не ми идва а тестовете са отрицателни

  • 5 580
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 35 950
Които показват, че всичко е наред с организма ми. А не само в частност с овулацията. Peace
Изследването на хормони /всички възможни, които може да се сети човек/  не са достатъчни. Simple Smile
Ако имаш напр. язва на стомаха и ССЗаболяване, хормоните може да не го покажат Simple Smile
Когато се изследват хормони - това е с цел да се установи как функционира конкретна жлеза /орган от ендокринната с-ма.

# 16
  • Мнения: 249
Които показват, че всичко е наред с организма ми. А не само в частност с овулацията. Peace
Изследването на хормони /всички възможни, които може да се сети човек/  не са достатъчни. Simple Smile
Ако имаш напр. язва на стомаха и ССЗаболяване, хормоните може да не го покажат Simple Smile
Когато се изследват хормони - това е с цел да се установи как функционира конкретна жлеза /орган от ендокринната с-ма.


Благодаря.   bouquet Ще пиша Лс, ако може?

кори, няма такива хормони, които като ги изследваш и да ти покаже, че всичко ти е наред в организма Simple Smile Образовай се по въпросите на зачеването и всичко свързано с това да бъдеш майка -  чети из интернет пространството, има толкова много информация Simple Smile Разговаряй и с лекаря ти, те са длъжни всичко да ти обясняват! Успех! Simple Smile
Благодаря за информацията, нямах това предвид но все пак благодаря. Явно не съм се изказала както трябва. Peace  bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 7 991
Кори, грубо казано (не съм медицинско лице), има 2 групи хормони, които най-често се изследват: полови хормони и тези на щитовидната жлеза. Кои хормони да се изследват преценява ендокринолог, който формира мнението си след първичен преглед - ехография, палпация на жлезата, разговор с пациента. Прегледът при ендокринолог не е задължително да е предшестван от оплаквания, може да бъде и профилактичен - напр. ако сте решили да работите за бебе. В зависимост от възрастта, килограми, начин на живот, лекарят преценява как да процедирате по-нататък.

# 18
  • Мнения: 2
heii vsichko e nared Simple Smile doide si mi i veche sum spokoina Simple Smile blagodarq na vsichki !

# 19
# 20
  • Мнения: 249
Кори, грубо казано (не съм медицинско лице), има 2 групи хормони, които най-често се изследват: полови хормони и тези на щитовидната жлеза. Кои хормони да се изследват преценява ендокринолог, който формира мнението си след първичен преглед - ехография, палпация на жлезата, разговор с пациента. Прегледът при ендокринолог не е задължително да е предшестван от оплаквания, може да бъде и профилактичен - напр. ако сте решили да работите за бебе. В зависимост от възрастта, килограми, начин на живот, лекарят преценява как да процедирате по-нататък.
Благодаря за информацията ще ми е от полза определено. Peace  bouquet

# 21
  • Мнения: 26
Някой може ли да каже нещо повече относно това лекарство, което споменавате в началото на темичката- див ямс/сладък картоф/, като например от къде може да се закупи, на билкова основа ли е само, как се приема и най-вече изкуствен цикъл ли създава /както са противозачатъчните/ или регулира? newsm78
Аз пиех 2 години хапчета за регулиране, а в последствие и за предпазване. Септември месец ги спрях, защото опитваме за бебче. Октомври ми дойде нормално, но от ноември насам само зацапване. Бях при 3-ма лекари. Двама от тях ми казаха, че това е от хапчетата, защото още не ми се е изчистил организма и всичко ще се нормализира от само себе си. Нищо не ми изписаха. Третият ми каза, че всичко е наред и пак същото- от хапчетата! От няколко дни ме болят гърдите, надути са, а зърната - болезнени на допир. Яйчниците ми са почти до пръсване, а не идва и не идва!!! Трябваше да се появи на 12 януари/т.е. вчера/! Не съм бременна- на 9.01.12г. бях на преглед и не се видя нищо! Thinking

# 22
  • Мнения: 4 070
Аз пих такова лекарство, което е изцяло на билкова основа- това всъщност е сладък картоф. Има го в разни магазинчета за хранителни добавки или в по- големите аптеки. Стига за около 2 месеца. Не се пие по време на менстурация. Има тема тук за него, аз я пуснах, но не знам дали ще я открия лесно. Открих я :http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=564072.0
Аз лично съм доволна, не можех да забременея 1 г. и 9 м. Като в един момент започна да ми става малко странна и да ми изчезва менст. Купих си го дививя ям без препоръка от лекар- чух го от една лекарка, която при Гала ходи да дава разни съвети. каних се доста време, доло горе година да го взема и накрая ми изчезна пак менст. и си го взех- на първия месец ми дойде след 35 дни, на следващия се оказах бременна- все си мисля, че имаше ефект от него. Дано и при теб е така. Hug

# 23
  • Мнения: 26
Благодаря ти Gundie!!! Искрено се надявам да успея да го открия! Предполагам, че има опаковка и предписания за приемането му. Още днес ще намина през аптеките!!! Simple Smile

# 24
  • Мнения: 3 242
Аз пих такова лекарство, което е изцяло на билкова основа- това всъщност е сладък картоф. Има го в разни магазинчета за хранителни добавки или в по- големите аптеки. Стига за около 2 месеца. Не се пие по време на менстурация. Има тема тук за него, аз я пуснах, но не знам дали ще я открия лесно. Открих я :http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=564072.0
Аз лично съм доволна, не можех да забременея 1 г. и 9 м. Като в един момент започна да ми става малко странна и да ми изчезва менст. Купих си го дививя ям без препоръка от лекар- чух го от една лекарка, която при Гала ходи да дава разни съвети. каних се доста време, доло горе година да го взема и накрая ми изчезна пак менст. и си го взех- на първия месец ми дойде след 35 дни, на следващия се оказах бременна- все си мисля, че имаше ефект от него. Дано и при теб е така. Hug

Ямс-а и сладкия картоф нямат нищо общо по между си , дори не принадлежат към една и съща група!
Това са различни видове сладки картофи


а това ямс Simple Smile


# 25
  • Мнения: 4 070
Добре де май беше мексикански сладък картоф? Така ли е? Grinning
Нели, мисля че има сайтове от които можеш да си го поръчаш. Пият се по 2 на ден, пише на самата опаковка.

# 26
# 27
  • Мнения: 86
Здравейте и от мен Simple Smile)

Аз имам същитя проблем ,няколко дни след секс.акт. имах леко кафяво зацапване,което продължи ден-два!Трябваше да ми дойде на 22.01.,но все още го чакам!!Преди 2 дни напавих тест,но беше отрицателен(да отбележа,че беше вечер...а не с първа урина).Другото странно ,е че по принцип не ми закъснява...също така имам леко прилошаване,но вечер...много ми се яде,леки болки в кръста!Понякога и ме боли ниско долу все едно ще ми дойде...!Чудя се някой имал ли е тези проблеми и да се е оказал бременнен Simple Smile)???Че ще отида на лекар ще отида....просто искам да знам дали някой го е изживял Simple Smile)

Хубава вечер,момичета!!!

# 28
  • Мнения: 125
        Здравейте момичета.Искам да споделя какво ми се случи преди 17 години.Със съпругът ми бяхме на работа на морето за 2-3 месеца.Като тръгнах от София бях в цикъл.На следващия месец не ми дойде,нямаше лекар и си направих тест-беше отрицателен,на следващият също-отр.тест.Прибрахме се в София,отидох в поликлиниката на лекар,който също не видя бременност-каза,че е при промяна на климата-изписа ми лекарства,пак не ми дойде.След известно време чакане,тъй като имах сериозна гинекологична операция ,с уверения,че може би няма да имам повече деца-отидох в болницата при лекарката,която ме беше оперирала и о чудо-бременност 24 г.с.След по-малко от 2 месеца синът ми ще навърши 17 години.Така се стече животът ми,че с родени 3 деца,останах само с него.
       Може бе ако знаех,че съм бременна-щях да направя аборт,но Господ си знае работата.
Може да ви се стори невероятно,но години след това по една програма,Дискавъри,може би пуснаха поредица -"Не разбрах ,че съм бременна",която я дават до ден днешен.
     

# 29
  • Мнения: 4
Здравейте, много се чудих дали да пиша .. но уви най накрая се престраших Simple Smile
Така,.. вече 5 дена не ми идват тъй наречените "гости от Червен Бряг", вчера си направих тест и беше отрицателен.. на кръвен тест ме е малко страх да отида чесно казано.. нямам нито болки в гърдите, нито са ми подути.. даже и корем не ме боли ... ! Споделете вашето мнение Simple Smile Благодаря Ви

Общи условия

Активация на акаунт