Какво мислите за масажните столове?И бихте ли си купили такъв?

  • 23 954
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 710
Миналата година бях абсолютно полудяла да купя на мъжа ми и на дядо ми по един такъв стол.
Шиацу, миацу с програми, с точки изобщо.. много бях амбицирана.
Но един мой близък, който работи към една организация за ивалиди , 4овек с проблеми с гръбнака и самият той с операции по гръбнака ми каза, че не е добра идея и ми обясни, че ако не се масажира точно т.е ако не се наместиш както трябва и най-малкото отклонение е вредно и дори опасно.
Повярвах му, защото ми се струва човк с опит в тази сфера.
После все пак ходих, пробвах различни модели и то през  зимно яке - повечето програми и модели така ме натискаха, че ме болеше, да не говорим, че имам и един нерв, който ми е много болна точка и изпищях от болка. Отказах се

# 16
  • Мнения: 353
аз получих това като подарък преди няколко дни.Ползвала съм го два пъти за сега-определено е приятно и релаксиращо.
Вибрациите не са толкова силни,че да те тресат чак .

# 17
  • Мнения: 3
Можеби защото е само седалка а не стол

# 18
  • София
  • Мнения: 11 116
Бих си купила с голям кеф, но нито имам място нито финанси...

# 19
  • Мнения: 3
Бих си купила с голям кеф, но нито имам място нито финанси...


Да разбирам че си пробвала и си доволна така ли?

# 20
  • София
  • Мнения: 11 116
Бих си купила с голям кеф, но нито имам място нито финанси...


Да разбирам че си пробвала и си доволна така ли?

Много!

# 21
  • Мнения: 3
А знаеш ли какъв модел е този от който си доволна?

# 22
  • Мнения: 3
Моля погнете какъв стол да си взема?

# 23
  • София
  • Мнения: 11 116
Моля погнете какъв стол да си взема?

Отдавна беше, не се
сещам марки и модели ...

# 24
  • Мнения: 46
бих си купила ако имах излишни 1000 лв, последно с мъжо гледахме такъв някъде по мебелните магазини

# 25
  • София
  • Мнения: 11 116
Тези по мебелните магазини само бръмчат, професионалните са хубави, но там 1000 лв. не стигат.

# 26
  • Мнения: 139
Пробвала съм 2 в моловете...ужас. И двата пъти, едва 4 минути изтраях. Скочих и накарах съпругът ми да пробва, да не би, аз да не съм наред...Чувствах се все едно някой ме бие. То не бяха удари, ръгане, шутове, и менгемето накрая...

Друго си е човек да те пипне...

# 27
  • Мнения: 83
За тази нова година си взехме от тук - http://www.vitolux.com/product/218/bezhevo-luksozno-masazhno-kre … o-gravity-3d.html, точно този цвят, божествено е

# 28
  • Мнения: 3
На изплащане дали ги дават?

# 29
  • Мнения: 83
На изплащане дали ги дават?
Незнам

Общи условия

Активация на акаунт