Тук сме събрани ЮНСКИТЕ мами - с малки шкембета и големи тигани

  • 23 021
  • 716
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 22
Здравейте мили бъдещи мамчета.Имам нужда от помощ рецепта за пълнен шаран.Ще погледна и в гугала.Всяка година го правя и все не я помня рецептата.

# 691
  • Мнения: 145
Наденце, пускам ти във Фейсбук един линк с рецепта, много прилича на това, което майка ми прави. Нали там прехвърлихме кулинарията вече Simple Smile.

# 692
  • Русе
  • Мнения: 571
Здравейте момичета. Аз вместо да ставам по-добре, ставам по зле от ден на ден. Храня се толкова малко, а все ми е тежко на стомаха, все едно нямам стомах, получавам сърцебиене, днес имах и кръвно 150/100. Ужас направо.  #Crazy Надявам се да отшумят тези симптоми, че не знам как ще го карам така до края. Заедно със сърцебиенето получавам и замайване на главата и не смея да излизам сама от вкъщи, страх ме е да не падна някъде по пътя. Само седя и пъшкам.
Гледам че говорите за колички, аз отдавна гледам, но избор за близнаци няма кой знае колко голям. Ако са комбинирани са по над 1200 лв, а по-евтините са за от 6 месеца нагоре. Ами до 6 месеца, какво да ги правя бебетата, няма ли да ги изкарвам навън. Ако пък се намери нещо дето да става за новородено, то няма как да се обърне дръжката и бебета са с гръб към майката, тя не ги вижда. Ох сложно си е.

# 693
  • Мнения: 560
Здравейте маменца и от мен днес и аз се разписах с една разходчица, но мъничка.
Сега обаче се опитва да ме заболи главата и почвам да имам тежест ниско доло май, ще трябва да пия нож па така се притеснявам, като ме заболи нещо Sad Cry дали това е от растежа на матката вие, какво мислите?
Виждам, че коментирате количките и аз ги гледах в продавалника харесала съм си  варианта 3 в 1.
Утре сме на преглед с бебо а и нашето доки е именник, трябва подарък да купя давайте идеи моля ви  Thinking Thinking какво да подаря на доки за именния ден. Аз си мислех за алкохол и бонбони ама не е ли много изтъркано това?

# 694
  • Мнения: 0
За количките,моите деца ги отгледах ето в такива колички:
http://www.toysrus.com/product/index.jsp?productId=11449046
Кош за новородени според мен не ви трябват,много бързо ги израстват а и все пак бебетата са летни,отделно списъците където ги има толкова неща са излишни и няма да ги използвате,с първото си дете направих грешката да накупя хиляда неща които не ми трябваха,но се научих.

# 695
  • Мнения: 811
Привет Simple Smile

Криска, добре завърнала се при нас и честито дипломиране   bouquet

деси82, честито дипломиране и на теб Simple Smile

Номер 3, количката, която си използвала е наистина много хубава! Аз си харесах варианта в розово, нещо все към момичешко ме тегли  Crazy

звездичка, ако гинеколога е жена - аз бих подарила цвете. Но ако е мъж ... изобщо трябва ли да подаряваш нещо  newsm78 Пожелавам само хубави емоции утре на прегледа!

Петя, наистина много е труден избора на количка в твоя случай. В продавалника може да се намери нещо, което да ти хареса и да е на добра цена.

Аз пък да ви кажа за работата  Mr. Green От 2 месеца не съм на работа, и то по мое желание. Е, вече ми втръсна у дома. И толкова много съм се омързеливила, че чак не мога да се позная  Confused
Ама ако пък бях на работа - 100% щях да искам да съм си у дома. Луда работа  Whistling

# 696
  • Русе
  • Мнения: 571
Dominika и аз съм си в къщи от самото начало, още от пункцията. От време на време работя в къщи, но определено ако трябваше да ходя на работа, в това състояние в което съм сега - не бих могла да издържа.

# 697
  • Мнения: 427
Добро утро пупита.Аз шетам из къщи от 4:00 часа,мъжо каза че съм луда,сън не ме лови.Честит имен ден на всички именници,много здраве и щастие желая.И хубав ден на всички,макар и много студен и многоооо ветровит.Успех на всички които днес са на преглед.Погалете пупите от мен.

# 698
  • Мнения: 24
Честит празник на всички  Hug Разбрах, че има дипломирали се ... ами честито и да почерпите  Wink При мен нищо ново, тумбака си расте....аз съм още с хрема, но засега одържам фронта. Май вървим към нова тема ... хайде лек ден засега, че ме чака ддс  Sad  после пак ще намина.

# 699
  • Мнения: 425
Здравейте, момичета!   bouquet
Честит празник на всички! Мното здраве, късмет и парички и нека Св.Николай сътвори чудеса с всички нас.

Хубав ден, макар и не толкова слънчев!  Hug

# 700
  • София/Правец
  • Мнения: 130
Добро утро и честит празник на всички Simple Smile

Как сте днес? Simple Smile

По въпроса с количките да кажа и аз, че и ние купихме преди количка 3 в 1 и не ползвахме лежащия кош, защото времето застудя много бързо и не сме излизали повече от 15 пъти... Затова пък кошничката за кола много се ползваше и в колата и после малко върху количката.... Сега с лятно бебе мисля, че лежащия кош ще го използвам повече, защото ще излизаме всеки ден надявам се Simple Smile А този летния ми е много отворен и става за малко по-голямо бебе въпреки, че се води 0+. Просто ако питате мен гледайте ако не са комбинирани количките да имат напълно легнало положение и това е достатъчно Simple Smile
ЗА близнаци наистина е ограничен избора Sad Но дано намерите нещо мамите на близнаци, а то няма как да не намерите де Simple Smile
Днес Усмихнатото ли беше на ФМ? Аз нещо такъв спомен имам, но може и да се лъжа Simple Smile
Ако има прегледи пожелавам успех на всички и хубави новини Simple Smile

 Hug

# 701
  • Мнения: 42
Добро утро на всички и честит празник Simple Smile
Виждам че за колички си говорите. И аз от сега съм започнала да се пооглеждам и да събирам мнения. И тъй като ще е лято а ние лятото много пътуваме искам да е нещо комбинирано и да има кош за кола. Засега съм се спряла на този модел http://pediachovek.com/Cangaroo/CANGAROO%20DRIFT%203%20IN%201
Видях че една колежка наскоро родила е със същата и ще я разпитам дали е доволна - но като цена е супер. Simple Smile

# 702
  • Мнения: 3
Добро утро и от мен и Честит празник на всички именяци!  bouquet
Дано св. Николай направи по едно чудо за всеки!
За количките все още мисля че е рано имам страшно желание но гледам да са въздържам.Ще търся задължително такава която е направена от дуралуминии за по-лека конструкция.
Успех на всички прегледи днес, аз ще си нося резултатите от БХС на доки и се надявам всичко да е ок, спокоен ден от мен. Hug  bouquet

# 703
  • Мнения: 560
Здравейте Мамчета и от мен.
Честит празник и от мен на именниците да им е живо и здраво името.
Аз да се оплача цяла нощ не съм спала имах доста голяма тежест в корема пих нож па, ама нямаше резултат, на няколко пъти щях да звъня на доки много съм изплашена, дали бебчо е наред Cry Cry.
Слава бого, че днес съм на прегле, защото немога да си намеря място.
Сега ми олекна не ми тежи но снощи беше ад Praynigвсичко да е наред защото полудявам вече.
Спирам да се оплаквам .
Пожелавам ви един хубав и прекрасен ден мили мамчета!!!

# 704
  • Мнения: 3
zvezdi4ka84 , успокой се миличка дано доки да те успокои. Всичко ще е наред.
И аз съм същата, но като се вида с него се кротвам след прегледа да докладваш Laughing

Общи условия

Активация на акаунт