Британците, британците - Множим се бързо и качествено с песен на уста! - тема 35

  • 14 200
  • 727
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 163
Мише, Джуси е вече мой, чакам Цецето да се повреди и прибирам и Хънам Crazy

Изобщо няма да видиш кога ще го остави Цецето и кога ще го прибера аз. Така съм го наобградила, че и слънцето не може да го напече.

"Четвъртък всеки ден"  newsm10 newsm18

# 691
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Мише, ти май си пропуснала момента, в който обявих, че съм способна да работя с кислородна горелка Twisted Evil

# 692
  • Мнения: 3 736
"Четвъртък всеки ден, Джо се омъжи, да почерпи!"

Анги, пуснала съм си, пуснала съм си, аз с QI живея от една година и кусур вече. Превеждам го, да се таковам в тъпата глава. В момента обсъждат хромозомните разлики между мъжете и жените.

Джо, трогната съм от загрижеността ти.  Mr. Green

# 693
  • София
  • Мнения: 6 219
Хич пък не е чес`но Джо да я отбелязвате така!
Какво беше заглавието когато Сарказма се ожени  Naughty

# 694
  • Мнения: 436
Мда, освен туй не сме видели снимки от сватбата, да оплюем роклята на булката и колко дебела я прави Mr. Green

Я кажете, силиконовите формички за мъфини мога ли директно да ги хакна в напечената фурна, или трябва да ги сложа в тава с вода newsm78
Понеже си купих формички, а това не разбрах Mr. Green

# 695
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Значи човек отива да хапне и 3три страници Crazy
И аз съм за Четвъртък всеки ден Mr. Green


Боже, помогни на заблудените hahaha.
Вместо всеки ден да ми благодари, че овиках форума за тоз сериал, та да разбере за прелестите Хънамовски (които между другото аз знам още откакто беше малък гей Mr. Green), таз коледна нахалница тръгнала да се изпреварва Crossing Arms Mr. Green

Джой,Джой тук се права ти първа постоянно говореше за него,тука мъжОве пуска,с Цецето си спамехте и след това повлече другата вълна поклонници Crazy
Отново си прекрасна,ма много бързо прелиташ от сезон на сезон Crazy

# 696
  • София
  • Мнения: 6 219
Сонче, дамите от темата за мъфини може да знаят... мисля, че не се слага вода.

# 697
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Браво бе, Соне, от тебе точно не очаквах Crossing Arms. Бях псолютно П-Е-Р-Ф-Е-К-Т-Н-А Flutter Flutter Flutter.

Иванова, какво съм Ви направила Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms?

# 698
  • Мнения: 322
Пуц, няма вече, обещавам  Hug
Ама ще го догледам пък  Flutter

# 699
  • Мнения: 436
Джой Hug аз понеже, таквоз... не ми се сърди  Praynig Знаеш, че си те 'бичам.
Ама толкова ми се ходи на сватба, пък отникъде ни една покана, та пренебрегната се почувствах Mr. Green

Ване, мерси  Hug  И аз така си мислех, ама реших тук да питам, да не се излагам в готварския Mr. Green Реших, че вие с Пуциня със сигурност ще знаете как се работи с такива. Hug

# 700
  • Мнения: 1 163
Мише, ти май си пропуснала момента, в който обявих, че съм способна да работя с кислородна горелка Twisted Evil

А, не се плаша. Аз имам чук за пържоли  Mr. Green

# 701
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Не се обиждай, Соне, моите готвачи тъкмо пекат мъфините за траиционното балканско тържество, на което всички сте поканени Hug

# 702
  • София
  • Мнения: 6 219
Те в темата за мъфините обсъждаха, че много трудно си чистят силиконовите и изобщо не съм си помисляла да си купя. Ползват ги единствено заради по - интересните им форми. А колко рецепти има изброени и варианти... не е истина!!!

Не се обиждай, Соне, моите готвачи тъкмо пекат мъфините за траиционното балканско тържество, на което всички сте поканени Hug

Добре, че си го изпросихме.
Нямам нищо против теб, а против това, че нищо не видях от тая сватба!

# 703
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Меркантилници таквиз, само манджата ви е в главата hahaha hahaha hahaha. А ти, тиииии, ни армия, ни заглавие зарад теб, че и Краля не даваш под наем, стисня hahaha

# 704
  • София
  • Мнения: 6 219
нищо не съм казала за Краля все още  Naughty
манджа, манджа... колко да е манджа... ей ся си глътнах обяда и дъвча една Морена  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт