Нонстоп виртуала, а кога време за реала?

  • 3 582
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Цитат
Май не можете да се успокоите при мосълта, че можие пък да има някой който е хем хубав, хем умен, пък и случил в живота, а?
Ирис, мисля, че точно това е  причината за брожението.  Peace

# 16
  • Мнения: 3 405
Цитат
Май не можете да се успокоите при мосълта, че можие пък да има някой който е хем хубав, хем умен, пък и случил в живота, а?
Ирис, мисля, че точно това е  причината за брожението.  Peace

Кои са тези неспокойните?

# 17
  • Мнения: 2 931
     Палада, струва ми се, че отговорът се крие в самия въпрос. Както ти си намерила време за живот извън форума, и си успяла да направиш констатациите си от първия пост, така и потребителите, които визираш вероятно успяват да се справят с живота си.

    Yvresse, кой ти пречи да дишаш тук? И с какво? С това, че има време и желание да пише за неща, които не са ти интересни? Не ги чети тези неща, включи се в теми, които ще ти доставят наслада или донесат полза.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Цитат
Май не можете да се успокоите при мосълта, че можие пък да има някой който е хем хубав, хем умен, пък и случил в живота, а?
Ирис, мисля, че точно това е  причината за брожението.  Peace

Кои са тези неспокойните?
Като за начало - авторката на темата Simple Smile

# 19
  • Мнения: 0
 Iris04, има такива хора, но те не се подвизават по форумите, а ни гледат от лъскавите корици. Тук пишем "обикновените", "анонимните" и "скучаещите". Не ми се вярва, че някоя манекенка с милиони би седнала да пише в бг-мама или в който и да е друг форум. И не, че нещо ми пречат тези, които се пъчат и вдигат на пръсти, за да ги забележат, просто ги регистрирам, както и всеки друг. Както правилно отбелязва Бoяна, който си търси вниманието го намира, и в това няма нищо странно.

 Хърмаяни, абсолютно никой не ми пречи с нищо! Как може да ми пречи на мен персонално някой, с който нямам никаква допирна точка! Приятно писане на всички вас, без изключение  Peace

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Що бе, Иврес, и манекенките са хора. Милионерите и те. Всеки има право на малко порочни удоволствия. Mr. Green

# 21
  • Мнения: 21 648
   Истината е, че има потребители които са недоброжелателни, иронични, проявяват пренебрежение към проблемите на хората, особено ако не са им известни по ник, или не са киснали дългогодишно в тоя форум, системно пишат дребнави и високомерни, и общо взето безмислени постове -  то пък много трудно да ги игнорира човек и да не ги чете изобщо.


Кои са тези неспокойните?

  Не знам вече и аз кои са... Трета тема отварям тая сутрин - във всичките се бистри проблема за някакви си съфорумки, дали имали красиви и скъпи неща, или само си въобразявали и представяли ли се за по по най- отколкото са. Параноична история...


Iris04, има такива хора, но те не се подвизават по форумите, а ни гледат от лъскавите корици. това няма нищо странно.


 А, да бе. Аз пък знам една манекенка, която пише тука - разкошно, мило и доброжелателно момиче, което нито ще седне да обижда някого, нито да го иронизира за глупости.

# 22
  • Мнения: 43
За всички е ясно, че повечето хора тук избиват комплекси. Мисля, че е ясно дори за самите тях, но явно им е по-добре да избиват комплекси, отколкото да насочат усилията си да ги елиминират реално.
Въпреки това, се възхищавам на такива хора. Успяват да изпъкнат като неформални лидери в огромното форумно общество. Аз това не го мога.
Въпреки, че някои го правят на всяка цена - всяват страх (не респект), плетат интриги, тропат с крак и ръчкат с лакти. Не искам да падам до това ниво и си кротувам. Така се държа и в реалния живот.

# 23
  • Мнения: 0
 Приятно ми е - Богиня!, аз съм съвсем обикновена работеща жена, даже не съм заможна, а живея под наем, но покрай работата си познавам, или по-точно казано съм контактувала и контактувам с истински богати жени и мъже, милионери, и познавам техния lifestyle. Личните ми впечатления са, че тези хора са екстровертни, и ценят и търсят личните контакти с други хора от тяхната класа, също така ценят времето си, и го прекарват или за печелене на пари, или за печелене на контакти, или за поддържане на статуса си. Богатите хора обичат публичността, и анонимното споделяне в някой форум пълен с "обикновени" хич не е тяхната смисъл. Лични наблюдения.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 744
 Yvresse, не всички богати хора са еднакви и не всичко, което ти кажат трябва да се приема за чиста монета. Лични наблюдения  Peace

# 25
  • Мнения: 1 547
Боже, колко глупости на едно място  Laughing Laughing

Да се приписват задни мисли и тайни кроежи на невинните членове на подобен форум е точно толкова параноично и откачено, колкото и твърдението, че болшинството се регва със зловещата идея да се превърне в лидер и да заблуди народа, че е беден, грозен и мирише на ланшен чесън, представяйки се за Опра или Джоли. Къде ги съзирате тези интриги, страхове, тропания, водачи и комплекси, просто недоумявам. Туй страшен филм било. Аз виждам откъслечни абзаци на син фон и това е всичко.  Mr. Green

# 26
  • София
  • Мнения: 12 622
Yvresse Ако човек не съди винаги по себе си и своя опит често научава много нови и интересни неща. /не съм иронична/ Истината винаги е много по- невероятна от измислицата и всичко е възможно. Не мисля, че форума се състои от един тип хора. Познавам много и най- различни, които пишат тук. И на мнозина имам сериозни основания да се възхищавам.

# 27
  • Мнения: 0
Yvresse, не всички богати хора са еднакви и не всичко, което ти кажат трябва да се приема за чиста монета. Лични наблюдения  Peace

 Може, може. Светът е пълен с изненади, както и всеки човек е цяла вселена, макар да сме всъщност толкова еднакви!

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Така е. Никога не можеш да бъдеш сигурен КОЙ точно е от другата страна на монитора.
Но в някои случаи конспирацията е безполезна.  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 0
 Е, сигурен не може да си, стига да не познаваш човека лично, но пък всеки от нас си съставя някакво мнение или един "шкаф", в чиито чекмеджета подрежда хората, които среща по един или друг начин.

Общи условия

Активация на акаунт