Покажи ми красота пак.....

  • 78 656
  • 741
  •   1
Отговори
# 510
  • Русе
  • Мнения: 12 402
Amber
мила,  у нас Родопите!!!
  Скалният мост го познах, но параклисчето не мога и скалните ниши от кои са.

# 511
# 512
  • Мнения: 11 004
Amber
мила,  у нас Родопите!!!
  Скалният мост го познах, но параклисчето не мога и скалните ниши от кои са.

Параклисчето е Кръстова гора   http://www.beinsadouno.com/board/index.php?app=gallery&image=2430

чудните мостове - http://www.priroda.bg/articles/view/4/128

# 513
  • Мнения: 416
Снимка на облаци, 10 минути преди начало на една страхотна буря-
http://media.snimka.bg/s1/0344/026932435.jpg?r=0
Аз се опитах да снимам как валеше в далечината дъжд, обаче не ги разбирам настройките на камерата и желанието ми е повече от възможностите Laughing.

# 514
  • Мнения: 836
И аз имам едни красиви облаци:  Simple Smile

# 515
  • Мнения: 416
Разкошно е. Даваш ли ми го за подпис?

# 516
  • Мнения: 836
Давам Simple Smile

Копнато е от нета, не е мое.

# 517
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 746

# 518
  • В градината...
  • Мнения: 16 148

Последна редакция: ср, 18 апр 2012, 13:06 от perunika

# 519
  • Мнения: 43 236
Перу, нищо не се вижда.

# 520
  • В градината...
  • Мнения: 16 148
Аз що виждам  newsm78

# 521
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 746
И аз не я виждам.

# 522
# 523
  • Мнения: 4 529
И аз нищо не виждам, перуникаRolling Eyes

# 524
  • В градината...
  • Мнения: 16 148
Ами, сори, ама не става

Общи условия

Активация на акаунт