Валенсия

  • 11 560
  • 65
  •   1
Отговори
# 60
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Хостал "Венеция" на Площада на кметството. Много удобно разположен, на топ място, а и гледката е към най-хубавата част на града. Чист, поддържан, закуската е разнообразна.
Минус за мене е , че хотелът е шумен- не отвън, вътре няма добра изолация, защото сградата е стара. Също така матракът на леглото е доста смешен. Първият проблем се решава с тапи за уши, вторият - стаята да е с отделни легла, а не спалня.

http://www.booking.com/hotel/es/venecia.en.html

# 61
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 588
Не е писано отдавна по тази тема, но се надявам да има включвания - какво е времето около 25 март?  Или по-добре да си букваме дати за април  newsm78

# 62
  • Мнения: 119
Почти сигурно ще е около 20 градуса средно , но може да е малко ветровито и дъждовно.
Колкото по-напред го изместите по-добре.

# 63
  • Мнения: 634
Здравейте! Моля да ми помогнете с инфо: става въпрос за безмитния магазин на летище Валенсия: по-голям като разнообразие и по-изгоден ли е от фри шопа на софийското летище? Ще купувам алкохол, бонбони и парфюм, чудя се от къде. Интуицията ми подсказва от Валенсия, но като не съм била там... моля за мнение.

# 64
  • Мнения: 78
А някой може ли да каже -Има ли удобни корабчета до Ибиса, В смисъл сутрин да тръгват от Валенсия ,да имаме няколко часа престой там и вечерта да се върнем във Валенсия.Това което намерих са два големи фериобота но с неудобно разписание-т,е, нужни са два дни.Въпреки че пътят е само два часа.

# 65
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 588
Аз да внеса малко разяснение - картите боно са три вида:

Bono Transbordo - важи за метрото и автобусите и може да се прекачва (10 возения)
Bonometro  - важи за метрото само  (10 возения)
Bonobus - важи само за автобусите  (10 возения)

Иначе имат много изгодни дневни карти:

Individual tickets T1, T2, T3
For visitors and tourists planning to use quite a lot public transport in a short period, individual tickets T1, T2, T3 (1, 2 or 3 days for respectively 3.50, 6.00 and 8.65 €) is the ideal solution.
This single ticket gives access to the whole public transport network in Zone A (underground, tram and bus) with an unlimited number of journeys.
Ticket is valid one year from the date of purchase.

Общи условия

Активация на акаунт