видове мляко при децата

  • 2 243
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 216
Много благодаря за информацията! В момента съм взела на ДМ Био мляко 3, което го дават за деца над 10м и не знаех с него ли да продължа или да взема Нутрилон 3

# 16
  • Мнения: 15 379
По-добре Лактана Киндер, вместо млякото на дрогерията. В пъти по-добро е.

# 17
  • Мнения: 2 216
Принципно искам да си продължи още известно време с Нутрилон, защото това мляко пие повече от 12месеца всеки ден. А след това мислех да мине на прясно мляко, за да мога да ползвам ДК.....
Обаче с тази информация малко се разколебавам кое мляко, до кога АМ....

# 18
  • Варна
  • Мнения: 37
Моето дете първоначално беше на Аптамил. После мина на Аптамил комфорт, защото имаше колики. Пробвах и с Милумил. Накрая се установих на Нутрилон комфорт и Нутрилон от 1 годинка до сега. Много добре го понася и имам чувството, че помага на съпротивителните сили на организма й, когато е болна. До тук бързо (за един, два дена ) се справя с настинките. Според мен дълъг прием на пълноценно мляко е само плюс за имунната система. 

# 19
  • Мнения: 15 379
А след това мислех да мине на прясно мляко, за да мога да ползвам ДК.....

?.
Не разбирам.
Захрани с прясно мляко и си ползвай кухня на воля.
Нека си пие преходното мляко, докато иска.

# 20
  • Мнения: 2 216
Това е най-добрият вариант, но след като опита прясно мляко дали ще иска АМ, това се чудя. Ясно е, че няма как да знаем, докато не опита детето.
Благодаря ви още веднъж за отговорите  bouquet

# 21
  • Варна
  • Мнения: 37
Повечето деца, които пият АМ си го предпочитат пред прясното. Моето момиченце не харесва прясно мляко. Пие рядко, но аз не й давах кремчетата от кухнята. То и детската кухня я започнахме на 1г. и 6м. и я спрахме на 2г. и няколко месеца. Може и това да е изиграло роля. Не знам как е с децата, които от бебета са на кухня и хапват кремчетата. Може пък да свикват с прясното мляко.

# 22
  • Мнения: 15 379
И моят син не понася прясно мляко.
Не всяко дете харесва прясно мляко. Просто вкус.

# 23
  • Мнения: 2 216
Аз въобще не държа на кремчетата от ДК. Даже съм се насочила към частна кухня, в която мога да не вземам десерт - крем горена захар не мисля да давам на детето си Stop
Но в самите ястия и супи слагали прясно мляко, защото такива били изискванията.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 37
Bona Dea, това не бива да те притеснява. Няма как щом е на детска кухня. Ще хапва малко мляко. Не е фатално. Няма да се отрази на приема на АМ. Поне аз така мисля.
 

# 25
  • Мнения: 388
а на децата ,които обичат прясно мляко на коя марка мляко давате?

# 26
  • София
  • Мнения: 15 222
Давам детското прясно мляко на My Day.

# 27
  • Мнения: 388
А Верея ?-какво ви е мнението

# 28
  • Мнения: 15 379
Аз купувам от синята Верея в кутия, по-маслената.
Харесвам я, но я пия само с еспресото си.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 37
Пряснo и кисело - Верея или пряснo - Май дей.

Последна редакция: ср, 21 дек 2011, 17:47 от didaka

Общи условия

Активация на акаунт