Нонстоп виртуала, а кога време за реала?

  • 3 578
  • 60
  •   1
Отговори
  • Мнения: 75
Според вас (сложете ръка на сърцето) какви са хората, които постоянно киснат в множество форумски раздели и непрекъснато уверяват пишещите колко са умни, красиви, талантливи, работни, горещи, щастливи и колко много секс имат, пари, вкус, приятели, любов.

Остава ли му на идеалния форумец време за реала или се вкарва във филми само тук (защо)? Как си представяте живеят тези хора? Или всъщност кога?

Искам да го мога, дайте ми рецептата.

Най-сериозно е питането ми. Нека мине без скандали и провокации (повтарям се напоследък, защото ме обвиняват в скандалджийство). Обсъждаме френдли, все едно седнали на чаша чай в закусвалнята!!!

# 1
  • Мнения: 0
 Според мен хората, които си описала, опитват да запълнят някаква липса по този начин. Всеки човек има недостатъци и повечето хора не са доволни на 100% от себе си, но не всички имат нуждата да преборят проблемите си като си създават фалшиви аристократично-академични образи на богаташки. За мен тези хора са като балони, на които можеш да им изпуснеш въздуха. А има и много хора с идеи фикс по форумите, с психопатични наклонности според мен. Всеки луд с номера си. Кой е изтрещял на тема животни, кой на тема екология, кой на тема благотворителност, кой на тема политика, форумите по цял свят са сборища на луди, на скучаещи, на фантазьори, на комплексари. Има и нормални хора, разбира се, но те не са от тези, които денонощно са във форума.

# 2
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
сега искаш себе си да описваме ...  Laughing

# 3
  • Мнения: 62
Ужасно ми е смешно като каже някой виртуал и реал. Това какво, някакъв селски жаргон на новите технологии ли е  Laughing
Не казвам, че автора го е измислил, просто винаги съм ахвал от тия думички.

Опитах се да разбера за кво става дума в тия теми с номинациите... е нема такава простотия, някои потребители явно за едничката форумна чест живеят и не спят отсега, треска ги тресе за форумски призове  Laughing
не мога да определя дали е жалко или смешно. иначе да, претенции до небесата.

# 4
  • Мнения: 3 405
Има време за всичко Simple Smile

# 5
  • Варна
  • Мнения: 283
Според мен просто имат някаква не силно ангажираща ума и ръцете работа и достъп до интернет. Завиждам им!  Rolling Eyes Моята работа е "миг невнимание - цял живот мъртъв (зъб)" или нещо такова! Но не се оплаквам. Ето днес съм втора смяна и мога цяла сутрин да се мотая из форума. Мъж ми ми се смее, ама аз наистина обичам в почивните дни да ставам по-рано за да имам повече време за мотаене  Crazy

# 6
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Не съм забелязвал скоро форумец с подобно поведение ...

# 7
  • Мнения: X
Е, не всички висящи във форумите се хвалят нон стоп колко са добри, красиви, богати, колко приятели имат...Някои просто си сърфират, четат, споделят проблеми, обсъждат чуждите, интересно им е. Аз за друго се чудя, успявате ли изобщо да измъкнете приятелите си навън напоследък? Понеже не работя, имам много време, и вечерта с нетърпение чакам приятелите ми( реалните) да се появят в скайп, фейсбук и почваме едни уговорки. " Айде да се видим, да пием по нещо". Следват отговорите" Ооох, ама сега тъкмо съм седнал и чета тука...ама много студено...ама големи разстояния..ама сега за какво да излизаме, я колко хубаво си чатим". Една приятелка даже ми предложи да си пуснем камерите да си налеем по едно и да си говорим, какво, все едно сме били в заведение...

# 8
  • София
  • Мнения: 12 414
Понякога в реала единствено място, на което можеш да излезеш е интернет.


ПП Само едно продължавам да не разбирам след 4 години тук. Защо намирането на болното място на другарчето предизвиква такава бурна радост у откривателя? Всички имаме липси, всички имаме и болни места. Не виждам каква новина е това, че чак да се налага да се бистри във всяка тема и да се сочи с пръст. Всеки има право си оправя липсите и болките както му е възможно.

# 9
  • Мнения: 2 052
Според вас (сложете ръка на сърцето) какви са хората, които постоянно киснат в множество форумски раздели и непрекъснато уверяват пишещите колко са умни, красиви, талантливи, работни, горещи, щастливи и колко много секс имат, пари, вкус, приятели, любов.

Това опит за тема за ССФ Deluxe Edition ли е? Или важното е диференциация да има, пък който се идентифицирал - идентифицирал се.
Теми, в които неуморно и в детайл се градят събирателни образи, за да може чрез превръщането им в нарицателно да хейтим без ответна реакция, са мутирали обяснения в невъзможност да се остане безразличен към конкретни потребители.
И а си се почесал, а цял форум разбрал къде те сърби.

# 10
  • Мнения: 0
Понякога в реала единствено място, на което можеш да излезеш е интернет.


ПП Само едно продължавам да не разбирам след 4 години тук. Защо намирането на болното място на другарчето предизвиква такава бурна радост у откривателя? Всички имаме липси, всички имаме и болни места. Не виждам каква новина е това, че чак да се налага да се бистри във всяка тема и да се сочи с пръст. Всеки има право си оправя липсите и болките както му е възможно.

 Абсолютно съм съгласна с всичко, написано от теб, с изключение на оцветеното с червено. Нека оправяйки липсите и болките си не отнема целия въздух на другите, и те имат право да дишат  Peace

# 11
  • Мнения: 3 405
Няма как да се каже на хората какво да пишат и какво не. Кой, както му харесва Simple Smile
Можем да избираме кого и къде да четем, както и какво и къде да пишем.

# 12
  • София
  • Мнения: 12 414
Понякога в реала единствено място, на което можеш да излезеш е интернет.


ПП Само едно продължавам да не разбирам след 4 години тук. Защо намирането на болното място на другарчето предизвиква такава бурна радост у откривателя? Всички имаме липси, всички имаме и болни места. Не виждам каква новина е това, че чак да се налага да се бистри във всяка тема и да се сочи с пръст. Всеки има право си оправя липсите и болките както му е възможно.

 Абсолютно съм съгласна с всичко, написано от теб, с изключение на оцветеното с червено. Нека оправяйки липсите и болките си не отнема целия въздух на другите, и те имат право да дишат  Peace
А, тук жертви няма. Всеки има право да не си го търси или ако все пак без да иска си го намери да натисне хикса в гордния десен ъгъл.
Не е лошо преди да се общува с хора всеки да бъде информиран, че човек може да се държи с другите само както умее да се държи със себе си. Като видя агресивен човек и ми става жал.

# 13
  • Мнения: 21 588
 Тая тема не е ли идентична на онази с разсекретяването на форумска незнам си какво? Ако някоя ви дразни, че се прави на нещо си, защо просто не я игнорирате, а  споделяте раздразнението си безспир?
  Интересно, защо на мен никак не ми пука коя точно колко твърди че е богата и красива, след като нито я познавам, нито имам намерение... Ако пише глупости и дрънка на кухо все ми е едно каква е точно, както и и обратното. В двадесет теми анализи и обяснения може ли някой да е красив и богат, или си въобразява...
  Май не можете да се успокоите при мисълта, че може пък да има някой, който е хем хубав, хем умен, пък и случил в живота, а?

# 14
  • Мнения: 1 547
На прага на 2012 е добре вече да се допуска идеята, че границата между реал и виртуал все повече се топи. Не казвам, че няма да има домакини, които ще загарят боба си, докато постват снимки на новия си сутиен, нито пък твърдя, че не съществуват пристрастени към нета люде, които пренасят неосъществените си действителни вълнения в паралелния свят, ами допълвам като гледна точка, че е възможно и ще се среща все по-често привидно бездействащи и/или "киснещи" тук хора едновременно с публикуването на глупости да пътуват в самолета със семейството си, да са с децата си в парка или да изкарват много пари. За щастие светът се претъпка с технологии, които позволяват какво ли не. Аз лично съм щастлива, че изборът на човек вече не е да стои приклещен пред монитора или да е навън без грам комуникация. Намирам съвременното бракосъчетание между реалност и виртуалност за очарователно.


О, ако темата е отново за някакви дребни междуклавиатурни брожения сред анонимни мишоци, оттеглям думите си. Надявам се да не е .

# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Цитат
Май не можете да се успокоите при мосълта, че можие пък да има някой който е хем хубав, хем умен, пък и случил в живота, а?
Ирис, мисля, че точно това е  причината за брожението.  Peace

# 16
  • Мнения: 3 405
Цитат
Май не можете да се успокоите при мосълта, че можие пък да има някой който е хем хубав, хем умен, пък и случил в живота, а?
Ирис, мисля, че точно това е  причината за брожението.  Peace

Кои са тези неспокойните?

# 17
  • Мнения: 2 931
     Палада, струва ми се, че отговорът се крие в самия въпрос. Както ти си намерила време за живот извън форума, и си успяла да направиш констатациите си от първия пост, така и потребителите, които визираш вероятно успяват да се справят с живота си.

    Yvresse, кой ти пречи да дишаш тук? И с какво? С това, че има време и желание да пише за неща, които не са ти интересни? Не ги чети тези неща, включи се в теми, които ще ти доставят наслада или донесат полза.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Цитат
Май не можете да се успокоите при мосълта, че можие пък да има някой който е хем хубав, хем умен, пък и случил в живота, а?
Ирис, мисля, че точно това е  причината за брожението.  Peace

Кои са тези неспокойните?
Като за начало - авторката на темата Simple Smile

# 19
  • Мнения: 0
 Iris04, има такива хора, но те не се подвизават по форумите, а ни гледат от лъскавите корици. Тук пишем "обикновените", "анонимните" и "скучаещите". Не ми се вярва, че някоя манекенка с милиони би седнала да пише в бг-мама или в който и да е друг форум. И не, че нещо ми пречат тези, които се пъчат и вдигат на пръсти, за да ги забележат, просто ги регистрирам, както и всеки друг. Както правилно отбелязва Бoяна, който си търси вниманието го намира, и в това няма нищо странно.

 Хърмаяни, абсолютно никой не ми пречи с нищо! Как може да ми пречи на мен персонално някой, с който нямам никаква допирна точка! Приятно писане на всички вас, без изключение  Peace

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Що бе, Иврес, и манекенките са хора. Милионерите и те. Всеки има право на малко порочни удоволствия. Mr. Green

# 21
  • Мнения: 21 588
   Истината е, че има потребители които са недоброжелателни, иронични, проявяват пренебрежение към проблемите на хората, особено ако не са им известни по ник, или не са киснали дългогодишно в тоя форум, системно пишат дребнави и високомерни, и общо взето безмислени постове -  то пък много трудно да ги игнорира човек и да не ги чете изобщо.


Кои са тези неспокойните?

  Не знам вече и аз кои са... Трета тема отварям тая сутрин - във всичките се бистри проблема за някакви си съфорумки, дали имали красиви и скъпи неща, или само си въобразявали и представяли ли се за по по най- отколкото са. Параноична история...


Iris04, има такива хора, но те не се подвизават по форумите, а ни гледат от лъскавите корици. това няма нищо странно.


 А, да бе. Аз пък знам една манекенка, която пише тука - разкошно, мило и доброжелателно момиче, което нито ще седне да обижда някого, нито да го иронизира за глупости.

# 22
  • Мнения: 43
За всички е ясно, че повечето хора тук избиват комплекси. Мисля, че е ясно дори за самите тях, но явно им е по-добре да избиват комплекси, отколкото да насочат усилията си да ги елиминират реално.
Въпреки това, се възхищавам на такива хора. Успяват да изпъкнат като неформални лидери в огромното форумно общество. Аз това не го мога.
Въпреки, че някои го правят на всяка цена - всяват страх (не респект), плетат интриги, тропат с крак и ръчкат с лакти. Не искам да падам до това ниво и си кротувам. Така се държа и в реалния живот.

# 23
  • Мнения: 0
 Приятно ми е - Богиня!, аз съм съвсем обикновена работеща жена, даже не съм заможна, а живея под наем, но покрай работата си познавам, или по-точно казано съм контактувала и контактувам с истински богати жени и мъже, милионери, и познавам техния lifestyle. Личните ми впечатления са, че тези хора са екстровертни, и ценят и търсят личните контакти с други хора от тяхната класа, също така ценят времето си, и го прекарват или за печелене на пари, или за печелене на контакти, или за поддържане на статуса си. Богатите хора обичат публичността, и анонимното споделяне в някой форум пълен с "обикновени" хич не е тяхната смисъл. Лични наблюдения.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 744
 Yvresse, не всички богати хора са еднакви и не всичко, което ти кажат трябва да се приема за чиста монета. Лични наблюдения  Peace

# 25
  • Мнения: 1 547
Боже, колко глупости на едно място  Laughing Laughing

Да се приписват задни мисли и тайни кроежи на невинните членове на подобен форум е точно толкова параноично и откачено, колкото и твърдението, че болшинството се регва със зловещата идея да се превърне в лидер и да заблуди народа, че е беден, грозен и мирише на ланшен чесън, представяйки се за Опра или Джоли. Къде ги съзирате тези интриги, страхове, тропания, водачи и комплекси, просто недоумявам. Туй страшен филм било. Аз виждам откъслечни абзаци на син фон и това е всичко.  Mr. Green

# 26
  • София
  • Мнения: 12 414
Yvresse Ако човек не съди винаги по себе си и своя опит често научава много нови и интересни неща. /не съм иронична/ Истината винаги е много по- невероятна от измислицата и всичко е възможно. Не мисля, че форума се състои от един тип хора. Познавам много и най- различни, които пишат тук. И на мнозина имам сериозни основания да се възхищавам.

# 27
  • Мнения: 0
Yvresse, не всички богати хора са еднакви и не всичко, което ти кажат трябва да се приема за чиста монета. Лични наблюдения  Peace

 Може, може. Светът е пълен с изненади, както и всеки човек е цяла вселена, макар да сме всъщност толкова еднакви!

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Така е. Никога не можеш да бъдеш сигурен КОЙ точно е от другата страна на монитора.
Но в някои случаи конспирацията е безполезна.  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 0
 Е, сигурен не може да си, стига да не познаваш човека лично, но пък всеки от нас си съставя някакво мнение или един "шкаф", в чиито чекмеджета подрежда хората, които среща по един или друг начин.

# 30
  • Мнения: 21 588
   Явно като ти е неприятен някой пускаш тема, обявяваш го че се преструва на богат, красив и умен и избива комплекси.
  Обаче в един анонимен форум няма абсолютно никакво значение кой какъв е  и какво избива - то е ясно, че ако има по-смислено занимание изобщо няма да е тук.  А пък колко му е акъла се разбира максимум на третия пост. Хайде на петия, вече няма никакво съмнение.

# 31
  • Мнения: 2 070
Авторката, описали сте форумския образ на  Шанел много точно

# 32
  • Мнения: X
А, да бе. Аз пък знам една манекенка, която пише тука - разкошно, мило и доброжелателно момиче, което нито ще седне да обижда някого, нито да го иронизира за глупости.
А дали тази манекенка повтаря във всяка втора тема колко много печели, или какви коли е наредила в гаража си?
Щото и за познавам една дама,доста заможна ,която пише тук,ама никой и никога няма да се сети коя е.

Според мен,за това става въпрос в темата:
Кога тия "богати,умни,красиви,интелигентни" и т.н. хора,имат време и възможности да печелят,да се образоват,като денонощно киснат тук и търсят теми и поводи да повтарят колко са богати,красиви и умни?!
Ако трябва да се доверя на опита си от реалния живот,то истинското богатство ,красота ,интелект , ум и класа не ми се навират тенденциозно в очите.А парадират само шмекерите , позьорите и комплексарите....И пренасяйки опита си тук,какво да си мисля?   Mr. Green

# 33
  • Мнения: 2 448
Как си представяте живеят тези хора?
Изобщо не се опитвам да си представям живота на непознати. Всеки има право да пише каквото си поиска и да се мисли за какъвто си ще.На един постовете ми харесват, на друг ме разсмиват, на трети са ми досадни и гледам да ги попрескачам и така.

# 34
  • Мнения: 0
Ужасно ми е смешно като каже някой виртуал и реал. Това какво, някакъв селски жаргон на новите технологии ли е  Laughing
Не казвам, че автора го е измислил, просто винаги съм ахвал от тия думички.

Опитах се да разбера за кво става дума в тия теми с номинациите... е нема такава простотия, някои потребители явно за едничката форумна чест живеят и не спят отсега, треска ги тресе за форумски призове  Laughing
не мога да определя дали е жалко или смешно. иначе да, претенции до небесата.

Лелее.. Simple Smile

# 35
  • Мнения: 64
Ще ти мине, Палада. Криза на порастването е. Имам предвид във форумното време. И пространство. После, когато се появят симптомите на свикването, няма да те сърби с подобни въпроси. Обещавам.

# 36
  • Мнения: 142
Аз съм манекенката с милионите, по тази причина пиша рядко.

# 37
  • Мнения: 22 036
Че то остана ли ни време за реал?
На мен ми е трудно вече да поддържам контакт с РЕАЛНИ познати.
Първата ми работа сутрин е да си прегледам служебната поща - поне половин час ми отнема да отговоря. После попреглеждам и личната - отлита още поне половин час. Идва ред на сметките - плащам ги електронно. после работя, работя, работя и идва време за пазар - пазарувам по интернет  ooooh!.
Прибирам се в къщи и електронно преглеждам домашното на детето.
Социализирам се - разбира се пак електронно.
Само кучето не мога да разходя виртуално, защото отпадъците са си съвсем автентични.

# 38
  • Мнения: X
Че то остана ли ни време за реал?
На мен ми е трудно вече да поддържам контакт с РЕАЛНИ познати.
Първата ми работа сутрин е да си прегледам служебната поща - поне половин час ми отнема да отговоря. После попреглеждам и личната - отлита още поне половин час. Идва ред на сметките - плащам ги електронно. после работя, работя, работя и идва време за пазар - пазарувам по интернет  ooooh!.
Прибирам се в къщи и електронно преглеждам домашното на детето.
Социализирам се - разбира се пак електронно.
Само кучето не мога да разходя виртуално, защото отпадъците са си съвсем автентични.



Ами..такова....секса?

# 39
  • Мнения: 3 447
Авторката, описали сте форумския образ на  Шанел много точно

А, не е Шанел.

# 40
  • Мнения: 3 969
Естествено, че липси се запълват с виртуалното общуване.
 
Например липсата на желание у реалните ти приятели да говорят точно тук и сега по въпрос, който теб пък те интересува. Във форум отиваш в конкретната тема и воала - там хора, дето ги вълнува същото колкото щеш. Такъв е принципът.

Ама трябва ли да открия сега нещо възмутително в тая раОта?

# 41
  • Мнения: 2 792
 Това някаква интерпретация на темата  "Кой ме дразни във форума" ли е ? Само че по аналитичен път трябва да се сещаме кой кой е.

# 42
  • Мнения: 4 892
Това някаква интерпретация на темата  "Кой ме дразни във форума" ли е ? Само че по аналитичен път трябва да се сещаме кой кой е.

Да, вече всяка втора тема е за това, а всяка трета - кой харесваме. Останалите теми са номинации.

# 43
  • София
  • Мнения: 1 455
 Любопитно. Хора живеят от 2 дни във форума и вече правят генерални заключения кой пише и не пише в него, даже имат мнение за скучните, богатите и тъпите ..... и тези, които им пречат да дишат..... Аз съм  вече от толкова време  тук и не мога да стигна до такива умозаключения. Явно трябва да прекарвам повече време във виртуала.  Но си мисля, че никога няма да се интересувам кой какъв е в виртуала и в реала. Щом не са в обкръжението ми в реала, във вуртуала не ми пречат.
 А иначе, да, личи си, че има хора пристрастени към форума. Може и аз да съм, но само към теми, в които ми е приятно, обкръжението е положително настроено и няма безсмислени спорове.
 И да, аз съм умна, красива, богата, успяла в семейството и кариерата и съчетавам виртуала с реала идеално. Искам обаче самолет, мъжът ми работи по въпроса, че иначе ще го сменя.  Joy Joy Joy
 Ей, момичета, идва Коледа, стават чудеса, обичайте се  Hug
 

Последна редакция: сб, 26 ное 2011, 10:13 от Ева на третия етаж

# 44
  • София
  • Мнения: 2 217
Наистина има време за всичко.
Освен това има много лесен портал към реалния живот - в горния десен ъгъл на екрана. Отбилязан е с червеничко хиксче......
Аз тук си имам компания, например - в "рела" съм доста затворен човек.
Контактна съм, но трудно се сприятелявам. Тук не се налага да се сприятелявам, а имам много приятели......Искам и получавам съвети, критики и приятно време....
Гледам деца цял живот, страдам от липса на реализация и е възможно да съм по-докачлива на някои теми. Признавам си и не ме е срам. Не правя редовно секс, децата ми не са така гениални, както на много от жените тук, нямам пари, нямам титли, не твърдя, че съм щастлива и нищо не ми липсва.
Тук общувам, защото в реалния си живот съм затворена вкъщи и нямам достъп до социума. Форумът ми помага да не изгубя тотално връзка със света, защото и за децата ми не е полезно да имат смотана майка. Е, не искам да кажа, че това е еднственото ми докосване до хора извън дома ми, но престоят ми тук е повече от престоя в реална компания.
Гледам да чета повече книги, но контактът с хора и опита им е доста по-ценен.
Както е казал Конфуций /чела съм, вие кво си мислите Mr. Green/: Един час разговор с умен човек е по-ценен от тонове прочетени книги......



Не мисля, че форумите са само едни душевни "бунища".....

Последна редакция: сб, 26 ное 2011, 10:40 от GENTIL

# 45
  • Мнения: X
Реал май почти не остава. Много мъчно ми стана за един виртуален другар още навремето като ми се оплака, че дори вече не излизал да пие с приятелите си, защото ги мързяло да си мръднат задниците до някоя кръчма, та всеки си пиел пред компютъра и така...После видях как хората си правят виртуални почерпки и се кефят на мохито на снимка, примерно.
В "Мъжът, който харесвам" 1,2,3,4,5....се кефим на мъже на снимка, защото собственият сигурно и той е погълнат от някакъв си друг виртуал, а чуждите може би също, а всички останали, както казва Минзухар стават само за наритване Laughing
Спамим със Съфорумките с часове, защото истинските приятелки са се грабнали нейде на майна си райна с незнам си колко часа разлика и разбираме какво се случва с тях само по снимките им от фейсбук, защото, О, представете си, дори не им остава време за скайп.
Та трудно ми е да си представя, че някой, който го срещам през постинг, не е в общия кюп на зомбираните. Ако за мен форумът е някакво забавление, то сигурно и за него ще да е. Просто с някои хора разбиранията ми за забавление явно се разминават. Не ми харесва да им чета всяка втора мисъл, била тя искрено излезнала от сърцето, или написана с цел - провокация.
Това с избиването на комплекси обаче винаги ми е звучало някак си твърде общо- какво значи да избиваш комплекси - трепеш ги с тупалката ли, що ли? На всеки му се иска да е някакъв: някои ги блазни идеята да са красиви, други да са богати, трети да са умни, а четвърти искат да са всичко наведнъж. Понякога човек се опитва да заблуди сам себе си в нещото, което вярва, че е. И тук може би пос-коро става въпрос за Идеал и Реал. Защото не малко пъти човек разсъждава и пише по един начин, а реално прави съвсем различни неща.  И може би всички несъзнателно го правим, просто при някои разликите са фрапиращо очеизвадни. Аз  не разбирам обаче желанието на определена група от хора да се поставят сами на пиедестал, та току виж някакоя овчица им засвидетлства уважение. Не харесвам надменността нито във виртуала, нито в реала. Какъвто и да е човекът, с каквито и качества да разполага- не мога да му ги отрека, но едно такова поведение от типа: Вижте ме мен там горе, и си рупайте там-долу е в състояние да ми развали цялата магия от окъпания му в светлина и хвалебствия образ.

# 46
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Това някаква интерпретация на темата  "Кой ме дразни във форума" ли е ? Само че по аналитичен път трябва да се сещаме кой кой е.

Да, вече всяка втора тема е за това, а всяка трета - кой харесваме. Останалите теми са номинации.
Аз много харесвам ръката на аватара ти. Предполагам, че е твоята.
Хубави, дълги, изящни пръсти с добре оформена нокътна плочка не се срещат често.

# 47
  • София
  • Мнения: 3 452
Някакъв лов на вещици се е заформил напоследък, забелязвам.

# 48
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Някакъв лов на вещици се е заформил напоследък, забелязвам.

Поне сме красиви вещици Simple Smile

# 49
  • София
  • Мнения: 2 217
Не харесвам надменността нито във виртуала, нито в реала. Какъвто и да е човекът, с каквито и качества да разполага- не мога да му ги отрека, но едно такова поведение от типа: Вижте ме мен там горе, и си рупайте там-долу е в състояние да ми развали цялата магия от окъпания му в светлина и хвалебствия образ.

  bouquet

# 50
  • в рока
  • Мнения: 1 119
Поддържам контакти и в реала,и във виртуала.Не ме интересува дали някой избива комплекси или не.Не мога да разбера това нездраво любопитство към реалните образи на форумците.Ако ти е приятно да общуваш тук с някой,ако искаш да видиш различни гледни точки,какво те интересува ралния живот на тези с които общуваш?Преди всичко влизам за забавление.Защо трябва да се затормозявам с излишни конспирации,да влизам в нЕкви филми ooooh!

# 51
  • Мнения: X

Ето ,за това става въпрос:

.... Аз  не разбирам обаче желанието на определена група от хора да се поставят сами на пиедестал, та току виж някакоя овчица им засвидетлства уважение. Не харесвам надменността нито във виртуала, нито в реала. Какъвто и да е човекът, с каквито и качества да разполага- не мога да му ги отрека, но едно такова поведение от типа: Вижте ме мен там горе, и си рупайте там-долу е в състояние да ми развали цялата магия от окъпания му в светлина и хвалебствия образ.

# 52
  • Мнения: 64
Няма такова нещо. Не е лов на вещици, а ще да е лов на богини Simple Smile

Какво ви пречи онзи, дето се е покатерил, забележете САМ, на пиедестала? Чувствате се длъжни да го отразите ли? Това е проблем на отразяващия, а не на отразявания (т.е. на неотразимия).

# 53
  • Мнения: X
Не казвам, че ми пречи. Казвам, че не го разбирам. А това, че някои веднага се идентифицираха, е доста показателно.

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Според вас (сложете ръка на сърцето) какви са хората, които постоянно киснат в множество форумски раздели и непрекъснато уверяват пишещите колко са умни, красиви, талантливи, работни, горещи, щастливи и колко много секс имат, пари, вкус, приятели, любов.

Остава ли му на идеалния форумец време за реала или се вкарва във филми само тук (защо)? Как си представяте живеят тези хора? Или всъщност кога?


Около мен няма такива.
Ако случайно попадна на подобни, просто не се занимавам с тях. Какви са и защо го правят изобщо не ме вълнува.

Време има за всичко. По принцип.  Mr. Green
"Идеалните" обаче как се справят/не се справят не знам.

п.п. А на теб защо всички тези безумия са ти толкова важни? Simple Smile

# 55
  • Мнения: 142
Виртуалният свят е реален. Всичко опира до това какви са ти ценностите, приоритетите и ... възможностите. Хайтов е голям писател.

# 56
  • Мнения: 4 892
Аз много харесвам ръката на аватара ти. Предполагам, че е твоята.

Наздраве, Приятно ми е - Богиня!!

# 57
  • Мнения: 21 588
Няма такова нещо. Не е лов на вещици, а ще да е лов на богини Simple Smile

Какво ви пречи онзи, дето се е покатерил, забележете САМ, на пиедестала? Чувствате се длъжни да го отразите ли? Това е проблем на отразяващия, а не на отразявания (т.е. на неотразимия).


   Ами нека си се катери, той си има такива дето го отразяват, сигурно, и така хората си се забавляват по свой начин.

  Пък и е изключително лесно да се подминават подобни безмислици...

# 58
  • Мнения: 194
Ако някой иска да види колко съм грозна, смачкана и бедна, може да ми прати ЛС да се намерим във фейс бук и да задоволя всякакво любопитство. Майтапя се, но все пак приемам покани за приятелство Simple SmileЗа голямо мое облекчение през следващия месец няма да имам и минута за виртуал, защото се връщам на работа, back to social демек. Още няколко дена ще ви досаждам...
Сега си спомних, че като започнах да пиша във форума в моята отчетна имаше едно момиче на моята възраст, типичната ССФ. Ама реална. Това момиче в началото доста ме дразнеше. По нейните думи, тя беше невероятно красива, беше смъкнала всичките килограми след раждането за 2 мес., имаше най- грижовния и мил съпруг,който постоянно и прави подаръци. Беше му родила две момчета, завършваше висшето си образование с отличен, в същото време къщата й светеше от чистота а тя публикуваше по шест снимки с невероятни кулинарни вълшебства направени от нея естествено! То не бяха бонбони рафаело, не бяха торти с бейлис и какви ли не глезотии. Кълна се, че не вярвах, че ги прави тя, цял ден прекарваше във форума. Аз за това време не успявах да обслужа бебето и да публикувам един- два поста за цял ден, за готвене дума не можеше да става, а тя въртеше баници с точени кори, с двете деца вкъщи?!?
Ами случи се така, че се познавам вече лично с нея, от около една година и всичко, в което не съм вярвала се оказа, че е точно така! Много ми стана неприятно от това, че неведнъж съм я иронизирала. Още не мога да си обясня как успяваше? Различни сме, това е. Ако вие сте самотник с котка и ядете боб от консерва, то това не изключва възможността от другата страна да стои манекенка или милионер.

Последна редакция: пн, 28 ное 2011, 11:14 от ~Чема Гивес~

# 59
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Някакъв лов на вещици се е заформил напоследък, забелязвам.
Де да беше само напоследък Embarassed...

Не разбирам всичките тези драми кой се криел, кой си измислял самоличност- появих се тук със собственото си име (малко кодирано, разбира се), не съм крила занимание или социален статус, имам и извънфорумен контакт с повечето приятни за мен потребителки. Че и снимки поствам редовно, а това е май най-голямото табу Wink. А и не съм видяла досега някой толкова нереален и идеален в моите форумни води Simple Smile.

# 60
  • Мнения: 2 018
...
Искам да го мога, дайте ми рецептата.
...

кое искаш да го можеш?

Общи условия

Активация на акаунт