Операция на щитовидната жлеза -5

  • 76 654
  • 748
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 26
Гелика,хапна ли ти колянцето кисело зеле,а?Аз даже си спомням ,че майка мажеше листото с мед и тогава налагаше и така спеше.Работя си аз ,мила ,и там съм най-добре,стягам се.В къщи се разпускам и не мога да се търпя. Heart Eyes
Пепи,пиши редче де. Heart Eyes
Инка работи виждам я аз. Heart Eyes
криста37,добре дошла,при мен проблема е обратен,но ендото ти ще ти каже най-добре какво да правиш. Hug

# 706
  • Мнения: 18
Гелика, много ти благодаря! Аз просто останах втрещена днес. Оперирах се преди месец в еднокринологията в Майчин дом при доц. Сечанов. Чувствам се добре, просто много бързо се изморявам. Това са първите ми изследвания след операцията

# 707
  • Мнения: 18
Четирилистна детелина, здравей, добре заварила! Да, утре ще отида, благодаря за вниманието!

# 708
  • гр.Гоце Делчев
  • Мнения: 758
Здравейте сладурки Гелика ,Меци ето ме чета ви по-малко ,но тия дни не ми остава време да седна на компа понеже почивам и вчера и днес,гледам внуците,а големия и той иска да сяда на компа да играе.Иначе малко работя по градината,но бързо се уморявам нали съм си бабичка  :lol:kuseto желая ти по-бързо да се оправиш.криста 37 не се шашкай,ще видиш,че всичко ще се оправи. Hug Hug Hugна всички и най-много на моите дружки.

# 709
  • Мнения: 111
МОЛЯ СПЕШНО ЗА ОТГОВОР.УТРЕ ВЛИЗАМ ЗА ОПЕРАЦИЯ ЗА ВЪЗЕЛ НА ЩИТОВИДНАТА. КАК СЕ ЧУСТВАХТЕ СЛЕД ОПЕРАЦИЯТА, БОЛЕШЕ ЛИ.СТРАШНО ЛИ Е.

# 710
  • При розите и топлата вода ......!
  • Мнения: 139
bebe+, спокойно, не се страхувай. Операцията не е тежка. След операцията има малко дискомфорт, но не е тежко. Възстановяването става бързо. Ще стискаме палци. Hug Къде ще те оперират?

# 711
  • Мнения: 111
В понеделник в Стара Загора д-р Рачков.
Какви изследвания се правят предния ден преди операцията?

# 712
  • При розите и топлата вода ......!
  • Мнения: 139
Ами, те обикновено си ги правят в клиниката. Имаше тук момиче оперирано от този хирург и беше много доволна. Ти не си ли направи изследванията или утре ще ти ги правят?

# 713
  • Мнения: 111
Да утре влизам за изследвания. Стискайте ми палци

# 714
  • гр.Гоце Делчев
  • Мнения: 758
bebe+ имаш силно палцестискане и от мен желая ти успешна операция и ще чакаме след това да пишеш как е минала операцията.Гелика вече ти е отговорила ,че не е тежка операцията. Hug Hug Hug на всички от мен и най-вече на моите дружки.

# 715
  • Мнения: 115
И от мен успех на Бебето! Ще стискаме палци и ще чакаме известие след това. Hug Hug Hug

# 716
  • Мнения: 430
Бебе, успех и от мен. Стискам всички палци.
Привет момичета. Радвам се да  прочета, че сте добре. Другата седмица съм на преглед, да видим дали са се повлияли хормоните след лекарствата. Ще пиша след това. Прегръщам ви всички. Hug

# 717
  • Мнения: 111
Мили момичета - днес влязох в болница за изследвания. Взеха ми кръв, ренген на белия дроб, кардиограма и консултация с анестизиолог. И ме пуснаха за събота и неделя. В неделя ще се прибера в отделението и  понеделник дано всичко да е наред.

# 718
  • Мнения: 4 350
успех и спокойствие през уикенда!наслаждавай се на хубавите цветни празници!
на всички ви желая  нови и чисти хоризонти, красиви дни, искряща мисъл и градивни действия!
Бъдете вдъхновени, озарени и щастливи! Hug

# 719
  • Мнения: 430


честит имен на всички. да ви е живо и здраво името и да го носите с гордост. Весел празник от мен.

Последна редакция: нд, 08 апр 2012, 22:20 от 4eri.

Общи условия

Активация на акаунт