Скоро ДЕКЕМВРИЙЧЕ сладко ще се гушка с мама и татко!

  • 28 894
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 171
Добро утроо  Hug
Честити бебенца на всички , нека да са живи и здрави и да растат като гъбки , а мамите да се възстановяват бързо  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Аз снощи къде спах , къде се въртях ....искам да раждам вечееее Crazy
Пожелавам си да ми се случи в тази тема Praynig
На всички мами , които още не са родили искам да им пожелая леко и безпроблемно раждане и нека всички да посрещнем новата година с едно прекрасно бебе  Hug Hug Hug Hug
Галактик , много ти благодаря за темата ...чудна е  Hug

# 16
  • Мнения: 15
http://bg-mamma.com/ticker/84966 Честито и от мен на всички мами.

# 17
  • Мнения: 133
Аз пък май си прецаках ютията нещо. Налях и препарат против котлен камък, обаче нещо почнаха да излизат едни мизерии и сега не мога да я изчистя от тях, а уж следвах точно инструкциите на шишенцето с препарата. Дано да я оправя, че сега не ми се купува нова.

Галактик, айде и ти да си следващата дето ще пишем щъркелова вест за нея.

Мен  вчера ми казаха, че ако не родя до 2-3 дни с тия намалели води ще ме вкарат в болницата, че било хубаво да съм под наблюдение. Надявам се бебко да тръгне сам тия дни. То достатъчно вече наближи тати да си идва.

# 18
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 735
Честита девойка и на Масами!


Аз ви изоставям - отивам при АГ-то да си чуем тоновете. И да си взема флашката за интернета, че само това не съм приготвила за болницата Mr. Green

Вчера се преуморих наистина и беше доста дискомфортно, но пък спах чудесно. Явно трябва физически повечко разходки и натоварване.

Lyubi, и аз планирам утре едно основно почистване, ама да видим. Ще изгоня мъжете и ще се вихря newsm28 newsm79 wash 1ironing , че нали половинката в неделя е рожденник, пък и викнах майка ми в София, че да съм спокойна /най-вече за синковеца/.

Свикнах вече с мисълта, че ще преносвам  Rolling Eyes Но мерси  bouquet

# 19
  • Мнения: 53
Аз пък май си прецаках ютията нещо. Налях и препарат против котлен камък, обаче нещо почнаха да излизат едни мизерии и сега не мога да я изчистя от тях, а уж следвах точно инструкциите на шишенцето с препарата. Дано да я оправя, че сега не ми се купува нова.
Те точно тези гадости са котления камък...и на мен ми се случи. Трудничко се изчиства, но се изчиства. Само внимавай после като започнеш да гладиш, че може доста дълго да пуска кофти неща

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 113
Еха......много бебе....много нещо! Много късмет и здраве на малките сладурки и сладурковци, а на мамите им........сили и търпение! Hug Hug Hug!

Вече и аз няма търпение да дойде 12.12. Много се зарадвах вчера, че няма  да ме приемат предварително, а на самия ден......казаха в 7.30 сутринта с багажчето в боницата.....и сме били 5 по ред. Дано да не изпреваря, че от другата семица трябва да спра лекарствата......а аз и с тях си имам много контракции, но каквото е рекъл "режисьора на филма" .....тавоз ще е!

За новата тема   bouquet

# 21
  • Мнения: 1 516
Жулка , имаш нов зимен аватар и подпис - красиви са  Hug

Галактик , може пък днешната разходка да даде резултат  Praynig

И ние отиваме на дълга разходка с малкия ...

Аз снощи си имах болки пак по часовник - почнаха и спряха  Crazy . Тази сутрин гледам ,че тумбака паднал още пръст два надолу ... Но пък и помен няма от контракции - така че яхаме ботушките и хайде навън   Peace

# 22
  • Мнения: 133
Аз пък май си прецаках ютията нещо. Налях и препарат против котлен камък, обаче нещо почнаха да излизат едни мизерии и сега не мога да я изчистя от тях, а уж следвах точно инструкциите на шишенцето с препарата. Дано да я оправя, че сега не ми се купува нова.
Те точно тези гадости са котления камък...и на мен ми се случи. Трудничко се изчиства, но се изчиства. Само внимавай после като започнеш да гладиш, че може доста дълго да пуска кофти неща
Ох мерси, много ме успокои. Днес ще и пусна още еди, два пъти чиста вода тогава, че се ядосах и я зарязах, а имам още малко неща не бебо да гладя, чаршавчета, калъвки и такива щуротийки.


Радостче, мерси че забеляза  Hug . А ти няма ли да раждаш вече, хайде чакаме? С тия болки и аз снощи имах, ама доста бързичко минаха.

# 23
  • Русе
  • Мнения: 2 605
Честито на Джорира и на Масами!!!Да са ви живи и здрави бебоците! Praynig
Ей това с кг над 4 си ме притеснява много.Все си мисля,че предния път заради това си беше трудничко,ама да не го мисля отсега.
Беборана,като пренося тогава ще правим тонове всеки дем,тук практиката е такава.
Радостче,тези регулярни болки били хубаво нещо-свързано било с шийката на матката-така,че  Party
Аз подкарвам листата от малината и секса по-упорито newsm78
Че и едно гърло ме билиии-пръскам се с Тантум верде,но засега -тц!Поне налепи нямам,дори не е толкова червено,боли ме носоглътката-ако имате идеи..сега е момента Laughing
Хубав ден на всички!

# 24
  • Мнения: 21
Добро Утро!!!

Честити бебчета на мамите: Ита, Марса, Къдрокоска и Масами - да са им живи и здрави бебчетата Simple Smile по-бързо възстановяване на мамите Simple Smile

Благодарности на Галактик за темата много настроение внася Simple Smile

И аз вчера бая се разхождах.... ама ефект за сега няма а и мъжо като ме погледне вика коремчето ти все още си се е вирнало нямам никакви индикации за раждане дори и фалшиви контракции няма а на мен така ми се иска да е преди термина за да може до празниците да съм си стъпила на краката за да си действам вкъщи и да мога да празнувам с цялото фемили Simple Smile

И аз съм планирала чистене, но ще видим какво ще стане Simple Smile
... и последно да питам че стана много дълго - Кога мислите да украсявате вкъщи или вече се заехте с празничната украса?
Целувки от мен и само хубави новинки днес Simple Smile

# 25
  • Мнения: 1 516
Ами а де ? И аз това се чудя- няма ли да раждам вече  Tired ... Имам чувството вече ,че ще си карам така поне още месец  Crazy

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 113
Чак месец Stop! То отключи ли се "маханизма" ще тичаш!

# 27
  • Мнения: 133
Аз след вчерашния преглед не се и надявам да е скоро. 1см. разкритие, шийката не е изгладена, плацента 2-ра степен зрялост, глава на бебето 10.1см. /малко големичка ми се струва/, корема на мен ми се струва смъкнат, а доки каза, че не е нали мерят там някакъв фундос всеки път, та така.
Докторката каза да почвам дълги разходки и/или чистене и днес ще се заемам.

# 28
  • Мнения: 1 675
Само да се включа, а пък после ще чета!

Добре дошли на всички нови декемврийчета!
Моите неболезнени контракции също понякога са свързани с чувство за прималяване!

# 29
  • Мнения: 300
Честито и на мама masami, да и е живо и здраво детенцето   bouquet
cvete7575, действай от рано, че мойто започна така и го влачих 10 дни Sad
Предлагам освен тантум вердето, прополки и капки пиносол, а ако слезе надолу (дано при теб не слезе) сироп Тусавит - билков е и той като капките. Освен това витамин Ц. Хайде дано ти се размине.
Аз не съм излизала от няколко дни и почти нищо не пипам, като се раздвижа и корема ми става камък, но пък утре ще ми идват гости и дано е хубаво временцето ще изляза за някое кафенце.  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт