Смяна на обстановката

  • 1 522
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 212
Не се притеснявай. Колкото му се спи - толкова. Моето бебе през деня спи два пъти за по 30 мин. И то не в точно определен час, а когато видя, че й натежават очите и започва да плаче дори и когато играем и се гушкаме. Като се събуди започва да се вдига на лакти в леглото (количката) и да иска внимание и няма шанс да я накарам да спи отново - нито с люлеене, нито със залъгалка... А вечерното ви подскачане предполагам, че е от зъбите. Аз по съвет на доктора при тежки кризи разтварям една таблетка Дентокинд за зъби в малко вода и успокоява бързо.

# 16
  • Мнения: 1 402
Ние сме същите, през деня спи по малко, раздразнителен е, често се случва да заспива с рев. Вечер се буди по няколко пъти с рев  Sad, случвало се е да не може да заспи до 1 часа, а само преди месец-два беше най-спокойното бебе, което съм виждала. Но първите 2 зъбчета вече прозират и искам вече да пробиват, че да се успокои малко. Аз давам дентокинд и мисля, че ни помага малко, защото преди да ги започна даже беше спрял да яде, но след като ги давах 1-2 дена започна да си яде спокойно без да плаче и не съм ги спирала, понеже ми казаха, че действат с натрупване. Успех Кими  Wink.

# 17
  • Мнения: 3 647
И ние нямаме точен час за заспиване  или определен брой спанета през деня. Някой път изкарва с една обедна дрямка от 30 мин и цял ден.

# 18
  • Мнения: 77
Извинявам се ако съм нетактична, но защо са преценили че не можеш да се грижиш за него? Досега докато беше в дом колко често си го виждала, свикнал ли е поне малко с теб?

Иначе горе главата, всички бебета имат такива периоди, като расте зъб (а това не е само период ми си е направо през повечето време) или нещо друго не са на кеф, може да плачат и да се тръшкат повечко - просто се въоръжи с търпение и гушкай колкото се може повече. Успех!

# 19
  • Мнения: 1 054
Ще свикне. И ти с него, и той с теб Simple Smile Повече гушкане, гелче за зъбките /защото ми се струва, че това е проблема сега/, а с мястото вярвам вече е свикнал. Бързо се адаптират дечицата ни Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1 383
Извинявам се ако съм нетактична, но защо са преценили че не можеш да се грижиш за него? Досега докато беше в дом колко често си го виждала, свикнал ли е поне малко с теб?


Това е личен и болезнен за мене въпрос и не ми се говори на тази тема. Докато беше в дома ходех 3 пъти седмично за по 1,5 - 2 часа. За а 8 месеца не съм изпускала посещение. Иначе като цяло е  добре. Занимава си се сам. Даже се сърди когато му прекъснеш играта. Вярвам , че ще се справим.

# 21
  • Мнения: 1 402
Разбира се, че ще се справите!  Hug

# 22
  • Мнения: 212
Извинявам се ако съм нетактична, но защо са преценили че не можеш да се грижиш за него? Досега докато беше в дом колко често си го виждала, свикнал ли е поне малко с теб?

 newsm34 Stupid

Че това теб какво те касае?

# 23
  • Мнения: 3 647
kimmy ,  естествено, че ще се справите!   Hug Hug Hug
Важното, е че вече сте заедно Simple Smile
Извинявам се ако съм нетактична, но защо са преценили че не можеш да се грижиш за него? Досега докато беше в дом колко често си го виждала, свикнал ли е поне малко с теб?

 newsm34 Stupid

Че това теб какво те касае?
  202uu  202uu

Общи условия

Активация на акаунт