистанционно.

# 204
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
.... на основните части, използвани за опита.

Сегменти, колега, сегменти! Ей сега ще връхлети Професората да ни начуква кофите за неправилна конкретика!

Простете елементарния език, колега.
Обясних по-назад, че метерологичните промени, по-точно мълявините, не влияят биологически добре на десния ми фронтален лоб. Особено в четвъртък.

# 205
  • София
  • Мнения: 6 219
Аззззз, такова... за епилизма да се изкажа! Къде оставихте духовното колеги! Вима ни трябва да сме чсти, за да бъдем духовни и доволни от духовността, демонстрирана вчера от емпиричния материал. Нима удоволствето зависи от дължината на косъма?

Трябва още емпиричен материал!


Колега Сарказъм, докладът ще бъде очекван с голям интерес!
Аз, като специалист "входяща - изходяща поща" и в качестото си на оператор копирна машина лично ще го размножа и ще поставя печат "варно с оригинала" + подпис, а след това с обратна разписка ще го пратя по пощата на най - важните световни университети!

# 206
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Колега Сарказъм, докладът ще бъде очекван с голям интерес!
Аз, като специалист "входяща - изходяща поща" и в качестото си на оператор копирна машина лично ще го размножа и ще поставя печат "варно с оригинала" + подпис, а след това с обратна разписка ще го пратя по пощата на най - важните световни университети!

Трябва да е изпратен поне 3 дни предварително, подписан, подпечатан, одобрен, обжалван, отново одобрен, изхвърлен, заровен на 3 м под земята и отново изкопан, за да има някаква стойност, колега, имайте тези неща предвид.  bowuu

# 207
  • София
  • Мнения: 6 219
Колега Сарказъм, докладът ще бъде очекван с голям интерес!
Аз, като специалист "входяща - изходяща поща" и в качестото си на оператор копирна машина лично ще го размножа и ще поставя печат "варно с оригинала" + подпис, а след това с обратна разписка ще го пратя по пощата на най - важните световни университети!

Трябва да е изпратен поне 3 дни предварително, подписан, подпечатан, одобрен, обжалван, отново одобрен, изхвърлен, заровен на 3 м под земята и отново изкопан, за да има някаква стойност, колега, имайте тези неща предвид.  bowuu


Ама разбира се! Задължително с няколко уведомителни писма преди всяка дейност и отговор - разришение от министър - председателя, за министъра на образованието и за министъра на културата! Разчитайте на мен! Много съм вътре в държавната администрация!

# 208
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Трябва още емпиричен материал!
По научната конкретика няма да се изказвам, понеже въпреки висенето на първа редица в лекционно време, съм все още научна амеба, но при нужда мога да предоставя цяла топка емпиричен материал Mr. Green

# 209
  • София
  • Мнения: 6 219
Давай за входящ номер и печат!

И ако може доклад, обобщаващ материалите, щото сесия иде!

Общи условия

Активация на акаунт