Съвети при подреждане на кухнята

  • 13 669
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4
Аз наскоро видях такива бурканчета! Прозрачни са, като посредата имат една матирана част, на която мисля че можеше да се пише!

# 16
  • Мнения: 13 191
А какво ще кажете за подправките? Мисля да си купя няколко бурканчета, еднакви, и в тях да си прехвърлям съдържимото от разните пликчета, кутийки и шишенца, обаче се чудя как ще ги разпознавам, все пак не е удачно непрекъснато да отварям и да душа всяко бурканче. Може би се слагат някакви етикети... newsm78


Вземи си прозрачни. В Икея има бурканчета, които се подреждат легнали върху неплъзгащи поставки, в плитко чекмедже с пълно изтегляне. Много удобни ми се струват.

# 17
  • Мнения: 54
И аз съм със стъклени бурканчета, най-обикновени. Взех ги със различни капачки и големи, за да помня кое къде е. Има ги и в магазините по левче, на мен са много удобни.

# 18
  • Раковски
  • Мнения: 2 170

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 301
А пък днес в Техномаркет@Home видях едни страхотни буркани за съхранение на продукти - ориз, паста, захар, сол... Виждам ги някъде в долните чекмеджета, в близост до зоната за готвене, а резервните пакети от същите продукти (макар, че обикновено не се запасявам, може би само с брашнените смеси за машината за хляб) някъде на по-затънтено място...

# 20
  • Мнения: 54
А аз се запасявам, имам цял шкаф за запаси, и отделен за вече отворени запаси. Захар, сода, едър лют пипер имам в големи буркани, другите са в малки. Но моите са непосредствено до котлоните, на показ. Не ми е удобно да ровя в шкафове за подправки. Ще мина да си навзема още такива буркани, че ми е страшно удобно. Според мен няма проблеми такива ежедневни неща да са върху плота, а не скрити. Аз нищо друго не държа отгоре, само тях, и малките електроуреди прибирам.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 66
Shadowman, първата картинка от къде е? т.е. от къде могат да се намерят тази стойка с бурканчетата?

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 301
Ако не се лъжа Блум имат такъв органайзер за подправки.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 66
Ако не се лъжа Блум имат такъв органайзер за подправки.

Да, междувременно го открих в сайта им. Благодаря.
Изглежда много практично. Трябва да потърся къде продават в Пловдив.

# 24
  • Мнения: 1 070
Ще следя за идеи. Много хубава тема!

# 25
  • Мнения: 309
гр. Пловдив
бул. Цариградско шосе №53 (база ДК)
тел./факс 032/ 68 22 59
моб.             0878/512 219     
e-mail: plovdiv_blum@abv.bg
за moonflower това е адресът на Блум за Пловдив. Бившият Домостроителен комбинат.

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 66
гр. Пловдив
бул. Цариградско шосе №53 (база ДК)
тел./факс 032/ 68 22 59
моб.             0878/512 219     
e-mail: plovdiv_blum@abv.bg
за moonflower това е адресът на Блум за Пловдив. Бившият Домостроителен комбинат.


Благодаря много за адреса.

# 27
  • Мнения: 4
В кауфанд са пуснали подобни 5бурканчета за подправки на цена около 16.00лв.

# 28
  • Раковски
  • Мнения: 2 170
Ако не се лъжа Блум имат такъв органайзер за подправки.

Да, междувременно го открих в сайта им. Благодаря.
Изглежда много практично. Трябва да потърся къде продават в Пловдив.

Адреса е точен, но там има много фирми и складове, ако те интересеува точното място мога да обясна на лични за да занимаваме хората.

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 756
Ако не се лъжа Блум имат такъв органайзер за подправки.
някой знае ли приблизителна цена?

Общи условия

Активация на акаунт