136 sparkling ways to celebrate the Holiday Season in USA

  • 29 181
  • 715
  •   1
Отговори
# 45
  • usa
  • Мнения: 2 113
За HPV ваксините май няма с какво да се изкажа, което да го няма в нета и предполагам вие да не сте го прочели. Доста четох лятото за тях, ама така и не стигнах до някакво заключение. Успокоих се, че за мен е безвъзратно късно, а девойките са ми още малки да ги мисля и докато пораснат дано да има повече инфо за тях. Но ще ми е интересно да споделите опит. Миз при вас е назрял момента, та напиши после какво решение сте взели, моля!

май стигам до решението да пропусна тази ваксина. висок процент от населението заразени с hpv, но малка вероятност от зараза с `лош` вирус - с повечето организмът се справя сам; неяснота за сигурността на имунитета от ваксината; добър скрийнинг, който поради несигурността на имунитета не трябва да се пропуска, хваща последствията от `лошите` вируси навреме; не успявам да намеря данни за безопасността и; въобще май преценявам, че не си струва, но ще се поровя още малко.

аз проблемът със семейните домашни от година-две го реших с възлагането му на каките - силвия обича да ги прави с брат си. иначе докато девойките бяха в малките класове и аз развих дълбока омраза към тях, даже бях пускала тема тук Simple Smile. като могат сами да ги направят добре, но имаше и такива, които беше абсолютно неизбежно моето или на баща им(изключително рядко) участие.

оферта да отида някъде без деца не бих пропуснала, пък ако ще офертата да е за сибир... в сф бих отишла дори с деца, бих стояла докато ме изгонят, от любимите ми градове е.

# 46
  • Мнения: 3 988
май стигам до решението да пропусна тази ваксина. висок процент от населението заразени с hpv, но малка вероятност от зараза с `лош` вирус - с повечето организмът се справя сам; неяснота за сигурността на имунитета от ваксината; добър скрийнинг, който поради несигурността на имунитета не трябва да се пропуска, хваща последствията от `лошите` вируси навреме; не успявам да намеря данни за безопасността и; въобще май преценявам, че не си струва, но ще се поровя още малко.

Аз рових много преди 2-3 години (за себе си), рових и преди 7 месеца отново и твърдо съм убедена, че няма да си я сложа доброволно.  Peace
За жалост не букмарквах инфото, което намерих и за това не си изказах мнението когато попита.


Купихте ли подаръците вече, дами? Разклатихте ли сериозно семейния бюджет?  Mr. Green

# 47
  • usa
  • Мнения: 2 113
За жалост не букмарквах инфото, което намерих и за това не си изказах мнението когато попита.

благодаря за мнението дори без букмарквано инфо Hug. подкрепя моето усещане по темата. ако е за мен решението е лесно, но като е за децата...

# 48
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
миз общо взето до подобни изводи стигнах и аз. В крайна сметка те са толкова много щамове, а ваксината е само за няколко от тях.  Още няма инфо за това как влияе известен брой години след слагането й, и дали изобщо има някакъв ефект. Една добра имунна система и ежегодна профилактика, би трябвало да не позволят да се появи проблем.
 Както писах аз това лято доста изчетох заради мен си, и стигнах до извода да не пропускам ПАП и да се постарая да си възстанова сринатата имунна система.  А и малко с недоверие гледам всяка ваксина която ти я пробутват непрекъснато, че даже и безплатно.

Подобни фемили домашни скоро не са носили в къщи. Имам чувството, че след К. спират. Но и не мога да се оплача де, училищата на децата не са ги товарили много, много с такива род крафт неща, така че не са ми дошли в повече,

МВК аз не знам рецепти за коледни сладки. И на мен ми се ще тази година да се пробвам с тях.

Още не сме пазарували Коледно. Обикновено чакаме да мине РДто на голямата и след това се почват покупките за децата.  За мъжа ми идея нямам какво да е. Всяка година взимам нещо да го изненадам, ама тази година нещо зациклих. Давайте идеи вие какво ще взимате на половинките?


# 49
  • Мнения: 2 674
Готварството е моята стихия и винаги като се наложи да сътворявам произведения на изкуството ползвам Гугъл. Намирам го за много полезен. Пренасочвам ви към него:)

Подаръци не съм измислила. Мъжът ми е скромен както винаги, майка ми се отказа от първоначалния подарък, а детето със сигурност не се е метнало на мен-иска само едно плюшено мече. Иначе аз моя подарък ще си го получа тази седмица и по стара семейна традиция започвам да го ползвам по предназначение веднага. Свекърва ми се научи, че аз ги отварям подаръците когато пристигнат, а не на Коледа, и взе да ги праща в последния момент. Не знам защо, но много мразя елемента изненада, при това съпроводен със солидна доза чакане.  Laughing

# 50
  • У дома
  • Мнения: 1 741
За половинката и аз се чудя. Много заслужава, но не знам какво да измисля. А и ме изненада с пълен отказ да ме пусне сама на разходка до сф. Чудно, много чудно.

Да са живи и здрави момичетата, които ми помогнаха с тоалета и обувките, получи се чудесна комбинация. Имам няколко дена да тренирам ходене с 10-инчови токове.

# 51
  • Мнения: 2 674
О, ама нали си знаеш. Снимка и ние да те одобрим, а през останалото време тренираш:)

Аз като ходих на еврейска сватба занимавах форума с моите модни трепети, дай и ние да оплакнем око. Няма само стилистките да намажат. Crossing Arms

# 52
  • Бостън
  • Мнения: 13 595
Аtalanta, I аз, и аз икам да оплакна око в хубав чепик, нищо че съм се овъртяла в бормашини, шпакли и бои... старият фетиш ръжда не хваща!

Каква разправяхте навремето (когато не внимавах) за парочистачките - има ли сми?

# 53
  • Мнения: 3 367
Atalanta,сори че не те пускат,може би друг път Mr. Green
*
Подаръци-дън,2 ката слушалки и 2те книги за децата са налични,ние скипваме и толкоз,няма стрес, търчане и блъсканици. Заподготвили са ме отсега в офиса как да избегна холидей стрес,максималният такъв който предвиждам е пазар за ядене, който не мога да измисля как да избегна качествено (не само този месец,а принцино)
*
помня говорихте за косопад и разни опитни дами се изказаха; не мога да се сетя дори кога беше да ровя назад,моля ако някой има сек да ми пише бележка че положението не е хубаво (ям добре,не се стресирам Mr. Green,минаха почти 3м откак не кърмя,мултивит.започнах от няколко дни)..мерси!

# 54
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 848
И аз като Цонна използвам Гугъл за помощник в кухнята и т.к. детето е още малко, пък и сладки не яде - тази година ще пропуснем тази дейност  Mr. Green
Подаръци купени само за малкия ( дядфо Коледа, дядо Мраз, Снежанка ) ще носят по нещо, така като гледам, се очертава и за джуджетата да има да носят.
За мъжът ми за сега нищо ( така е като не може все да си избере), той онзи ден и за РД си ден нищо не получи, хубаво, че беше тъщата та да отсрами родата:)
Аз съм си избрала подаръка - един скутер, ама се циганя за цената в момента:)
подараци тази година купувам само за децата, за другите като си затръгваме за БГ ще му мисля

А честит Ви Никул ден! На всички именици да им е живо и здраво името , много здраве и късмет!

И аз искам да разбера за парочистачката, че едни стъклени мивки ми се опъват нещо на чистенето:)

# 55
  • Мнения: 616
Подаръците за ММ ще са плейстейшън, разни гийки комикс неща, тигани и чехли. Това си е поръчал на Дядо Коледа.

Коледните ми сладки не са точно коледни - правя  забравените кукита, разбит на сняг белтък със захар + печени орехи, лешници, + чоклит минт чипс, и се сушат във фурната. Аз не ги харесвам, но раздавам в офиса кутии за Коледа и са голям хит.

И аз се нареждам за парочистачката.

# 56
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 848
Мисля, че някой беше пускал късмети за баница на английски. Моля, пуснете ги пак   bouquet

# 57
  • Бостън
  • Мнения: 13 595
 Grinning Тандури пусна навремето и късметите и парочистачката, веднага лъснахме тези, дето не сме внимавали в картината  Grinning

Обаче вчера се сдобих с една на Вагнер или нещо подобно и мисля да комбинирам индъстриал сила препарати + пара, та резултатите няма да са репрезентативни много, но все пак...

Подаръци не съм купувала, бюджета е взривен...

Бисквити прези живота си не съм правила, за рецепти си има Гугъл, а за коледни бишкоти/великденски козунаци/етс. - добра приятелка  Crazy

Anetте,  нищо не можеш да направиш, опитах всичко и с Анджи и с Крис, докато не опада всичко, което е било дю за падане по време на бременност и следродови хормонални въртележки нищо не оправя нещата. Като почне да ти никне бебешка косица и заприличаш на чудо в главата знаеш, че има светлина в тунела. В момента имам 1/3 от косата, която имах...

Последна редакция: вт, 06 дек 2011, 16:54 от Agent Provocateur

# 58
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 848
Моля, моля, парочистачката сам си я запазила като файл. Mr. Green

# 59
  • Мнения: 616
Имам файла на Тандури, ако не се появи, пратете мейли да го пусна. Предупреждавам че от миналата година каквото ни се падна от нейните всичко се сбъдна, излезе страхотна орисница.

Общи условия

Активация на акаунт