Миете ли съдовете на бебо в миялната машина?

  • 1 154
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Vienna
  • Мнения: 266
лекарката ми ми каза,4е може,дори и за бебе като мойто 4м., но с те4ен препарат ,а не с таблетки,4е те остават, съ6тото е и с пералната, не е необходимо 2ро плакнене, ако ползвате те4ен прах за пране!

# 16
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Комшу - всичко вътре бря  Laughing

То на 60 гадуса нищо мръсно по тях не остава!

Пускай ги смело, няма страшно.  Peace

# 17
  • Мнения: 35 972
не ме е страх от мръсното, нали било полезно за децата, укрепвало имунната система  Mr. Green
да не остане нЕкоя химия ме е шубе, 'щото докато плакна от химията - все едно съм го измила на ръка  Sick

# 18
  • София
  • Мнения: 2 298
Да, пускам ги там, защото с температура 70 градуса се постига измиване, каквото аз не мога да постигна на ръка...
А иначе винаги изплаквам с вода непосредствено преди да ползвам нещо - чашка, чинийка, купа, лъжичка - независимо, че е прибрано измито, просто навик.
Заб. Шишета с биберони още стерилизираме.

# 19
  • Мнения: 1 393
Аз ги мия в миялната и после ги изплаквам с обикновена вода

# 20
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Няма страшно съседе...  Peace
Ако те е страх от остатъчна химия, ги пусни да се плакнат 2-ри път, но това за мен си е престараване Wink

# 21
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Да,но после ги изплаквам с вода.

# 22
  • Мнения: 5 251
Да и много хубаво се измиват  Peace

# 23
  • Мнения: 8 769
Всичко, що може да се сложи в съдомиялна, го слагам и мия там! Grinning

# 24
  • София
  • Мнения: 3 688
слагам но не всички
шишета не съм доесга
ама като чета май и аз трябва да почна на пъхам всичките:)и после обилно под течаща вода!

# 25
  • Мнения: 1 737
Всичко пускам там и като приключи миялната я пускам още веднъж на режим "плакнене", както е с всичко вътре.

# 26
  • София
  • Мнения: 2 671
На мен още не ми е дошло това на главата, но последните таблетки, които купихме, ми се виждат дота силни, усеща се миризмата на препарата след като са измити съдовете. Марката е Calgonit Power Ball, вие какви течни препарати ползвате и препоръчвате?

# 27
  • Мнения: 7 837
Мия всичко в миялната, откакто Самуил стана на 6 мес.

# 28
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Да. Мия ги без проблем. Не мисля, че някой трябва да се притеснява, защото в съдомиялната машина съдовете се изварават и не остава препарат по тях.

Общи условия

Активация на акаунт