Нонстоп виртуала, а кога време за реала?

  • 3 580
  • 60
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 21 648
   Явно като ти е неприятен някой пускаш тема, обявяваш го че се преструва на богат, красив и умен и избива комплекси.
  Обаче в един анонимен форум няма абсолютно никакво значение кой какъв е  и какво избива - то е ясно, че ако има по-смислено занимание изобщо няма да е тук.  А пък колко му е акъла се разбира максимум на третия пост. Хайде на петия, вече няма никакво съмнение.

# 31
  • Мнения: 2 070
Авторката, описали сте форумския образ на  Шанел много точно

# 32
  • Мнения: X
А, да бе. Аз пък знам една манекенка, която пише тука - разкошно, мило и доброжелателно момиче, което нито ще седне да обижда някого, нито да го иронизира за глупости.
А дали тази манекенка повтаря във всяка втора тема колко много печели, или какви коли е наредила в гаража си?
Щото и за познавам една дама,доста заможна ,която пише тук,ама никой и никога няма да се сети коя е.

Според мен,за това става въпрос в темата:
Кога тия "богати,умни,красиви,интелигентни" и т.н. хора,имат време и възможности да печелят,да се образоват,като денонощно киснат тук и търсят теми и поводи да повтарят колко са богати,красиви и умни?!
Ако трябва да се доверя на опита си от реалния живот,то истинското богатство ,красота ,интелект , ум и класа не ми се навират тенденциозно в очите.А парадират само шмекерите , позьорите и комплексарите....И пренасяйки опита си тук,какво да си мисля?   Mr. Green

# 33
  • Мнения: 2 448
Как си представяте живеят тези хора?
Изобщо не се опитвам да си представям живота на непознати. Всеки има право да пише каквото си поиска и да се мисли за какъвто си ще.На един постовете ми харесват, на друг ме разсмиват, на трети са ми досадни и гледам да ги попрескачам и така.

# 34
  • Мнения: 0
Ужасно ми е смешно като каже някой виртуал и реал. Това какво, някакъв селски жаргон на новите технологии ли е  Laughing
Не казвам, че автора го е измислил, просто винаги съм ахвал от тия думички.

Опитах се да разбера за кво става дума в тия теми с номинациите... е нема такава простотия, някои потребители явно за едничката форумна чест живеят и не спят отсега, треска ги тресе за форумски призове  Laughing
не мога да определя дали е жалко или смешно. иначе да, претенции до небесата.

Лелее.. Simple Smile

# 35
  • Мнения: 64
Ще ти мине, Палада. Криза на порастването е. Имам предвид във форумното време. И пространство. После, когато се появят симптомите на свикването, няма да те сърби с подобни въпроси. Обещавам.

# 36
  • Мнения: 142
Аз съм манекенката с милионите, по тази причина пиша рядко.

# 37
  • Мнения: 22 036
Че то остана ли ни време за реал?
На мен ми е трудно вече да поддържам контакт с РЕАЛНИ познати.
Първата ми работа сутрин е да си прегледам служебната поща - поне половин час ми отнема да отговоря. После попреглеждам и личната - отлита още поне половин час. Идва ред на сметките - плащам ги електронно. после работя, работя, работя и идва време за пазар - пазарувам по интернет  ooooh!.
Прибирам се в къщи и електронно преглеждам домашното на детето.
Социализирам се - разбира се пак електронно.
Само кучето не мога да разходя виртуално, защото отпадъците са си съвсем автентични.

# 38
  • Мнения: X
Че то остана ли ни време за реал?
На мен ми е трудно вече да поддържам контакт с РЕАЛНИ познати.
Първата ми работа сутрин е да си прегледам служебната поща - поне половин час ми отнема да отговоря. После попреглеждам и личната - отлита още поне половин час. Идва ред на сметките - плащам ги електронно. после работя, работя, работя и идва време за пазар - пазарувам по интернет  ooooh!.
Прибирам се в къщи и електронно преглеждам домашното на детето.
Социализирам се - разбира се пак електронно.
Само кучето не мога да разходя виртуално, защото отпадъците са си съвсем автентични.



Ами..такова....секса?

# 39
  • Мнения: 3 447
Авторката, описали сте форумския образ на  Шанел много точно

А, не е Шанел.

# 40
  • Мнения: 3 991
Естествено, че липси се запълват с виртуалното общуване.
 
Например липсата на желание у реалните ти приятели да говорят точно тук и сега по въпрос, който теб пък те интересува. Във форум отиваш в конкретната тема и воала - там хора, дето ги вълнува същото колкото щеш. Такъв е принципът.

Ама трябва ли да открия сега нещо възмутително в тая раОта?

# 41
  • Мнения: 2 792
 Това някаква интерпретация на темата  "Кой ме дразни във форума" ли е ? Само че по аналитичен път трябва да се сещаме кой кой е.

# 42
  • Мнения: 4 892
Това някаква интерпретация на темата  "Кой ме дразни във форума" ли е ? Само че по аналитичен път трябва да се сещаме кой кой е.

Да, вече всяка втора тема е за това, а всяка трета - кой харесваме. Останалите теми са номинации.

# 43
  • София
  • Мнения: 1 455
 Любопитно. Хора живеят от 2 дни във форума и вече правят генерални заключения кой пише и не пише в него, даже имат мнение за скучните, богатите и тъпите ..... и тези, които им пречат да дишат..... Аз съм  вече от толкова време  тук и не мога да стигна до такива умозаключения. Явно трябва да прекарвам повече време във виртуала.  Но си мисля, че никога няма да се интересувам кой какъв е в виртуала и в реала. Щом не са в обкръжението ми в реала, във вуртуала не ми пречат.
 А иначе, да, личи си, че има хора пристрастени към форума. Може и аз да съм, но само към теми, в които ми е приятно, обкръжението е положително настроено и няма безсмислени спорове.
 И да, аз съм умна, красива, богата, успяла в семейството и кариерата и съчетавам виртуала с реала идеално. Искам обаче самолет, мъжът ми работи по въпроса, че иначе ще го сменя.  Joy Joy Joy
 Ей, момичета, идва Коледа, стават чудеса, обичайте се  Hug
 

Последна редакция: сб, 26 ное 2011, 10:13 от Ева на третия етаж

# 44
  • София
  • Мнения: 2 217
Наистина има време за всичко.
Освен това има много лесен портал към реалния живот - в горния десен ъгъл на екрана. Отбилязан е с червеничко хиксче......
Аз тук си имам компания, например - в "рела" съм доста затворен човек.
Контактна съм, но трудно се сприятелявам. Тук не се налага да се сприятелявам, а имам много приятели......Искам и получавам съвети, критики и приятно време....
Гледам деца цял живот, страдам от липса на реализация и е възможно да съм по-докачлива на някои теми. Признавам си и не ме е срам. Не правя редовно секс, децата ми не са така гениални, както на много от жените тук, нямам пари, нямам титли, не твърдя, че съм щастлива и нищо не ми липсва.
Тук общувам, защото в реалния си живот съм затворена вкъщи и нямам достъп до социума. Форумът ми помага да не изгубя тотално връзка със света, защото и за децата ми не е полезно да имат смотана майка. Е, не искам да кажа, че това е еднственото ми докосване до хора извън дома ми, но престоят ми тук е повече от престоя в реална компания.
Гледам да чета повече книги, но контактът с хора и опита им е доста по-ценен.
Както е казал Конфуций /чела съм, вие кво си мислите Mr. Green/: Един час разговор с умен човек е по-ценен от тонове прочетени книги......



Не мисля, че форумите са само едни душевни "бунища".....

Последна редакция: сб, 26 ное 2011, 10:40 от GENTIL

Общи условия

Активация на акаунт