Re: AVON само за представители - КАМПАНИЯ 17 -Тема 89

  • 26 169
  • 589
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 828
Привет!
Отдавна се каня да ви питам, как вървят при вас боите?
При мен който си поръча веднъж - не повтори  Tired
Чудя се защо така, дали заради цената  newsm78
Аз лично я харесах боята и вече трети път се боядисвам с нея  Simple Smile



Какво е, нищо не виждам?
При мен пише - очаквайте от 8-ми декември.

# 16
  • Мнения: 611
Кате,   bouquet

Аз започнах лека-полека да събирам поръчки за К17. За момента имам... 13,50 лв  Joy Но моите хора винаги ми ги дават накрая. Най-вероятно ще гледам да пусна преди Коледа, зависи от това в какви цветове ми светят продуктите, защото предполагам, че ще има и предвидени за подаръци. Хич не ми се иска, защото знам, че зареждат накрая с липсващите продукти, ама ако клиентите искат, не мога да ги карам да чакат.

Този път ще минат без мое участие. В миналата кампания си изхарчих цялата комисионна, за да хвана чантата и дори коледните подаръчета съм накупила, та този път ще съм пас.

Дразнещо е да поръчаш комплект и да не дойде една част от него  #Cussing out Съчувствам ви, момичета! И не е нормално на третия ден от началото на кампанията да светят половината неща в жълто  Crossing Arms В тази връзка да ви питам... Преди време някоя беше споменала, че ако си на 30%, е достатъчно да пуснеш само една поръчка над 190 лв на кампания. Означава ли това, че мога да пусна една голяма поръчка за 190 лв и след това една за 50, за да покрия липсите, ако има такива? И следващия път ще бъда ли пак на 30%?

Да, достатъчно е първата ти поръчка от кампанията да е над 190, втората дори да е под - 30-те% не ги губиш за следващата.
Успешна на всички!   bouquet

# 17
  • Мнения: 1 210
половината неща от нея светят вече в жълто.......



 Моооляяяя?!  ooooh!



Ами аз я пуснах за толкова малко пари, заради часовника от разпродажбата. Вчера ми светеже жълто, преди да пусна поръчката също. Сега обаче светна в зелено.... Ходи ги разбери.
И да ви се похваля. Плащането през ePay се обновява сутрин около 9.30 на следващия ден след плащането..... (Стига нареждането да е пуснато до 11 сутринта). Вчера пуснах едни пари, за да мога да поръчам днес. И докато си оправях поръчката, балансът ми се обнови..... Хепи. Сега остава да няма изненади и във фактурата.

# 18
  • Мнения: 222
и при мен с боите е така - само аз поръчвам и съм много доволна, вярно изтощават косата, но цвета се получава супер....
новото предложение е 2 парфюма (едт) по избор за 19,90 лв - не е лошо май...
EDT Pur blanca
EDT Pur blanca blush
EP Perceive
EDT Passion dance
EDT Simply because
EDT Windscape

# 19
  • Мнения: 1 210
Кате,   bouquet

Аз започнах лека-полека да събирам поръчки за К17. За момента имам... 13,50 лв  Joy Но моите хора винаги ми ги дават накрая. Най-вероятно ще гледам да пусна преди Коледа, зависи от това в какви цветове ми светят продуктите, защото предполагам, че ще има и предвидени за подаръци. Хич не ми се иска, защото знам, че зареждат накрая с липсващите продукти, ама ако клиентите искат, не мога да ги карам да чакат.

Този път ще минат без мое участие. В миналата кампания си изхарчих цялата комисионна, за да хвана чантата и дори коледните подаръчета съм накупила, та този път ще съм пас.

Дразнещо е да поръчаш комплект и да не дойде една част от него  #Cussing out Съчувствам ви, момичета! И не е нормално на третия ден от началото на кампанията да светят половината неща в жълто  Crossing Arms В тази връзка да ви питам... Преди време някоя беше споменала, че ако си на 30%, е достатъчно да пуснеш само една поръчка над 190 лв на кампания. Означава ли това, че мога да пусна една голяма поръчка за 190 лв и след това една за 50, за да покрия липсите, ако има такива? И следващия път ще бъда ли пак на 30%?

Да, достатъчно е първата ти поръчка от кампанията да е над 190, втората дори да е под - 30-те% не ги губиш за следващата.
Успешна на всички!   bouquet

Пък моя спомен е, че трябва на кампания да имаш поне една поръчка над 190лв. Дано да не е както ти описваш, защото излезна, че заради тази експресна поръчка сега съм си загубила 30% процента..... Така или иначе те броят кампания за кампания....

# 20
  • Мнения: 735
И аз да скокна в новата тема!
Кате, благодаря!  bouquet

МАлка ми е поръчката, но пускам в понеделник.Изчаквам още 2-3 клиентки да кажат какво искат.
Предложението днес не е лошо - 2 парфюма от списък за 19.90.Дано за понеделник има нещо още по-хубаво и да се възползвам. Laughing

# 21
  • Мнения: 0
Изумена съм. Като видях, че пишете че половината неща светят жълто реших да си набера моята поръчка да видя моите продукти как са. Е наистина половината са жълти, но като набирах маркирах редовна. Веднага реших да пусна експресна за днес нищо, че 10 часа е минало може пък да ми излезе късмета и като набрах експресна вече 2 от нещата светеха червено О_О за няма и 2 минути.
Дали ще ми фактурират поръчката днес  newsm78 Ох дано, че все парфюми липсват все за подаръци.  #2gunfire

# 22
  • Мнения: 114
Аз пуснах вчера вечерта поръчка и още не е  фактурирана. Whistling  Пуснах и добавка. И знам, че по-рано от 17.00 няма и да ме фактурират. Защо така бавят фактурирането на  експресните поръчки? newsm78 ПП Вече имам фактура и е наличен  спрея от к-та! Ура-а-а !

Последна редакция: пт, 02 дек 2011, 13:15 от as-g

# 23
  • Мнения: 1 210
Да ви питам. За да ползвам 15% отстъпка трябва ли да имам задължително 35лв козметика? В смисъл, че от цялата поръчка 49лв са от брошура, но часовникът е за 27лв и един парфюм от тези за 9.90. Другото е 13лв са козметика..... Та ще ползвам ли тези проценти или да си изсмукам от пръстите козметика за още 24лв? Кажете, за да знам дали да пускам добавка.
Искам да кажа, че поръчката е над 50лв, тоест няма да имам такса обработка, освен левчето за под 90лв експресна......

Последно инфо:
Така, понеже съм голяма шматка, останах без никаква отстъпка. Но кой каквото си направи, друг не може......

Последна редакция: пт, 02 дек 2011, 13:21 от Anichka

# 24
  • Мнения: 136
Здравейте и от мен в новата тема Hug ! За Катето   bouquet
Аз раздадох К16, поръчки за К17 няма все още. И при мен не се поръчват бои, майка ми даже не взима - казва, че не покриват белите коси. Аз също скоро не съм се боядисвала, та не съм и поръчвала.
Много поръчки ви желая и по-малко ядове с ЕйВънците Mr. Green

# 25
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Привет и от мен,благодаря за новата тема!   bouquet
Успешна кампания на всички!    bouquet

Ти защо висиш в нета, а не четеш?  Mr. Green
Благодаря ти, че ми показа подаръците за 1 лев  Peace
Лекинко съм разколебана заради парфюмите от офертата за днес. Мразя ги тия ейвънци и как ми разбъркват плановете и стратегиите Crossing Arms

Редактирам се - разколебах се от разколебаването си преди това. Персийвът, който бях набелязала, ако е същият от картинката, е този без пулверизатор. Не ми трябва такъв  Crossing Arms

Последна редакция: пт, 02 дек 2011, 15:31 от `ТуиГ

# 26
  • Кюстендил
  • Мнения: 83
ПОМОЩ! Къде беше списъка с продуктите, които не са включени в брошурата?

# 27
  • Мнения: 26
ПОМОЩ! Къде беше списъка с продуктите, които не са включени в брошурата?
Вече го няма в сайта.

Момичета аз събрах 10 бр. тоал.води от промоцията за няма и 30мин  Shocked
и пуснах поръчка за около 250лв. и така със следващата експресна която ще е по малка ще си имам и протмоненцее  Heart Eyes

Последна редакция: пт, 02 дек 2011, 15:28 от anichka_avon

# 28
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
ПОМОЩ! Къде беше списъка с продуктите, които не са включени в брошурата?

Ако търсиш нещо, което в момента го няма, вземи стар каталог и набери кода му от там. Ако системата ти даде "грешка", значи просто не ти е било писано да го поръчаш сега. Съдба.

# 29
  • Кюстендил
  • Мнения: 83
Ужас!Благодаря ти!
Трябва ми червило, което да отговаря на цвета UCR fuschia fun, тъй като това вече не присъства в гамата. С какво да го заменя? Най близко и ми се стори Rosey gold от 24-каратовата серия, но тя не присъства в К17. doh

Общи условия

Активация на акаунт