Детски фризьор в София?

  • 15 862
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 15 379
Аз не харесвам филирана коса. Моето мнение е, че ножицата за филиране ръфа края на косъма и го наранява.
На Пандичка се извинявам, че оспамихме темата Simple Smile.
Но намирането на подходящ фризьорски салон, където детето ми да бъде подстригано така, както аз искам ми е болна тема.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 132
Най-лесният начин да се сдобиеш с цъфтяща коса е филирането. Фризьорите, на които филажната ножица им е приоритетен инструмент  просто не умеят да боравят с другата адекватно.
Ще следя темата. Дъщеря ми е на 2, 6г с коса до кръста и все още не съм срещнала фризьор, който да иска да я подстриже. Сама се справям за сега.
В Пъзел (след като разгледах сайта, а и предвид чути мнения) няма да ида, там разчитат на плитките, не на подстригването, изглежда.

# 17
  • Мнения: 7 112
Откакто видях как един младеж омая девойка под 4 години до степен, че тя щяла да дойде и другия месец, вече вярвам че има фризьори, които стават и за детски.
Мето от Венера в Скай Сити.  Peace Скоро и моята грация ще има среща с него. Дано да стане химията.  

# 18
  • Мнения: 15 379
То не е само до химия.
Моето гардже явно така пленява каките с теменужените си очи, че те не знаят или не могат да го подстрижат добре.
За да подстригваш деца се изискват и добри умения с ножиците. Иначе не става.
Защото едно е да подрежеш връхчета, друго е да подстрижеш, но в нещо различно от двата варианта, които знаеш и можеш.

# 19
  • Мнения: 4 306
Постригвала съм и двамата в Пъзел няколко пъти, само при едно момиче се падахме.
Девойката упорито отказваше да я докосне някой, освен мен. Фризьорката почисти връхчетата, оформи пластове, подравни бретона /че там имаше мои изпълнения/, но оценявам, че беше доста трудно. По едно време какичката вървеше след нея в детския кът и работеше, а като почна да се киселеви накрая, я гушнах и така продължи.
Доволна съм  Peace.

# 20
  • Мнения: 1 569
В Stefy Style (http://stefystyle.com/) добре се справят с детското подстригване. Ценят дългата коса. Приятни са и внимателни.

   bouquet Hug Ммм, чудесничко звучи! А и са точно до нас!!!!  Laughing Кефят ме обаче как са написали брИтон и екстеЙшън.  Laughing Но това разбира се само за майтап да става.  Heart Eyes

Sourcherry,напълно те разбирам. Давай да ги пробваме тези, които ценят дългите, хубави, детски косички?  Hug Но да ти кажа и само за връхчета, ако косата е наистина хубава, пак може да не стане както трябва и да умреш от яд. Аз за това доста се притеснявам и чудя. Иначе неееее, не сте оспамили темата, всичко споделено е релевантно! Simple Smile

Вера, браво за добрите впечатления, радвам се, че има още един + за "Пъзел".  Peace

Последна редакция: нд, 04 дек 2011, 16:03 от ♥Пандичка♥

# 21
  • София
  • Мнения: 7 191
В Пъзел бяхме веднъж и няма да повторим.
Момичето беше много внимателно, обаче дъщеря ми е с адски гъста коса, която по принцип няма ресане.
Е и като напръскаха косата ѝ със спрей, за да се навлажни, резултатът беше яко заплитане и оттам насетне момичето така се стара да не я скубе, че постригването продължи час и 40 минути. Shocked

# 22
  • Мнения: 1 050
И ние сме в някакво лудо издирване на детски фризьор за момченце. Ходили сме на 2,3 места, но не ми харесва особено резултата. Този Пъзел ни е изключително далеч. В момента пак търся фризьори, че детето е за подстригване, а и нали ще правим календарчета за следващата година и трябва да изглеждаме с готина прическа.

# 23
  • Мнения: 15 379
Пандичка, истината е, че ме е страх вече да пробвам Simple Smile.
Майка ми го подстригва добре. Снощи бретона му взе съвсем леко, просто да не му влиза в очите.
Всъщност аз това разбирам под вземане на бретон. А не - офъкване и косичката става пръст и половина Stop. Че кой ще изглежда добре с такъв къс бретон?!
Та засега ще се въздържа. Иска ми се повече споделени мнения на база опит да има в темата.

# 24
  • Мнения: 88
^Хайде да разсея малко заблудата - и много късият бретон би могъл да стои много добре. Зависи как е направен! Все пак късият бретон открива повече детското личице.  Grinning
Случайно попаднах на темата и реших да помогна с искрено мое мнение. Нищо повече.  Simple Smile

# 25
  • Мнения: 15 379
Въпрос на прическа все пак. И на лице.
Челото на моят син е много високо. Косата права и много гъста. Очите много големи. В този смисъл дългият бретон, който е точно над очите нищо не скрива от лицето.
Късият бретон просто не му отива. Поне не в контекста на прическата, която има.
Забравих да споделя, че когато беше на година и нещо го водих при известен стилист. Така го наръфа, че после месец се пуках от яд.

# 26
  • Мнения: 2 805
В Пъзел бяхме веднъж и няма да повторим.
Момичето беше много внимателно, обаче дъщеря ми е с адски гъста коса, която по принцип няма ресане.
Е и като напръскаха косата ѝ със спрей, за да се навлажни, резултатът беше яко заплитане и оттам насетне момичето така се стара да не я скубе, че постригването продължи час и 40 минути. Shocked

Как я постригват тогава принципно?

Не знам как е издържало детето, аз съм от тези дето ги хваща нервата ако стоят във фризьорски салон над час...за дете ми е направо немислимо.

Забравих да споделя, че когато беше на година и нещо го водих при известен стилист. Така го наръфа, че после месец се пуках от яд.

 hahaha
И  аз веднъж ходих при един мнооого известен и така стилно ме офъка, че после ме питаха да не съм се подстригвала сама.
Така де - косата ми е много права, тогава беше и доста дълга и ми каза, че приличам на Блатна принцеса. Е той ме направи Офъкана принцеса, но с модна прическа  bowuu

# 27
  • София
  • Мнения: 7 191
Ами как как -моя милост се развихря.

Пъхам отрочето под душа и с ръчния такъв - вместо гребен -  поливам, режа, поливам, режа.
Отнема около 7 минути.
После още толкова за по-реалистично сресване с четка и кръцване на стърчащи краища.
Доста добре ми се получава, а откъм време съм направо шампион.

Всъщност като бяхме прословутия час и кусур в Пъзел, реално нямаше голяма файда от професионалната фризьорка, понеже точно като трябваше финално да се изравни косата, на детето хептен вече му беше писнало, та реално при мен се получава значително по-добре.

# 28
  • Мнения: 1 569
Ред, еее супер, забраво за уменията, които си развила!   Hands Thumbsup Но аз лично съм без грам въображение, а за това според мен такова си трябва и за това реших да пусна такава темичка.  Laughing

# 29
  • Мнения: 7 112
Вчера направихме нашето подстригване по женски. Страхотно се забавлява малката пръжка. Уцелихме момента. Фризьорката направи само освежаващо подклъцкване. Мисля си, че скоро някой пак ще пожелае да ходи при какичката.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт