Re: AVON само за представители - КАМПАНИЯ 17 -Тема 89

  • 26 175
  • 589
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 640
Ужас!Благодаря ти!
Трябва ми червило, което да отговаря на цвета UCR fuschia fun, тъй като това вече не присъства в гамата. С какво да го заменя? Най близко и ми се стори Rosey gold от 24-каратовата серия, но тя не присъства в К17. doh
Fuschia fun има подобно име Fuschia fever  в серията с балсам-супер овлажняващо червило UCR Moisture на стр. 11 за 7,90 лв.

От специалните интернет предложения,които са в сайта ни ,червилата и липозомната терапия ПОДЛЕЖАТ ли на отстъпка някаква или са с чисти нетни цени от по 4,90 и 5,90? Thinking

# 31
  • Кюстендил
  • Мнения: 83
Доста е различно като цвят, от тях имам мостри.
Цените от СИП са нетни.

# 32
  • Мнения: 6
Здравейте!
Спорна и ползотворна кампания на всички, а на Катето   bouquet
От сутринта искам да си пусна поръчката, но LВD 30 мл и ТВ SIGNАТURЕ са в червено. Не ми се рискува да ги пусна на червен светофар, защото не мисля да пускам друга поръчка. Нещо много взе да ми писва от тия от АВОН #2gunfire. Сега трябва да си играем на тука има, тука нема и да чакам всичко да е зелено.
Хубав уикенд на всички!  Laughing

# 33
  • Мнения: 1 640
Ох. То сега нали са два вида СИП-едни вътре в поръчката и едни в началото,дето са отскоро.Та последните също ли са без отстъпка-ако е така,не виждам някаква "специалност" в цената от 5,90 за UCR червило.

# 34
  • Мнения: 220
Много сте изписали бе мацки ,аз почвам да набирам ,ама ще чакам да видя и другите предложения през следващите дни и ще я пусна сигурно в понеделник.

# 35
  • Мнения: 26
Много сте изписали бе мацки ,аз почвам да набирам ,ама ще чакам да видя и другите предложения през следващите дни и ще я пусна сигурно в понеделник.

Събота и неделя няма да има нови предложения, чак в понеделник Simple Smile

# 36
  • Мнения: 220
Пише уж нова оферта след 3 часа ,ще видим.

А между другото като натисна на 9-ти ми излиза мъжки комплект за 5,90.Пак нещо не са направили както трябва.

А дали подлежат на отстъпка тези оферти ,аз не видях да пише някъде ?

# 37
  • Мнения: 37
специланите предложения са без отстъкпа, аз пъснах мужкия комплект  урбан... и ми идва без отсттъпка!

# 38
  • Мнения: 26
Пише уж нова оферта след 3 часа ,ще видим.

А между другото като натисна на 9-ти ми излиза мъжки комплект за 5,90.Пак нещо не са направили както трябва.

А дали подлежат на отстъпка тези оферти ,аз не видях да пише някъде ?

НЕ вярвай на това отброяване  Outta Joint мнооооого лъжат !
Аз чаках вчера цяла нощ за новата оферта и чаааак към 10-11ч я актуализараха ....


(При мен офертата за 9-ти е гел за бръснене и автършейв за чувствителна кожа и е за 7,90лв ... )

Последна редакция: пт, 02 дек 2011, 23:42 от anichka_avon

# 39
  • Мнения: 26
специланите предложения са без отстъкпа, аз пъснах мужкия комплект  урбан... и ми идва без отсттъпка!

 Ееее, meggylo, ти откри огъня!
 Кога са имали отстъпка специалните предложения?

Е-е-е момичето е пробвало все пак   Mr. Green

# 40
  • София
  • Мнения: 1 914
За съжаление цените са нетни и отново излиза, че е по- добре да си поръчаш от брошурата.  Crossing Arms

# 41
  • Мнения: 265
специланите предложения са без отстъкпа, аз пъснах мужкия комплект  урбан... и ми идва без отсттъпка!

 Ееее, meggylo, ти откри огъня!
 Кога са имали отстъпка специалните предложения?

Е-е-е момичето е пробвало все пак   Mr. Green
  Момичета , не четете ли?meggylo  отговаря на въпрос на Тони.
Пише уж нова оферта след 3 часа ,ще видим.

А между другото като натисна на 9-ти ми излиза мъжки комплект за 5,90.Пак нещо не са направили както трябва.

А дали подлежат на отстъпка тези оферти ,аз не видях да пише някъде ?
  Мен ме мързи да си пусна поръчката нещо.Да се поФаля - поразпродадох си някои от ейвънските ароматчета в Продавалника. Брадицата и Аничка пропуснаха да се отчетат с инфо за малките бебоци Hug Hug.

# 42
  • Мнения: 37
За съжаление цените са нетни и отново излиза, че е по- добре да си поръчаш от брошурата.  Crossing Arms
точно така се оказа.
имаше преди в брошурата комплекта беше за 24,90 и клиенкта ми го беше поръчвала, сега е за 19,90лв. аз както стигам 20 % отстъпка, сега ми е излезнал с 2 ст. по евтин.

# 43
  • Мнения: 114
От СИП продуктите нямат отстъпка, но тези специални Коледни предложения, които са и за клиенти също ли нямат ?  Thinking Парфюма на Фърги /когато го предлагаха на специална цена за клиентите/ пишеше, че ще ползва отстъпка.

# 44
  • Мнения: 356
Тези ежедневните предложения си ползват редовна отстъпка, проверено  Peace
Набързо ви нащраках К2, че ще пътуваме. Дано са добри снимките, че се опъвах като жираф с един 50 мм обектив  tooth

http://www.album.bg/dimislava/images/28801374/

Аз пък отивам на Боровец-ейвънски банкет организиран от моята координаторка  newsm47.
Целувки от мен и хубав уикенд!

Общи условия

Активация на акаунт