ДЕКЕМВРИ бавничко си наближава, голям бебевалеж се очертава!

  • 26 626
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • USA
  • Мнения: 1 323
Честито на Ита,Марса и Къдрокоска! Да са ви живи и здрави бебчетата и много да се гушкате!  bouquet
Аз днес бях на преглед и се договорихме с лекарката ми да си избера дата в последната седмица преди термина ми и да предизвикаме раждането ако до тогава не съм родила.Много съм щастлива ,че за Коледа ще сме в къщи с бебе Heart EyesВече си имаме коледни дрешки.Много са сладурски. Теста за стреп Б е отрицателен и ще се размина с антибиотиците Party Разтройството ми било вирус,а болките и контракциите нормални както и предполагах.Ще ме гледа за разкритие другата седмица.
Чакам с нетърпение още хубави новини за нови бебета.

# 736
  • Мнения: 53
Добро утро и честито на мамите! Да са им живи и здрави бебоците!  bouquet

Аз днес не знам как ще изкарам...тази нощ съм спала има-няма 4 часа, като на няколко пъти се събуждах от много силни и болезнени контракции. Засилваха се за около час и после май спираха, защото съм заспивала.
А може и да е най-истинското фалшиво раждане...
Не съм сигурна какво е, но ми се иска да не се лъжем така...ако ще е, да е!

Хубав ден на всички!

# 737
  • Мнения: 300
Добро утро  smile3525
Честито на мама marsa, k1drokoska  и мама jiorjita (писала е във ФБ), да са им живи и здрави малките съкровища.
Хубав ден на всички и дано новата темата да се напълни само с хубави новини.

# 738
  • Мнения: 83
Честито marsa, k1drokoska , jiorjita . Живи и здрави да са ви бебоците ,само радости да носят на вас и вашите семейства    bouquet

# 739
  • София
  • Мнения: 2 106
Честито и тук на jiorjita  bouquet
Мен пък цяла нощ ме подпира бебока, място не мога да си намеря, голямо шило ей, не се спира, такова чудо чак не помня с предишните бременности Crazy

# 740
  • Мнения: 444
ДОбро утро, мацки! Simple Smile Легнах си снощи рано и днес чета за три нови бебчета! Честита радост на Marsa, Къдрокоска и Жоржита!  Hug
capsicum  Peace
Една мама беше питала за размера на шрифта на постовете- може би със скролера го е променила...
Днес съм на тонове в 11, нямам търпение да видя, че всичко е ОК. Сега се захващам да си оправя къщата до 10, че после имам обиколки. Усещам, че ще ме изненадате се с още няколко бебета, като се прибера Wink

# 741
  • Мнения: 1 516
Добро утро - денят пак започва с хубави новини  - имаме си нови бебета .
Честито на Къдрокоска, Марса и Жоржи  Hug Hug Hug

А? Нямаме закуска ?



# 742

Общи условия

Активация на акаунт