Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - Приказката Свърши - Тема 83

  • 33 818
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 883
Светле, Hug днес санким смирени чувства и мисли се полага да имаме, Thinking
ама и аз като тебе съм набрала на една персона та чак ми иде да си захапя клавиатерата. Hands Fist
Ей за това бабище стара реч:


Като я сравнявам с гадостите ,които А.М. направи спрямо Саваш,той си е направо
чичек за мирисане Crossing Arms, искаше човека само дрогата да си пренася, а любящата анне Шахнур
какви ли не мизерии поднесе на синът,когото обичаше
- провали субсидията за фабриката,като накара  безхарактерния си брат да краде документи
- с измишльотината,че Китка ТрънПаламидова е бременна,довлече А.М. от Ван в Истамбул под носа на Саваш
- лъготеше и криеше престъпленията на онова полуидиотче синът й Мустафа
- прекарваше зад гърба на Саваш наркотици с продажния Орхан и помогна с безумните си дела Саваш да влезе зад решетките
- говореше за чест и достойнство на Саваш ,но в същност всичките й дела бяха престъпни и насочени срещу семейството
-тя е виновна и за престъпленията на Мустафа /както правилно й намекна и Фидан/ ,който извади нож и рани друго дете,опита се да изнасили момиче,даде наркотици на братовчед си и накрая естествения цикъл на престъпленията му завърши с две убийства / първото инсценирано,ама кой да знае newsm78 /
- предизвика инфаркта на Пала,като го манипулираше, чрез синът му Халдун.......има още,ама засега стига Crossing Arms

Е-е-е-е , питам аз кой навреди повече на Саваш и
семейство Балдар - А.М. или родната му майка Mr. GreenЗатова и аз като Назан ще кажа - тя накрая
май получи божията справедливост.Вярно че в последните серии се промени,но кога - когато разбра,че дните й са преброени,а не защото е осъзнала,че Саваш върви по по-добър път и ще изведе семейството и аширета към спокойни времена.

# 706
  • София
  • Мнения: 1 433
Привет момичета  bouquet Hug
Честит празник на всички именници newsm51 smile3525
Да са живи и здрави, и много, много щастливи  bigdance2
Диме, гледам рано, рано си подпалила моторетката afwitch smile3540 smile3540
 Joy Joy Joy

и аз така снощи
заради бурята, ми прекъсваше и нета, и Фемилито Banghead  comp03
та гледах серията на пресекулки

видех Явуз на маса с некаква руса мадама, тя пък отде се взе, или просто я беше забърсал newsm78

и как въобще попадна на фирмата на Ясемин и Севги-то, случайно ли беше newsm78

а за Китка немам думи bash bash
Аби-то й подарил кола
все едно Саваш немаше да й купи ако беше поискала
че кой мъж ще приеме такова унижение
и после хлипа на рамото на Шахи
Шахнур да беше приласкала така дъщеря си, а не Китка недоплевена #2gunfire

# 707
  • Мнения: 10 822
Честит празник на всички празнуващи !!! Hug

Много здраве и една гоооолямааааа любов ,като тази на Саваш и Яска !!! Peace


                    Hug Hug Hug Hug Hug Hug

                         Весел празник !!!  bigdance2

# 708
  • Мнения: 883
Галка Hug - за мадамата си права - беше решил да вдига самолета,ама не стана работата,
заради обаждането на Чичек
А-а-а-а,сакън Naughty  при Явуз няма нищо случайно - беше проучил фирмата на Ясемин и беше се обадил там,уж много впечатлен от бързия успех на рекламната кампания на Балдар.Човекът си прави отдалече плановете ,ама да го вземат дяволите имаше и голям късмет понякога. ooooh!

А метлата яхам за тези,които уж много,ама много обичат Саваш,та чак са готови живота си да дават за него,а всъщност му донесоха или бяха причина за едни от най-големите му беди. Naughty
Що не се ядосвам на А.М.или на Мехмет,или на Явуз - те са ясни,ачик-ачик си гонят интереса да смажат Балдар.Дето има една приказка - От враговете си знам как да се браня,ама  кажи приятелите ми кои са Mr. Green

# 709
  • Мнения: 12 829
Здравейте момичета !
Днес е Никулдин!

Никулден заема важно място в българската празнична традиция. Според народните вярвания, когато шестимата братя светци си разделяли света, на Николай се паднали всичките води. Отредено му било по вода да ходи, кораби да води, по морета ветрове да спира. На Никулден българите приготвят богата празнична трапеза. Основното ястие на този празник е рибата. Тя се приготвя по различни начини в различните райони, но винаги от всички риби се отдава предпочитанието на шаран. Смята се, че шаранът е "слугата" на Св. Никола.

Едно от поверията гласи, че веднъж, когато светецът бил в открито море, се разразила силна буря. Заради дупка на дъното в лодката започнало да навлиза вода. Тогава светецът бръкнал във водата и извадил оттам един шаран и запушил дупката с него. Оттогава шаранът се смята за жертвена риба на трапезата в този ден. Поради това и празникът понякога го наричат "Рибен Св. Никола". Шаранът се приготвя в тесто, пълнен с ориз, ядки и стафиди - това ястие се нарича "рибник". Също може да се приготви и печен шаран. Никулденската риба трябва задължително да бъде прясно уловена и с люспи. Първата хваната риба на този ден се изяжда от рибарите, печена на самия бряг.

Честит празник на Гони!


И аз имам повод да Ви почерпя за здравето на моя съпруг, защото е прекрасен човек и опора в живота ми
 

    


Последна редакция: вт, 06 дек 2011, 11:39 от eliNIM

# 710
  • Варна
  • Мнения: 1 826
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ ДНЕС!
Като изпишете тази тема Заповядайте в НОВАТА ТЕМА

# 711
  • Мнения: 1 863

Честит имен ден и на всички които празнуват днес -
бъдете живи и здрави, много успехи в живота и любовта.
                                                   




# 712
# 713
# 714
# 715
# 716
# 717
# 718
  • София
  • Мнения: 1 433
Диме, благодаря Hug
значи Явуз бей съвсем преднамерено е избрал фирмата Thinking
аз си мислех че като видя рекламата на Балдар, тогава ги е нарочил
направи ми впечатление роклята на Ясемин при срещата с Явуз
много готина, ама съвсем прилична hahaha hahaha
на първата среща във фирмата на Саваш се беше праснала в една страхотна зелено резедава рокля с голямо деколте Wink
и да не беше Савашковата Пепеляшка, пак щеше да му обере точките
жалко че съм толкова боса в компютрите и не мога да копна двете снимки за сравнение

# 719
  • Мнения: 12 829

Галя , заповядай



Общи условия

Активация на акаунт