УВИСНАЛИ ГЪРДИ

  • 7 226
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4

Никой не се разправя с теб... а с гърдите ти..давай по темата Wink

# 16
  • Мнения: 1 629
я к'ъв секси пич горе   Crazy

А по темата - ако гърдите са ти големи и увиснали няма как да ги върнеш в старото им положение. Иначе малките цици могат да се стегнат със спорт.

# 17
  • Мнения: 4
Къде Simple Smile

Хомеопатична козметика не си ли ползвала..също много зависи с какво се храниш...начин на живот...дори колко вода пиеш Simple Smile

# 18
  • Мнения: 3 677
Аз пия мнооого вода,дали ще ми пораснат циците ???  Praynig

# 19
  • Мнения: 1 525
Еееее, какъв език, какви обръщения! Чудо!
Едно момиче в пубертета ли, на 20 години ли, решило да потърси помощ тук.
Чувало било за този форум (кокошкарник).
И какво? Решило да пита. Т.е. да провери.
Ама не избрало правилен въпрос.
Не намерило правилния тон и начин на общуване. Тук.
И се разсърдило....

# 20
  • Мнения: 4
Аз пия мнооого вода,дали ще ми пораснат циците ???  Praynig
Сметката за вода ще се качи осезаемо..ако е промишлена...ще е по-евтино.
Но не бух разчитала на това.Виж..ако имаш проблем с кожата..тя ще ти се оправи..ще е по-влажна Simple Smile

# 21
  • в колонките
  • Мнения: 510
Аз пия мнооого вода,дали ще ми пораснат циците ???  Praynig
Сметката за вода ще се качи осезаемо..ако е промишлена...ще е по-евтино.
Но не бух разчитала на това.Виж..ако имаш проблем с кожата..тя ще ти се оправи..ще е по-влажна Simple Smile
        Joy        Joy          Joy              Joy             Joy
     Аааах, Black Arrow,"материалът" в последно време не е качествен май. hahaha

# 22
  • Мнения: 4
Аз пия мнооого вода,дали ще ми пораснат циците ???  Praynig
Сметката за вода ще се качи осезаемо..ако е промишлена...ще е по-евтино.
Но не бух разчитала на това.Виж..ако имаш проблем с кожата..тя ще ти се оправи..ще е по-влажна Simple Smile
        Joy        Joy          Joy              Joy             Joy
     Аааах, Black Arrow,"материалът" в последно време не е качествен май. hahaha
Ти нали си пиеш водата, кво се месиш..кой знае кви си ги отпрала  Joy
Ами не е  качествен..виж кви неща стават..увисват преди да станеш жена..пусти фаст фууд......

# 23
  • в колонките
  • Мнения: 510

[/quote]
Ти нали си пиеш водата, кво се месиш..кой знае кви си ги отпрала  Joy
Ами не е  качествен..виж кви неща стават..увисват преди да станеш жена..пусти фаст фууд......
[/quote]   
                           Joy             Joy                  Joy                       Joy

# 24
  • Мнения: 4
 Wink

Последна редакция: нд, 27 ное 2011, 09:28 от Black Arrow

# 25
  • в колонките
  • Мнения: 510
Правилното хранене и гледане на разплодните свине има голямо значение за продуктивността им. Незаплодените разплодни свине се подготвят добре за заплождането и за следващата бременност, като се довеждат до разплодна кондиция. Подготовката им за заплождане, узряването на повече яйцеклетки, нормалното оплождане и получаването на здрави, добре развити и жизнеспособни прасета зависят преди всичко от храненето и гледането. Угоените разплодни свине се разгонват нередовно и се заплождат трудно, а ако евентуално се заплодят, дават малко, дребни и нежизнеспособни прасета. Слабите свине се разгонват, но отделят нежизнеспособни яйцеклетки, които не се оплождат или ако се оплодят, скоро загиват или дават хилаво поколение. Wink
                                               202uu

# 26
  • Мнения: 4
Правилното хранене и гледане на разплодните свине има голямо значение за продуктивността им. Незаплодените разплодни свине се подготвят добре за заплождането и за следващата бременност, като се довеждат до разплодна кондиция. Подготовката им за заплождане, узряването на повече яйцеклетки, нормалното оплождане и получаването на здрави, добре развити и жизнеспособни прасета зависят преди всичко от храненето и гледането. Угоените разплодни свине се разгонват нередовно и се заплождат трудно, а ако евентуално се заплодят, дават малко, дребни и нежизнеспособни прасета. Слабите свине се разгонват, но отделят нежизнеспособни яйцеклетки, които не се оплождат или ако се оплодят, скоро загиват или дават хилаво поколение. Wink
                                               202uu
аз да не ти пращам тема ...как да отслабнеш със сланина..па да те питам тогаз Simple Smile))

# 27
  • в колонките
  • Мнения: 510
      цитат:
             аз да не ти пращам тема ...как да отслабнеш със сланина..па да те питам тогаз ))

         Добра идея за нова тема,но да се добавят и увисналите гърди -резултат от прекомерното угояване .  bouquet

# 28
# 29
  • Мнения: 1 274
Хубаво би било някой да каже нещо смислено по темата за увисналите гърди. Би било от полза. Стига заяжданици с момичето, какъв пример му даваме?

Общи условия

Активация на акаунт