136 sparkling ways to celebrate the Holiday Season in USA

  • 29 154
  • 715
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 169
Солей, супер заглавие, благодаря!

meat grinder е по магазините у наше село  Laughing

Соу Уат  Laughing

Агенте, ха честито!!! Много здраве и усмивки ви желая! Хубаво нещо си е къщата  Wink

МВК, радвам се за хубавите новини!

Бенс, как вървят приготовленията? Стрес?

# 16
  • Мнения: 4 290
 Ох, ако знаеш какво австралийско без мазнина мели в момента....само забърсвам леко крайчеца на не вегетарианската си уста.

# 17
  • USA
  • Мнения: 675
Солей, мерси за темичката!

Агент, честита къща! Само хубави моменти в нея!

МВК, само така да се чува!

# 18
  • Мнения: 1 800
Привет!

Агент, честито! Да е пълна с много обич и щастие!

МВК, радвам се за хубавите новини при вас.

Ван, няма приготовления, за сега оставаме тук с надеждата след година-две да заминем там или другаде.

# 19
  • САЩ
  • Мнения: 170
Ни в клин ни в ръкав да ви питам има ли и други като мен които се дразнят когато от училището на детето му дадът за домашно "фемили проджект" т.е. нещо с което то само не може да се справи и трябва родителите задължително да помогнат иначе домашното няма да се изпълни? Радвам се като им дават домашно, но ей тия много ме дразнят. Защо не им дават само неща с които децата да се справят сами и защо ми дават и на мен домашно? Ми аз моите съм си ги направила когато ми беше времето, сега той е наред. Но тук явно не мислят така и на въпроса ми на родителската среща учителката се изказа че те били лесни и отнемали 5-10 мин. Ми не е така. Обикновено детето седи 5-10 мин. и след това губи интерес, а родителя довършва сам. Не ми се вижда правилно и това си е.
Например преди няколко седмици дадоха един човек от картон висок към половин метър да го украсим според нашата култура. Мъжа ми изнамери мъжка носия от интернет и криво ляво успя да я скълапи и цветна хартия и човека се получи. Ама съвсем не беше 5 мин. После дадоха един картон на който да се редят снимки и да се пишат разни обяснения. Хайде ходи вади снимки и т.н. Сега пък пратили една снежинка да я украсяваме. Бе викам на Алекс кажи да учителката че снежинките са бели и толкова. Както и да е, въпреки че ще я украсим съм сигурна че той ще и го каже  Grinning Да бе дала поне елха да видя смисъл, пък то снежинка.
А още е при-киндергарден. Не искам да си представя понататък какво ме чака  Tired

# 20
  • USA
  • Мнения: 559
Хитруша, явно това е философията на детската градина. Много неприятно.
На мен не са ми давали домашни. Simple Smile Само снимки съм отпечатвала и ходих да чета книжка веднъж за деня на майката и общо взето това е. И моето е при-К. Дано в училище да не искат такива неща, че хич не ми се занимава с артс & крафтс.

# 21
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
На мен ми харесва да ходя в училището. Домашни не ми харесват  Laughing имам си достатъчно.
 
Айде, Агент, нова къща - нов късмет.  Hug

# 22
  • Мнения: 3 367
Аз харесвам тези домашни,но съвсем не се ангажираме толкоз ние с баща им. Осигурявам материали каквито поискат децата ако мога,инак се оправят с каквото има. Макс.което правя е да им напомня че е дю,инка нищо не правим ние,еле пък аз да режа-той да зяпа- Naughty.Който не си е направил домашното си събира срама сам (случи се на 2 пъти,научиха си урока).Инак през годините много забавни неща правиха-костюми на индианци,джинджър бред човече,табло с какво обичам и какво не обичам,карти едни с букви и картинки,проект с планини / реки/т урист.обекти,представяне на любима книга с материали измислени от детето,тейбъл мат който разказва за сем.им и пр.

# 23
  • САЩ
  • Мнения: 170
Анет както винаги си супер! Напълно споделям мнението ти че който има домашно трябва сам да си го прави иначе си сърба попарата. Това се и опитвам да му обясня. Дразня се че тези домашни са дадени точно като "фемили проджект". Така е написано в обяснителната бележка към проекта. Така е казано и на децата, да го правят с родителите. Ееее, кога бе джанъм??!! Не че не му помагам, но когато има нужда, иначе за какво?
Уинкс, да в тази градина постоянно имат някакво занимание за родителите. Я книги ни викат да четем, я да разказваме кой какво работи, я материали да носим, дарения събират, и тем подобни. Лошото е че за тези неща надъхват децата и те после хленчат на родителите. Според мен това не е правилно. Хубаво сложили бележки, плакати, можем да четем, виждаме и преценяваме ще се включим ли в нещо или не. Не е нужно да се зарибява и детето постоянно. Отначало бях ентусиазирана и постоянно носех и бях по дейна, нооо то не спира и вече ми писна. Дразня се, но пък иначе имат супер база и виждам как на Алекс му се отразява добре и му харесва. Явно не може да е идеално.

# 24
  • Мнения: 3 367
е фемили де-кой мислиш стейпълва на индианеца перата и мете пода след като е посипан с разноцветни форми на изкуство Mr. Green?При нас тези домашни не са от днес за утре и учат народа на планиране малко от малко;аз отказвам да кърдя реки и да строя сцена за куклен театър в последния миг,децата ме познават и мислят овреме

# 25
  • САЩ
  • Мнения: 170
Ха, ха Анет хареса ми твоето участие във "фемили проджекта"  Laughing Смятам да взема пример  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 2 185
Запис, запис   Flutter .

Агент, честита къща, много хубаво, завидях Wink .

# 27
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Питанка - на много фенси вечеря, ако сложа сандал, трябва ли да имам чорап? С рокля не се харесвам, сигурно ще съм с панталон, макар, че още нищо не съм купила. Уф, мъка ми с моите кг как да се облека.

# 28
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 792
Според протокола да, но ако е много официална вечерята не мисля, че сандал е подходящия тип обувка ( пак според протокола).
В поканата не пише ли как трябва да сте облечени?

# 29
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Не, не пише, ще купя нещо затворено и супер високо да го докарам поне на височина. Тоалета ми е още по-труден и никак не ми се обикаля по магазините, но няма как.

Общи условия

Активация на акаунт