Никога няма да ме видите с ... / Никога няма да ме видите без ...

  • 21 520
  • 395
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 656
Моите лични табута май не са малко, но да кажем никога няма да ме видите (и никой никога не ме е виждал) облечена в бяло.
Никога пиърсинг също, както и къса коса.
Другите ми със са скучни - прашки, леопарди, шалвари, силиконови презрамки, жартиери, 10-см токчета, силен грим, мигли и прочие.

Без - не знам.

# 16
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Всякак можете да ме видите.  Mr. Green
Ами ако реша да се изтърся на бгмамската коледна сбирка, облечена като чалга звезда? Всичко ще си сложа (въпросът е как ще го набавя Thinking).  Joy

П.П. Преди време в Красива мама имаше анкета и една от най-омразните и "никога-не-бих-облякла" дрехи се оказа шлиферът. Година по-късно тази дреха стъпи и в България (но под псевдоним чужбински) и ела да видиш, всяка втора дума в Красива мама беше "тренч".  Laughing

# 17
  • Мнения: 211
По първа мисъл...
С шалвари.
Без руж.

# 18
  • Мнения: 3 447
Моите лични табута май не са малко, но да кажем никога няма да ме видите (и никой никога не ме е виждал) облечена в бяло.
А, да, бялото се нарежда веднага след силиконовите презрамки в личната ми класация за селски стайлинг  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 4 300
Без сутиен, със  сутиен със силиконова лента/презрамки. С бели ботуши. С прашки. В неонов цвят.

Много обичам бели дрехи Flutter

# 20
  • София
  • Мнения: 5 656
Моите лични табута май не са малко, но да кажем никога няма да ме видите (и никой никога не ме е виждал) облечена в бяло.
А, да, бялото се нарежда веднага след силиконовите презрамки в личната ми класация за селски стайлинг  Simple Smile
Абсолютно  Peace Само че моята тежка форма на беломразство включва и "невинни" неща от рода на бяла риза към костюм, булчинска рокля (обувки и чанти се подразбират, естествено). За мен бялото казва "не знаех какво да облека/комбинирам и затова така, че по-лесно".

# 21
  • Мнения: 3 447
Бяло - за риза, тениска, потник, евентуално за ефирна рокля на морския бряг. С много уговорки - бяло плетиво за ски-ваканция. Бели обувки, чанти, панталони, жартиери и в комбинация с основен цвят - не  Naughty

# 22
  • n/a
  • Мнения: 3 341
Като никога няма да ме видите, има ли значение без или със?

# 23
  • Мнения: 5 647
Никога няма да ме видите с обувки/ботуши и дреха с животински принт.
Никога няма да ме видите с шалвари, потури и пр. облекла от южната ни съседка.

# 24
  • Мнения: 11 918

А, да, бялото се нарежда веднага след силиконовите презрамки в личната ми класация за селски стайлинг  Simple Smile

Това си е за нова тема "Що е то  селски стайлинг".

# 25
  • Мнения: 4 841
Никога няма да ме видите с... съжалявам, че ще повторя и аз, но и на мен бялото ми е цвят табу. За последен път съм носила бяло в ученическите си години (тоест, преди повече от 20 години), като част от задължителната униформа. Доброволно не бих облякла нищо бяло, за нищо на света  Crossing Arms После: тежък вечерен грим (коректори, фон дьо тен, пудра, руж и... последния да затвори вратата), изкуствени мигли, изкуствени нокти, сутиен с подплънки... Такива неща, от този род.

Никога няма да ме видите без... тук не знам какво да кажа, защото ходя лятото на нудистки плаж, и там определено съм без нищо, дори без прическа... Ааа, казах прическа, и се сетих за маникюра  - да, твърде малка е вероятността да ме видите без маникюр. Може не винаги да съм лакирана, но ноктите ми винаги са перфектно оформени и почистени  Flutter

Като никога няма да ме видите, има ли значение без или със?

Колко си права  само  Laughing

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Никога, с ясно съзнание за излизане всред обществото, с къси панталонки. С времето, доста неща ще отидат в графа 'никога' и този артикул полага началото.
Никога без ключове. Дори и с чужди, дори и с такива от незнайни или несъществуващи врати, дори само с ключ от пощенската кутия да е, аз винаги съм излизала навън с идеята за безпроблемно завръщане.

# 27
  • Мнения: 1 210
Никога с вафли в косите, космати ботуши, пъп на припек. Анцунг и дамска чанта, златисти и животински мотиви, силиконови презрамки се присетих от Дона. Никога с евтино бижу.
Винаги с парфюм и рокля.

# 28
  • Мнения: 2 927
     Никога няма да ме видите с татуировка. Под никаква форма.
     Никога няма да ме видите без ... не мога да измисля.
     Изненадана съм от отношението към шалварите (за у дома). За мен шалвари от фин памук са една от най-удобните домашни дрехи. Истинска почивка за тялото. Открих ги като се поинтересувах защо са широки крачолите на кимоното при източните бойни изкуства. Не бих излязла с шалвари навън. 

# 29
  • Мнения: 468
 Никога няма да ме видите с кисела физиономия на обществено място.
 Никога няма да ме видите без носни кърпи.

Общи условия

Активация на акаунт