Отговори
# 660
  • Мнения: 3 371
Мили дами има ли или няма фаргман ...резюмето го знам много добре питам дали се е появил фрагман щото малко липсвах .... newsm78 Thinking


Няма , мила ! И аз от време на време хвърлям по едно оче , ама - йок ! Сигурно чак довечера ще ни зарадват ! И объркат , най- вероятно ! Wink

# 661
  • Мнения: 2 282
Мили дами има ли или няма фаргман ...резюмето го знам много добре питам дали се е появил фрагман щото малко липсвах .... newsm78 Thinking

Добър ден!
Няма още. Привечер.

# 662
  • Мнения: 2 282
Страхотни са всички ,специално за Джемре бих могла да кажа .Красива е зависи ,как са я нагласили сценаристите.Някога ми харесва ,друг път не........Тя е много емоционална за това образът и е толкова наситен и ни грабва.Тя е най-емоционалната личност във филма бих казала.
 За това Кузей се е спрял на нея и това не е случайно.



Намирам я за много естествена. По същия начин бих преживявала и аз нещата, ако съм в същата ситуация. Даже някои мои жестове ги виждам в нея.

# 663
  • Мнения: 2 282
Като махнем Кузей (защото Къванч е наи-талантливият) следващият който се справя най-добре във филма е Джемрето Peace, невероятна игра на актрисата.
Незнам дали забелязахте, но Кузей се усмихва най-много когато е около Зейнеб, макар според мен и докрая най-голямата му страст ще е Джемре Peace

Само тя го разтоварва и разведрява, всички останали - Симай, Джемре го натоварват.

# 664
  • Мнения: 2 282
Кузей приема Зейнеп като жена,с която може да бъде,защото казва : " В друго време не бих отказал..."
Просто сега е вързан до дупка. Жалко,ако се събере с нея след периода на изчакване за развод, Джемре отива по дояволите. Май Джемрето ще залюби Джан newsm78


И аз я виждам засега с Джан. Хубава двойка са.
Според мен, не. Още обича Гюней. Май излъга майка си като й каза, че вече не я боли.

# 665
  • Мнения: 2 282
Мили дами има ли или няма фаргман ...резюмето го знам много добре питам дали се е появил фрагман щото малко липсвах .... newsm78 Thinking


Няма , мила ! И аз от време на време хвърлям по едно оче , ама - йок ! Сигурно чак довечера ще ни зарадват ! И объркат , най- вероятно ! Wink

Заедно сме писали! Hug Със сигурност ще ни подведат за нещо.

# 666
  • Мнения: 2 282
Харесвам приятелствата от детските или ученическите години, издържали на времето. Такава връзка виждам между Дж и Кузей. Дори и да няма друга близост/  вярвам в това/, ще си останат другарчета докрая.

# 667
  • In a strange romance
  • Мнения: 2
Привет, мили дами!  Hug Hug Hug
И аз се убедих вече, че от фрагманите, освен да ни объркат тотално, друго не можем да очакваме. И все пак си ги чакаме. Grinning
Докато чакаме новия, да ви поздравя с нещо, което от няколко дни не мога да спра да слушам. Влюбена съм в тази песен.

# 668
  • Мнения: 432
Привет, мили дами!  Hug Hug Hug
И аз се убедих вече, че от фрагманите, освен да ни объркат тотално, друго не можем да очакваме. И все пак си ги чакаме. Grinning
Докато чакаме новия, да ви поздравя с нещо, което от няколко дни не мога да спра да слушам. Влюбена съм в тази песен.



Тази песен е просто перфектна. Няма да казвам от къде е,че май на всички им писна от моето хлътване и моите пеперуди. Страхотен избор. Поздравявам те,щом не можеш да спреш да я слушаш.

# 669
  • In a strange romance
  • Мнения: 2
Аз понеже не знам откъде е, няма да ти откажа малко повече информация. Peace

# 670
  • Мнения: 3 371
 mimy_b ,  Hug благодаря ти !  bouquet
Песента е страхотна , толкова е чувствена ! Peace


 

# 671
  • Мнения: 432
Аз понеже не знам откъде е, няма да ти откажа малко повече информация. Peace

Мисля,че я има в Бехлюл и Бихтер,но пък не знам как се казва. Ако може да ми кажеш  newsm78 Rolling Eyes

# 672
  • Мнения: 2 282
Eййййй, страхотно парче! smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501

Кралице, дай нещо като фон и за пеперуди. Hug

# 673
  • Мнения: 432
Pare pare - намерих я Simple Smile

# 674
  • In a strange romance
  • Мнения: 2
Радвам се, че ви хареса. Hug
Песента е на Таркан и се казва Pare, Pare. С моя "перфектен" турски си го превеждам нещо като "Парче по парче". Текстът също е невероятен. Имам чувството, че е писана за мен.
Ето го, заедно с превод на английски.

Hala dün gibi hatırlarım her anını anıların
Biraz hırçınım bu yüzden biraz hüzünlüdür hep bir yanım
Hala sızlar için için her biri yaralarımın
Dalgalıdır denizim bu yüzden
Biraz ıssızdır hep kıyılarım
Bir yanar bir sönerim bir ağlar bir gülerim
Pare pare buruktur hep sevinçlerim
Dağ gibi derya gibi bende acılar şahidim şarkılar
Ne zaman ümitle hayata göz kırpsam
Çiçekler açsam kapıma dayanır sonbahar
Çok erken tanıdım çorken tattım cilvesini kaderin
Zamansız büyüdüm şimdi kayıp çocukluk günlerim
Bir yanar bir sönerim bir ağlar bir gülerim
Pare pare buruktur hep sevinçlerim
Dağ gibi derya gibi Bende acılar şahidim şarkılar
Ne zaman ümitle hayata göz kırpsam
Çiçekler açsam kapıma dayanır sonbahar

English
Pare Pare
I still remember each time of the memories like yesterday
I am a bit ill-tempered for this reason,my one side is always sorrowful
Each of my wounds still hurt bitterly
For this reason my sea is heavy
My shores are always a bit desolate
I burn and also I go out(fire),I cry and also I smile
My delights are always acrid in pieces
Pains are like mountains,seas inside me,my witness is songs
When I bat my eyes at the life hopefully
When I flower,the autumn are being pounding at my door
I got to known and tasted the coquetry of live very early
I have grown up untimely,now my childhood days are lost
I burn and also I go out(fire),I cry and also I smile
My delights are always acrid in pieces
Pains are like mountains,seas inside me,my witness is songs
When I bat my eyes at the life hopefully
When I flower,the autumn are being pounding at my door

Общи условия

Активация на акаунт