ДЕКЕМВРИ бавничко си наближава, голям бебевалеж се очертава!

  • 26 636
  • 742
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 334


а защо отказа да влезеш в болница, то на 15 минути с контракции си се ходи за раждане  newsm78

ми защото не са болезнени...пък и доктора ми предложи и домашното лечение като вариант...пих много магнезий и си почивам в леглото...А в болницата той точно това каза,че ще ми приливат и било същото като лечение,с разликата ,че съм под наблюдение.Определено ,ако бях останала ,щеше да ми е по-стресиращо ,отколкото да съм си вкъщи.До сутринта,ако не минат ще го мисля.

Добре почивай си сега  bouquet
А контракциите като не са болезнени как ги усети,като боцкане или втвърдяване само ?

# 721
  • Мнения: 13
маринче  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed дано до сутринта всичко мине и родиш малката бебка по близо до термин, но и сега да е вече си в 9 месец  Peace  няма да има проблем надявам

# 722
  • Мнения: 18


Добре почивай си сега  bouquet
А контракциите като не са болезнени как ги усети,като боцкане или втвърдяване само ?

Ми той корема ми става в много странна форма  Laughing и усещам едно като прималяване...все едно ще припадам всеки момент.Мерила съм си кръвното точно след контракция,няма да ти казвам колко много пада  Rolling Eyes

маринче  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed дано до сутринта всичко мине и родиш малката бебка по близо до термин, но и сега да е вече си в 9 месец  Peace  няма да има проблем надявам

Аааа никакво раждане..сори не сме се разбирали така в началото  Laughing Да си стои вътре на ол инклузив,къде ще ходи..Майка й трябва първо да убие гадните бактерии..тогава е добре дошла.

# 723
  • Мнения: 103
Честита мома Андреа на мама Ита!
Честита и беба Виолета на Марса!
За секциото - след проведен разговор с анестезиолог, можех да избера, но аз реших да стане каквото каже моят АГ, а той каза - пълна. Имам му доверие и се съгласих с мнението му. След като легнах на операционната маса, апогледнах масовника - 10.12ч. Казаха ми, че ме приспиват и след миг се събудих в реанимация. Мисля, че имах сън, но го усещам доста далечен и не си спомням, но като се събудих се чуствах много добре една лека, все едно съм се наспала приятно.

Много благодаря за съветите на Цветето от ЛЛЛ и по отношение на признаците за доброто хранене на детето, да споделя, че Дивна пишка добре, ака по 5-6 пъти но ден. Не е голяма количеството наакано, като най-често е след като се нахрани. Имам навика като се събуди да и сменя памперса и тогава да пристъпя към кърмене. Не е много активна, но когато е гладна, показва своят характер Grinning. Когато я сложа на гърдата изгубва доста време докато се нагласи на зърното, но ако е трудната гърда или е по-пълна засукването е трудно. Като го открие обаче засуква добре и правилно. Уморява се от дългото сукане. Понякога кърменето ни може да продължи и час. Ако забележа, че се изнервя й давам от шише от изцедената кърма. За наддаването-утре ще я меря и ще разбера дали е наддала.
Lady Vi, днес си слагах студени зелеви листа по съвет на един консултант на телефона на ЛЛЛ. Заради отока на гърдата от топлите компреси и масажите и цеденето. И наистина се облекчих.
~Боряна~ и Пижо, благодаря ви за успокоението. При нас няма цвят, но това е засега и се надявам да остане така.
Venilove, при нас Катето също почва да плаче като чуе бебето да плаче, а аз й обяснявам, че то така ни казва, че е гладно или наакано.
Lilly27, на мен зърната ми са дреп-червени. Като засуче беба в първите мигове ми причернява от болка. Аз също нямам никакъв апетит. Влязох да раждам около 65кг, сега съм по-малко от 57.
Marleen, таткото ни се беше притеснил, дори му беше излязла страшница.
Лека нощ!

# 724
  • Мнения: 1 172
Честита радост вкъщи и на мама Marsabouquet
Хей, момичетата с по 3-7 дни до термин - хайде стига толкова! Ще се измъчите до края. С нетърпение чакам да чувам новини и от вас! Hug Днес си мислех, че докато се молехме да влезем в 9тия, сега започваме да се молим да не пренасяме... То угодия няма нашето. Mr. Green

# 725
  • Мнения: 133
Щъркелова вест:
На 01.12 в 23:25ч. се е родил по нормален начин малкия голям Кристиян на мама Къдрокоска. Малкия тежи 4.050кг. и е дълъг 53см.
Да е жив и здрав малкия за радост на цялото семейство, а на мама бързо възстановяване.   bouquet

# 726
  • Мнения: 334
Щъркелова вест:
На 01.12 в 23:25ч. се е родил по нормален начин малкия голям Кристиян на мама Къдрокоска. Малкия тежи 4.050кг. и е дълъг 53см.
Да е жив и здрав малкия за радост на цялото семейство, а на мама бързо възстановяване.   bouquet


  bouquetжив и здрав да е малкия голям Кристиян   bouquet

# 727
  • Мнения: 7
Щъркелова вест: (цитирам sms-a ot K1drokoska)Na 01.12.2011 v 23:25h se rodi sinut ni Kristiqn - 53sm.4,050kg!Да им е жив и здрав и само радости да им носи!!! Grinning

Жули,изпревари ме  Peace

# 728
  • Мнения: 133
Милата Къдрокоска сигурно от вълнение е писала на всички!  Hug
Аз изчаках и да ми пише коя е, че малко като гръм ми дойде смс-а и не пишеше от кой е! Не, че спях, ама не очаквах!

Последна редакция: пт, 02 дек 2011, 01:02 от Juli_Ivka

# 729
  • Мнения: 71
Венилов искам да те питам за спиналната упойка всичко ок ли беше. И след това имаше ли странични ефекти? Кога те отпусна упойката и защо толкова малко са те държали? На мен ми казаха,че 4 дни се водиш в болницата, т.е мен като ме приема предния ден и после още 4 дни. ДАНО ВСИЧКО ДА Е ОК.
Нямам оплаквания от спиналната упойка. Страничен ефект беше, че малко след раждането чувствах сърбеж по кожата на корема и гърдите + треперех малко, макар, че не ми беше студено. Но мина за 20-30 минути. Аз раждах в Лондон, тук те държат само 2 нощи след секцио и на 3-тия ден те изписват, ако няма усложнения.

 Marleen Минаха 21 часа от изтичането на водите до операцията. Гадното беше, че имах по едно време доста болезнени контракции на 5 мин. Ако бяха станали на 3 мин щяха по спешно да ме резнат.

# 730
  • София
  • Мнения: 85
Ехаааа, супер новина от Къдрокоска, точно отивам да си лягам и дадох един рефреш...  Mr. Green

Жив и здрав да е малкия мъж!!!  newsm68 smile3525

# 731
  • Мнения: 473
Честито на мама Марса и на мамa Къдрокоска. Да са им живи и здрави бебчетата и скоро да се гушкат у дома.  newsm51 smile3525


Мами стискайте палци, утре ще гледаме бебка. Дано да няма лоши новини.  Praynig

# 732
  • Мнения: 723
Ехаааа още нови бебета....  Crazy  Heart Eyes
Честито на мама Марса и на мама Къдрокоска!! Да си им живи и здрави бебоците, а на мамите бързо възстановяване и ще ги чакаме тук с разкази и снимчици!!   bouquet   Hug  newsm44 newsm51

Лека нощ и от мен!

# 733
  • София
  • Мнения: 2 109
Честито и на къдрокоска   bouquet
Заваляха бебетата  ylinfant
Venilove, благодаря ти за отговора Hug А по време на тези 21 часа те следяха, нали? Не знам защо съм си внушила, че могат да ми изтекат водите предварително Crazy затова те разпитвам така.

# 734
  • Мнения: 39
Честито на Къдрокоска бързо възстановяване  !
Лека на всички  Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт