Юлчета 2008 (Тема 147)

  • 69 789
  • 737
  •   1
Отговори
# 645
  • София
  • Мнения: 979
Госпожиците са си прави Wink И Криси е на вълна рокли всяко лято, зимата гледам да е само за тържества и нарочно не купувам много 1-2 и то по официални. Иначе няма да миряса и тогава. Няма спор, че са много красиви с тях  4470 babydust7

За колажа и аз съм за, ще следя къде да ги качвам.

Оле, според мен трябва да го оставиш сам да се откаже, лакирай с безцветен лак и карай да е весело  Joy

 bdbaloni happy bd baloni Честито на всички рожденици !! Нека детството ви е изпълнено с игри и приключения, с радостна глъч и забавления!

# 646
  • Варна
  • Мнения: 1 107
Привет и от нашата лудница, малко ъпдейт на двете лудории: снимка. Двамата много си играят, търсят се, естествено се поступват понякога, особено дребния яко трови кака си понякога. Иначе чук-чук са здрави деца, откакто минахме на хомеопатия не боледуват почти и всяка болест минава супер леко. Аз се върнах на работа и сега съм в онзи завъртян кръг, водя децата /сега са на различни места, но от септември ще са в една и съща градина/, след това на работа, после обратно децата, готвя, къпя приспивам и на другия ден пак същото. И сега, един ден преди моя рожден ден, се замислям как хвърчи живота... Хем им се радвам как порастват, хем същевременно ми е едно ...

Последна редакция: вт, 25 юни 2013, 22:26 от Toni_baraboni

# 647
  • София
  • Мнения: 1 902
Хм,да взема и аз да се разпиша.
Голямото завърши Whistling
а малкото.....никак не ми се иска да порасне,искам си го такова малко и гушкаво Crossing Arms
Здрави сме,ходим си на градина,даже сега през Юли ще ходим в дежурна...да видим как ще се отрази Rolling Eyes
Честито на всички пораснали Юлчета Hug

# 648
  • София
  • Мнения: 53
Toni, много са хубави Heart Eyes Честит рожден ден на теб   bouquet
Моите деца също се лекуват с хомеопатия. Маги вече почти три години не е пила абсолютно никакви други лекарства. Петър с неговите тежки алергии за съжаление не се отървава напълно, но изключенията са все по-малко:)
Аз завърших тригодишен курс по хомеопатия, предстои ми дипломиране до края на лятото. А пък в момента участвам в един специализиран курс за Хомеопатично лечение на деца. Отдавна помагам на дечицата на мои приятелки, който има нужда може да ми се обади, ще се радвам ако мога да помогна:)

Имате ли представа дали и какви санкции има ако не запиша Маги на предучилищна тази есен?

# 649
  • Мнения: 222
Katche не знаех, че караш курс по хомеопатия. Нашия хомеопат всеки път изписва едно и също  и аз спрях да ходя, водя си хомеопатичен дневник и ги лекувам сама  Mr. Green ако се наложи ще те питам разни неща....

# 650
  • Варна
  • Мнения: 1 107
Катче, и аз много искам да се запиша на курс, може би трябваше докато не бях почнала работа, изтървах. Иначе Боби само веднъж е лекуван с лекарства през живота си, а е на 2 год. и половина. Оттогава минахме на хомеопатия и нищо не е пил. Сега в групата на Диана има някакъв вирус с повръщане, разстройство и висока темп. При нея само се повиши тем,пературата до 37,3 и никакви други симптоми няма. Хомеопатката каза, че имунитета й не позволявал на вируса да се развие и се справила блестящо. Иначе в групата има 7 деца в момента, всичко друго е болно.

# 651
  • Мнения: 222
в нашата група всички изкараха шарка, а сега вирус с висока температура и алено гърло....

# 652
  • Мнения: 6 940
Тони, честит рожден ден  bouquet Много щастие и здраве ти пожелавам и да те радват много малките Simple Smile

Ти сега къде ги водиш на хоемопат?

# 653
  • Мнения: 2 765
а сега вирус с висока температура и алено гърло....

 Това и ние в момента го караме....Ние се лекуваме с Класическа Хомеопатия вече трета година, много съм доволна Peace

# 654
  • Варна
  • Мнения: 1 107
Откакто почина Костадинов, не съм ги водила. Всъщност от миналия май не сме ходили по доктори. Но получавам добри впечатления от заместничката му. Милушева мисля.

# 655
  • София
  • Мнения: 1 946
Искам да кажа, и да използвам пак да благодаря на Катче, че ни помогна да се справим със зимната кашлица на яна, продиктувана и от третата й сливица.  Hug   bouquet

Децата ми не бяха пили антибиотик до този месец, но сега и двамата изкараха по един курс.  Tired В групата на малкия имаше дечица със скарлатина и от хеи пуснаха изследвания на всички. Откриха му оскъдно количество от стрептокока за скарлатина. не беше болен, но беше носител.. и личната, която досега не ни е изписвала антибиотик, бе категорична...
При яна количеството стрептокок се оказа значително, но и тя нямаше признаци на болна, освен дето леко започна да покашля два дни преди да станат готови резултатите. веднага и на нея същия антибиотик - аугментин. но за 10 дни. вчера бяхме на контролен. всичко е ОК.
Мъчно ми е, че ги натъпках с антибиотик, но много се наплаших от скарлатината и в крайна сметка се радвам, че поне не я изкара нито един от двамата, а само бяха носители. Яна беше започнала да се разболява по мое мнение, но го стопирахме в самото начало с антибиотика и така.
Четох в нета, че има случаи на излекувана скарлатина с хомеопатия, но не посещавам никой класически хомеопат специалист и не посмях да рискувам, а и нямах възможност да търся тепърва и т.н.
Хубавото е, че вече сме ОК, утре излизат контролните гърлени секрети. Надявам се и очакам добри резултати, а яна се готви за рожден ден  Blush

ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ на всички, че сега един порой от рожденици идвааааа  Hug

# 656
  • Мнения: 1 427
Пожелавам на всички весело изкарване на предстоящите рождени дни !



Лора от 3 месеца чака с нетърпение партито си, вече си е избрала рокля, торта, раздаде поканите си.... Laughing

# 657
  • Мнения: 6 940
Лора от 3 месеца чака с нетърпение партито си, вече си е избрала рокля, торта, раздаде поканите си.... Laughing
Лили пък рева предпоследния ден на училище понеже не искаше да дава нейните Whistling Бяха й останали две и много искаше да ги запази за себе си, а те бяха поименни за децата... Всички вървят и я питат защо реве ooooh!

# 658
  • Мнения: 479
Да са ни живи и здрави нашите юлчета  Hug На мамите пожелавам търпение и здрави нерви  Hug

Оле, а таткото как приема ексцентричните желания на Радо? Нашият би се шокирал, ама на сериозно  Laughing

Покрай Васко, Катето престана да спи сама... Тоест, като забременях, почнах да спя с нея на едно легло по нейно желание. Катето се роди бебето, почна да спи с баща си. Сега пак се разменихме. Но тя упорито проверява дали има някой при нея. Чакаме Васко да почне да спи по-стабилно и ще ги оставим сами в стая, че това не се издържа  Naughty Вече повече от 2 години не съм спала на едно легло с баща им  Crazy

Също от доста време, твърди, че е влюбена в едно момче от нейната група и постоянно бърбори и си фантазира за него (той е единственият твърдо желан гост за рождения ден). Дори на Коледа разправя за него на роднините. Обаче, той не споделя чувства й никак. В смисъл, че не й обръща специално внимание - зает е да тича с другите момчета и не мисли за брак  Joy А, та на всички разправя, че щяла да се жени за него. Отначало си мислех, че са детински приказки и ще отмине, ама, то, става тъкмо обратното. Има ли и други с подобни увлечения на тази възраст?

# 659
  • Мнения: 790
Баща му не е доволен и ми се кара като му угаждам.

А относно твоето питане, Миме, не знам как би реагирал баща им на изказването на Симона онзи ден, че била влюбена в една кака, която много й обръща внимание.  Crazy Моите деца всички са объркани. Бая се почудих какво да й обясня, без да й втълпявам стигми и отживелици, в които аз не вярвам. Обясних й, че са приятелки и чувствата й не са любов, а по-скоро приятелски. Надявам се, да се научи да прави разлика.

Ако се включи Киса, очаквам размахване на пръст, заради бисфенола и авент.  Laughing

Честит празник на всички и аз глобално, че едва ли ще мога да влизам за всеки РД. Да са ни здрави и щастливи юлчетата!

Ние за РД още не мислим, че ни пуши главата с куп други неща. Най-вероятно, ще празнуваме в заведението, което предстои да отворим, и което е едно от нещата, заради които сме под пара. За съжаление другите неща не са приятни.

Подаръци? Още идеи за крадене на готово?  Blush

Миме, отново пишеш неща, които бих могла и аз да ги напиша същите. За това сме залепили леглото й до нашето, но пък Радо пак е между нас. Да живее хола, ако не заспим докато ги приспиваме де:-)

Страхотни снимки показвате на децата. Ще ви кача и аз нещо утре от компа, ама моите така красиво не стоят. Те са в едно постоянно движение, винаги мръсни и омазани с нещо. Не смогвам. По-голямо е от мен.

Общи условия

Активация на акаунт