Възможно ли е да се види пола на бебето в 12 г.с.?

  • 49 290
  • 126
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 15 067
Има жени, които изцяло се доверяват на лекарите си, без да питат за друго мнение и да търсят допълнителна информация!

# 106
  • Мнения: 15 379
Дали в днешно време има ли жени който разчитат само на ехографа - сори ако ми е тъп въпроса.


Има, а не трябва да е така.
Чак след повече от 5 години разбирам, че едва сега трипъл тест минава по каса.

# 107
  • Мнения: 196
Дали в днешно време има ли жени който разчитат само на ехографа - сори ако ми е тъп въпроса.


Има, а не трябва да е така.
Чак след повече от 5 години разбирам, че едва сега трипъл тест минава по каса.


какъв е този трипъл тест ?

# 108
  • Мнения: 59
Моми4ета разбирам ,че много лошо говори за мен това но наистина не знаех за изледването.Благодаря на всички,записах си час в МЦ фемина току що благодаря. Hug

# 109
  • Мнения: 15 379
Ранен диагностичен тест за аномалии. Прави се в 10-та - 11-та седмица.

# 110
  • Мнения: 15 067
Вики, не се притеснявай! Важното е, че сега правиш всичко възможно, за да наваксаш! Сигурна съм, че всичко ще е наред!

# 111
  • Мнения: 59
Благодаря дано всичко е наред че съм на тръни за 18г.с вече съм качила само кило и половина и съм много притеснена за бебо,лекаря казва че е в норми но аз съм притеснена.Благодаря на всички. Sad

# 112
  • Мнения: 196
Ранен диагностичен тест за аномалии. Прави се в 10-та - 11-та седмица.

това теста за синдрома на Даун ли е  , който се прави в Майчин дом ? Rolling Eyes


Благодаря дано всичко е наред че съм на тръни за 18г.с вече съм качила само кило и половина и съм много притеснена за бебо,лекаря казва че е в норми но аз съм притеснена.Благодаря на всички. Sad

не се тревожи аз пък съм отслабнала 3 кг .

Последна редакция: сб, 11 фев 2012, 00:43 от AnMary

# 113
  • Мнения: 59
krisovat ти в коя седмица си,много съм притеснена с тези кила от на4алото все едно съм ка4ила 1.5кг ужас.Желая ти само хубави моменти от сега на татък. Hug

# 114
  • Мнения: 196
krisovat ти в коя седмица си,много съм притеснена с тези кила от на4алото все едно съм ка4ила 1.5кг ужас.Желая ти само хубави моменти от сега на татък. Hug

упс аз май не те разбрах . Embarassed  то всичко зависи от това как ти се отразява бременността - дали се чувстваш добре или те е лошо .  аз съм в 17 г.с и 3 дена  и от скоро по престана да ми се гади

# 115
  • Мнения: 59
Ами още ми става лошо но ми е много ниско кръвното,питах коя седмица си и досега колко кила си качила,аз мисля че моето кило и половина е малко за тези седмици.

# 116
  • Мнения: 196
ми 17 гс не съм качвала кила , дори свалих 3 , ти кога си на преглед ? напишеш пола на бебето  Mr. Green

# 117
  • Мнения: 59
На 28.02 съм на ФМ тогава ще знам със сигурност,ти знаеш ли вече какво ще е? Simple Smile

# 118
  • Мнения: 196
на мен в 12 г.с ми казаха че има признаци да е момче , е вчера бях на лекар в 17г.с и е 100 % момиче  Hug ,

на колко години си ? ако не е тайна  Joy

# 119
  • Мнения: 59
Честито мила за момченцето поне вече знаеш какво ще е аз нямам търпение да разбера имам едно момченце сега искам девойка,но каквото дал бог.На 33год съм. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт