Отговори
# 15
  • Мнения: 2 282
Благодаря на Ромина за новата тема.   bouquet  bouquet  bouquet

# 16
  • Мнения: 186
Темата, както винаги е чудесна ! Благодаря ти, Ромина !   bouquet  bouquet  bouquet

# 17
  • Мнения: 2 282
Дами, да  преместим хита за есенно-зимния сезон на сериалите и на втора страница.
http://www.youtube.com/watch?v=Phn8rVE5-_w&feature=player_embedded

# 18
  • Мнения: 2 282
Тая саза ми прилича на гръцкото бозуки. 

# 19
  • Мнения: 0
Благодаря за темата   bouquet

# 20
# 21
  • Мнения: 3 371
Добър ден !   bouquet
Днес сме в очакване на трейлър , нали ? Дано не ни карат да чакаме дълго ! Peace
Приятна неделя ви желая!  Hug

# 22
  • Мнения: 432
Здравейте Simple Smile Чак сега се включвам в темата,ако позволите,защото се лутах по разни сайтове,в които да гледам сериите. Днес ми остана да изгледам 11 епизод,но не е преведен на български,а на английски има малка част преведена. Та въпроса ми е,тъй като съвсем се обърках, сега чакаме 12 епизод нали?  newsm78

# 23
  • Мнения: 3 371
Здравейте Simple Smile Чак сега се включвам в темата,ако позволите,защото се лутах по разни сайтове,в които да гледам сериите. Днес ми остана да изгледам 11 епизод,но не е преведен на български,а на английски има малка част преведена. Та въпроса ми е,тъй като съвсем се обърках, сега чакаме 12 епизод нали?  newsm78
Здравей и добре дошла !  bouquet Не си се объркала , в сряда е наред 12 епизод , а днес дано ни зарадват и с фрагман , че малко да ни подскажат какво да очакваме ! Въпреки, че това е доста относително  , както се оказва ! Peace

# 24
  • Мнения: 432
Благодаря за вниманието и бързия отговор  Hug

# 25
  • Мнения: 2 282
Добро утро и хубав ден! Дано фрагманът го пуснат по-късно, за да не ни отрови деня.Серията обещава да бъде още по-жестока от миналата.

# 26
  • Мнения: 432
А 11 епизод някъде има ли го преведен,защото до сега ги гледах във viki.com,но 11 епизод няма превод... Sad

# 27
  • Мнения: 2 282
Като гледам обаче К.ще се разправя със Симай и ще ходи в Мерсин. т.е. няма да има случайна среща по комшийски със Зейнеп. Само ще си мислят и нещо ще ги тегли един към друг. Физическото отсъствие ще  провокира още по-голям интерес и любопитство. Ще видим и Али как
ще отговори на въпросите на Зейнеп за Кузей.

# 28
  • Мнения: 2 282
А 11 епизод някъде има ли го преведен,защото до сега ги гледах във viki.com,но 11 епизод няма превод... Sad
Не, само частичен превод на англ.

# 29
  • Мнения: 432
Благодаря за инфото Wink

Общи условия

Активация на акаунт