ДЕКЕМВРИ бавничко си наближава, голям бебевалеж се очертава!

  • 26 644
  • 742
  •   2
Отговори
# 60
# 61
  • Мнения: 1 172
Tonita.80, благодаря за споделения разказ! Hug Още няколко ей такива и може и на мен да ми се прииска (истински) да родя. Rolling Eyes За сега още съм от бъзливите... Whistling То май за всяко нещо съм така - все към края да мина от страх и притеснения. ooooh! Ама в тоя случай съм на кантар - хем не ми се иска да изкарам до термин или да пренося, хем още нямам куража да ми се случи сега... Crazy

# 62
  • Мнения: 111
Galaktik ,naistina e prekrasna temata!    bouquet
Venilove стискам палци.
Тонита чудесен разказ....
Аз от 20 часа лежа щото ме боли ,ама ...то това май всяка вечер ще е така...
Джули за разтройство - една чаша вода с една супена лъжица брашно!

# 63
  • Мнения: 473
Galactic заредих се положително с тази коледна украса в темичката.    bouquet

Tonita.80
страхотен разказ, дано и аз някой ден да раказвам с такова положително настроение за моето раждане.

Venilove стискам палци за едно бързо и леко раждане.  fingerscrossed

Tiona Криско доста е пораснал. Дано скоро да приключите с ходенето по лекари.


Kiara кажи как са малчовците.

Аз нещо последно време не съм на кеф, май съм в предродилна депресия.  Sad
Дано и моето раждане да мине бързо и леко, за да нямам време да му мисля много.

# 64
  • Мнения: 13
Хайде и аз да се запиша в новата темичка   bouquet много е хубава и предколедна Peace

# 65
  • Мнения: 133
Добро утро. Сервирам кафето и заминавам да водя Ива на градинка, че това и е последната седмица на редовни посещения. Татко и си идва в неделя и я спираме да си се гледат в къщи.

# 66
  • Мнения: 1 516
Добро утро Simple Smile


Сервирам една парижка закуска ( кога ли ще ми се случи да закусвам в Париж  Crazy )




Тонитка, плаках докато четях разказа ти - от положителни емоции разбира се  Hug Hug Hug . Така ме етреснал хормона ,че направо не съм аз  Hug . Бързо да се прибирате у дома и сега чакаме снимки Simple Smile

Venilove,   Praynig Praynig Praynig Praynig

Tionka, браво на Криско - голям и смел мъж ще стане  Hug

Жулка, мина ли разстройството  newsm78

Аз снощи пак бях във филма - болки , стягания , гадене и изведnъж хоп - край - всичко спира  Crazy .

# 67
  • Мнения: 444
Добро утро, момичета! Hug
Тонита, чудесен разказ! Venilove, днес ще чакаме хубави новини от теб! Киара, звучиш доста по-позитивно, дано скоро и ти разкажеш колко добре справят вашите момчета! Praynig
Палчета за всички в нужда!!!
Ех, при мен започнаха безсънните нощи.. И преди бях така последните седмици. Чак ме е яд- като никога Ния да спи спокойно, бебка не шава, а аз не мога вече да спя... Захващам се с прането вече. Чудя се дали да ходя на запис на тонове още тази седмица или да оставя за другата. Май ще решавам в движение... Слънчев и бебовалежен ден от мен!  Laughing

# 68
  • Мнения: 300
Добро утро  newsm51
Тонитка много хубав разказ, звучи сякаш всичко минава бързо и лесно  Simple Smile
Стискаме палци на venilove и чакаме новини от нея.
Стиснати палчета и на малката Йоана, да мине добре прегледа.
За автора на темата  Hug , страхотна е.
Ох, аз трябва да ставам да се приготвям за последната си консултация, хич не ми се ходи до другия край на града за едно мерене на корем, кръвно и кг, и две секунди слушане на тонове, а и като знам че ще чакам най-малко 1 час. Ама нали е последна Simple Smile
Лек ден на всички и само положителни емоции. Дано като се върна има бебета  Flutter

# 69
  • София
  • Мнения: 104
Добро утро!
Много благодаря на Тонита,че сподели с нас тези положителни емоции!
Имаме нужда всички психирали се Wink.
Аз много се надявам днес да съм в по-добро настроение от вчерашното,че така не се трае.Днес детето е на градина и аз съм определила предиобеда за чистене,а следобеда на преглед.

# 70
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 783
Radostche, че ей къде е Париж. Не е толкова далеч Mr. Green

Добро утро,

Аз отново гледам синковеца в къщи, една кашлица, една хрема ooooh! Таткото е строен с включени телефони на stand by. Rolling Eyes


Какво значи последен, на прегледи се ходи до раждане... Аз например вече имам 2 консултации в 9-ти месец, но в четвъртък - петък искат пак да ме видят. Ако не съм родила от понеделник всеки ден...

# 71
  • Мнения: 1 516
Radostche, че ей къде е Париж. Не е толкова далеч Mr. Green

Добро утро,

Аз отново гледам синковеца в къщи, една кашлица, една хрема ooooh! Таткото е строен с включени телефони на stand by. Rolling Eyes



Какво значи последен, на прегледи се ходи до раждане... Аз например вече имам 2 консултации в 9-ти месец, но в четвъртък - петък искат пак да ме видят. Ако не съм родила от понеделник всеки ден...



Ами да ама няма да ме пуснат на самолета  Mr. Green . Иначе да съм се метнала вече за една закуска  и до довечера обратно в Пловдив Wink
На колко годинки беше твоя син ... Милото пак болно Sad
Ние сме си заедно с моя син от доста време , заради варицелата - карантината се увеличи скоро , заради нови болни дечица ... Той пък от своя страна е доста щастлив ,че си е у дома и хич не му липсва градината  Crazy

Миме, и аз се чудя как последна .. Сега трябва да ходиш всяка седмица , след термин - всеки ден  Peace

# 72
  • Мнения: 0
Добро утро!  Simple Smile

Тонита, ти си майка-героиня. Раждането ти е било като по учебник. Дано повече мамчета да раждат така лесно като теб!  Laughing
На мен никога не би ми хрумнало да се гримирам преди болницата  Crazy ще съм толкова шашната и наплашена, че няма да знам къде се намирам и какво правя  ooooh!
Venilove, чакаме добри новини от теб  Wink


# 73
  • Мнения: 133
Радостче, мина след един горещ душ и после право в леглото се оправих.   Hug А за Париж ти го пожелавам от сърце. Имат страхотни кроасани там.
Не мина ли вече тая шарка във вашата градина. Моята щерка пък не иска да ходи сега на градина, че нали наближи татко и да се прибира и хич вече не и се става да я водя, ама и аз съм инат още седмица ще ходи.

Галактик и аз не ходя вече на консултации, след като ми дадоха документите за раждане не са ме викали повече. Днес ще ходя на частно на преглед. Да се оправя баткото бързо ,че и бебето много наближи вече.

# 74
  • Мнения: 1 516
Тъкмо мина първата карантина - оставаха ден или два и се разболяха 2 нови дечица  Crazy. Ама нали знаеш , то като подхване и може да кара така с месеци ... Днес ще минем с Вики от там , за да видим има ли ново удължаване ... Иска ми се поне за коледното парти да сме там  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт