Юлчета 2008 (Тема 147)

  • 69 727
  • 737
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 4 371
Оле, успех със заведението!

И ние сме на хомеопатия, вече 4 години и половина. Благодаря на Елен@ за контактите на Хирон тогава, никога нямада забравя тази добрина  Heart Eyes

Весело празнуване на всички петгодишни nbirthday

# 661
  • Мнения: 4 371

Честит рожден ден на днешния голям отбор!
Много здраве и щури игри Hug




P.S.Помните ли взривовете, колко страх брахме Crazy

# 662
  • Мнения: 682
Честито на рождениците! Здрави, весели, щастливи!:)
Ех, залипсва ми форума..Simple Smile

# 663
  • Мнения: 782
Мдаааа, чета ви тези дни и ме обзема носталгия Simple Smile Много хубаво беше тук  Hug

Честито на рождениците!

# 664
  • София
  • Мнения: 553
Здравейте, момичета !  Hug

Не съм влизала тук с месеци, но сега с идването на нашият месец се присетих нещо да го направя Simple Smile Надявам се всички да сте добре ! Всички настоящи и бъдещи 5-годишни Юлчета да са ни живи и здрави и много, много, много щастливи !  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Редактирам : зачетох се в последните няколко страници /нямам време за повече/ и ми стана и на мен носталгично такова  Heart Eyes
За протокола : Дея е най-дивата от трите ни принцеси. Супер енергична е, отракана и много, много палава. В същото време е много чувствителна и милостива отвътре. Постоянно се катери някъде, постоянно ги ръси едни такива, че да ти падне Капата  Laughing А комбинацията Дея + Биляна е направо взривоопасна в буквалния смисъл на думата. Може би, защото им е малка разликата, но в игрите и лудориите в един момент така се уеднаквяват и такива ги измислят, че направо свЕт да ти зайде  #Crazy Иначе Билянка ни е отличничката и е вече за 2-ри клас и можеш да си говориш с нея, като с голям човек   Heart Eyes Яна пък е истинска играчка в ръцете на каките си и активен участик в техните игри  Heart Eyes

Естествено, че лятото други дрехи освен рокли просто няма! Вие чак сега ли го открихте това?!   hahaha Ние покрай каката сме напред с материала отдавна, отдавна  Laughing

Весело лято на всички ! Ще гледам пак да пиша и ще ми е интересно да гледам актуални снимки !

Последна редакция: вт, 09 юли 2013, 15:35 от Ninche

# 665
  • София
  • Мнения: 979
Честит Рожден Ден, Дуци !!! Много щастие и топлина ти желая!!

Пожелавам на всички весело изкарване на днешния и предстоящите рождени дни ! Да са много здрави и щастливи!!

Моята госпожица за рождения ден си е поръчала кон - истински, бял и да е женски. И в допълнение баща и да направи конюшня за да има къде да спи Wink  Joy Ще получи ролери и туту  Heart Eyes Но партито и може би ще е в конна база, зависи от времето следващата седмица  Peace


# 666
  • Мнения: 790
ЧРД и тук Дуци! Много радост и щастие!   bouquet

Дуци, мерси за пожеланията! Заведението за сега върви много добре и сме изцяло завладяни от това начинание.  Laughing
Някой ако се интересува, ето. Няма още много снимки, но по-нататък, като улегнат нещата, ще се заемем и с това.

Има ли още набори, кито все още да не ходят на градина?

# 667
  • Sofia
  • Мнения: 9 745
Търговище съм го запомнила с хубавите механи, ходих на гости за седмица и всяка вечер бяхме на прекрасни вечери, там карах и една незабравима нова година  Laughing

Оле, успех, ако минаваме оттам непременно ще ви посетим (каквато вероятност има на път за Албена) Hug

Дуци, честито и от мен, много любов и емоции ти пожелавам, и здраве на теб и всички около теб!

Честито още веднъж на всички порастнали 5-годишни сладури!

# 668
  • Мнения: 925
Колко хубаво, че сте се разписали отново, момичета!  Hug
Честит ни рожден месец на всички дечица и на семействата им (ние двоен празник отбелязваме, нали си имам двама раци, а и майка ми е на 30ти юли). Голям купон този месец, безспир направо!  Laughing
Да са много здравички дечицата и да имаме всички страхотно лято!
Аз също като Тони Барабони започнах работа от 2 месеца. Преди това през есента поработих 2 месец в една частна детска градина, но толкова близкият контакт с деца ежедневно ми дойде леко в повече. Освен това и Борис беше в същата градина, но в друга група, и доста плачеше всеки път като ме видеше по коридора и това емоционално натоварване също ми беше трудно посилно.

Сега работя работа, която много ми харесва и се надявам да е все така. Иначе ежедневието на работещи родители с деца е трудно, тъкмо както Тони го е описала. Дори сега през лятото намирам време за всичко, през зимата, като се стъмва в 16:30, да видим как ще е...


# 669
  • София
  • Мнения: 334
Честито на всички юлчета (включително юнските и предстоящите августовски празнуващи)! Много здрави, усмихнати и щастливи да са ни! Simple Smile
Лятото и на мен ми е особен период - след работа направо на разходка (татко ѝ я взима от градината, аз чак към 19h успявам да се присъединя към тях), стъмва се късно, докато се приберем вкъщи и хапнем по таратор или пъпеш, някаква сухоежбина и то станало 22:30  Laughing Другите сезони успявам повече да се свъртя вкъщи вечер (естествено), но лятото просто го карам мързеливски Simple Smile

# 670
  • Мнения: 4 371
Благодаря, момичета!
Честити 5 и на днешния отбор Heart Eyes

# 671
  • Мнения: 4 371
Искам да кача снимка на мойте калпазани, обаче в снимка.бг не ми я качва, защото е голяма вероятно, а в уебшотс всичко е изчезнало #Cussing out Вие къде качвате? Освен ФБ.

Анна ме кара да й разказвам за раждането и се смее постоянно, много й е забавно Heart Eyes Спестих й колко съм била стресирана при първата ни среща от вида й Mr. Green

Последна редакция: вт, 23 юли 2013, 14:20 от Дуци

# 672
  • София
  • Мнения: 334
Много нежна госпожица, Дуци! Да е здрава и все така красива и чаровна Simple Smile

# 673
  • Мнения: 15
Здравейте ,момичета 
 
Не съм влизала от много време,сигурно сте ни забравили Simple Smile.  Честит  5-ти рожден ден на всички юлчета. Ние сме добре   Гери и Дияна ходят на градина ,а аз по-малко работя.Ето малко снимки .https://www.facebook.com/media/set/?set=a.2014904269302.58594.17 … 708321&type=3

# 674
  • Варна
  • Мнения: 1 242
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на всички сладки юлски рожденици!
Да растат здрави, палави и много щастливи!

  bigdance2

Общи условия

Активация на акаунт