Съпруги на военнослужещи 4

  • 67 138
  • 755
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 22 343
Мириел, в Долна Митрополия вече 3г. (може и повече да са) си има тържество с Дядо Коледа и Снежанка. Пристигат с хеликоптер, самолет. ) Е, миналата година само раздаваха подаръците в един от хангарите. Калина не съм водила, защото си е доста студеничко вътре, а все пак се чака докато минат всички деца.

# 31
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 439
Мирама, това, което чета е добро хрумване. Като гледам чуждите военни сериали, в които показват и семействата се чудя дали е така наистина. Възможно ли е семействата на военните да живеят по подобен начин, където са близки, където армията е ангажирана с тях. Ама че объркано го написах.

Предполагам, че тържествата са си само за военнослужещи в съответните поделения.

# 32
  • Мнения: 22 343
simpatiuh4e, е, хайде честито. )))))

Мириел, това което гледаме са основно американски сериали и там наистина е така. Но тук в БГ...не виждам кога ще стане подобно нещо за съжаление. И пак, жените на военните нямат някакви привилегии за работа или др. подобни.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 3 227
Във Варна също правят всяка година тържество за децата. Миналата го пропуснахме, но предната Дядо Коледа и Снежанка пристигнаха с катер  Laughing

# 34
  • Мнения: 86
В Граф Игнатиево и в Крумово всяка година идва Дядо Коледа Peace
Доста се чудихме тази година дали да отидем с малкия, но се отказахме - малък е още. Догодина живот и здраве ще идем в Графа

Твоят мъж къде служи, ако не е тайна?

# 35
  • Мнения: 266
Но тук в БГ...не виждам кога ще стане подобно нещо за съжаление. И пак, жените на военните нямат някакви привилегии за работа или др. подобни.

Преди 25-30год и при нас беше така, военните живееха в т.н. гарадоци и бяха едно голямо задружно семейство  Peace

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 6 617
Твоят мъж къде служи, ако не е тайна?
И двамата сме в РТВ-то в Труд

# 37
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 435
hop i az....

# 38
  • Розовата долина
  • Мнения: 187
Има ли сред Вашите дечица, които есента са първолаци?
Да,Инка и моята кака ще е на есен с песен!!!Аз вече избрах училище и я записах,че при при кадърните учителки местата бързо се запълват.Класът вече е готов!!Не знам как е при вас.

# 39
  • софия
  • Мнения: 757
Таня, вярно, че малките имат няколко дни разлика. При нас нещата стоят както приема в д. градини, като изключим разбира се близките квартални. А като гледам подготовката в пр. група на детската градина каква е.
Но където ни приемат, това е...Тук записването започва след н. година, за някои училища си е чакане през нощите Tired

# 40
  • Мнения: 114
Момичета,ние сме от другата есен.Ще обменяме опит.Спряла съм се на две училища в Пловдив.Доста майки ми ги препоръчват,а даже и определени госпожи препоръчват.Мислех пролетта да ходя да проверя как са нещата.Тези две училища си имат и бус ,с който вземат сутрин децата.А следобед ги оставят пред къщите им.Някой интересувал ли се е.Кажете колко рано трябва да подам документи?

# 41
  • Мнения: 135
И в София не се случва да идва дядо Коледа макар ,че би било страхотен жест за децата на работещите в системата ,поне това заслужават ,но .... какво е такова.

# 42
  • В уютен дом! Елените
  • Мнения: 59
Здравейте, бих искала и аз да се включа в хубавата Ви тема- е в четвъртата, ама по-добре късно, отколкото никога. И аз и мъжът ми сме военни, сега съм в майчинство и точно днес разбрах, че когато свърши ще ми връчат предизвестие(хваща ме реформата).Той е бил веднъж в Ирак(преди да го познавам) и през 2009 в Афганистан.Та тогава разбрах какво е чувството да чакаш някой да се върне от война. Айде стига да не ви досадя  Mr. Green Лека вечер на всички!

# 43
  • Мнения: 91
Rubbi,Добре дошла сред нас  Hug
Скоро и аз ще разбера какво е чувството да чакаш любимия да се прибере от война  Sad Има ли някоя друга сред нас чиито мъжът ще заминава март на мисията в Афганистан?

# 44
  • Мнения: 2 867
Моят заминава след Нова година за Кабул.  Confused
rubbi, добре дошла!

Общи условия

Активация на акаунт