Съществува ли Дядо Коледа?

  • 5 592
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Дренка, предлагам ти и друго решение, ако искаш пробвай.
Пишеш отговор от Дядо Коледа, който ́и отговаря, че джуджетата вече са започнали работа по първото ́и желание, а има други деца, които чакат и нямат време за промяна.

Моята дъщеря на 6г. и половина все още вярва. Отдавна ме врънка за лаптоп. Отклонявам, защото имаме достатъчно компютри вкъщи, а и е още малка, освен това е и скъпо. А тя ми каза скоро, че щяла да си го поръча на Дядо Коледа и така щяло да ни излезе безплатно Mr. Green Тогава се сетих за варианта с отговор от Дядо Коледа, но пък тя се нави на детски лаптоп и засега има консенсус.

# 31
  • Мнения: 1 610
 Peace ами съществува разбира се  !!!

аз още вярвам... santa2


# 32
  • Варна
  • Мнения: 2 768
Лиляна жива да си!  bouquet
Как не ми е хрумнало за такова писмо с отговор. Тази година се оля с желанията, така че  предстои му да получи писмо от добрия старец. Mr. Green

# 33
  • Мнения: 75
Вчера моят шест годишен син ме запита съществува ли дядо Коледа и сам си отговори: "Не, нали вие купувате подаръците?" Аз реших да не го лъжа.

# 34
  • Мнения: 330
В един момент към 8-9 години разбират, че няма Дядо Коледа, но спомена за детското чувство на очакване и вяра се помнят цял живот.

# 35
  • Мнения: 35
Когато синът посещаваше  предучилищна група ( шестгодишен), с баща му решихме да му обясним, че дядо   Коледа не е от плът и кръв, тъй като предполагахме, че децата които  ходят на детска градина от дълго време отдавна са наясно, че подаръците се купуват от родителите.
В деня след това, когато отидох да го прибера, намерих почти цялата група разплакана и подсмърчаща, защото моето дете им беше обяснило, че дядо Коледа е измислен персонаж.  Mr. Green





Жестоко Cry

Общи условия

Активация на акаунт